0
clear
  • 3PCS Мешана Боја Кристално Стакло Монистра Алка Хривнија ТОПЛА DIY прирачник носат мушка водат Кристал Хривнија 6 mm
  • -20%
  • -20%
3PCS Мешана Боја Кристално Стакло Монистра Алка Хривнија ТОПЛА DIY прирачник носат мушка водат Кристал Хривнија 6 mm

3PCS Мешана Боја Кристално Стакло Монистра Алка Хривнија ТОПЛА DIY прирачник носат мушка водат Кристал Хривнија 6 mm

DEN 527.04

Достапност
Производот е достапен


Убава и раскошна хривнија
Може да биде убав натпревар за фармерки носат или вечер фустан!
Деликатна дизајн, посебно за tasteful дами.
Сите слики се направени од вистински производи
Премиум квалитет, delicated уметности и занаети
Материјал : Кристал Големина : прибл. 6 mm
Состојба : 100% нови
Тежина : околу. 108 g
Количина : 3pc Должина : околу. 171-184 mm
Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен, 1g = 5 карат

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZUCZUG
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
s-110
Материјал:
Стакло
Затворач Тип:
bungee кабелот

Производи во категоријата

Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси Боја Како слика Жените Нараквици Големина За Му

Ruberthen Бронза Буда Главата Хривнија 6 мм Мат Црна Оникс Гранат 108 Мала Хривнија Трендовски Wome е Медитација

66 ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите

парчеСАД$ 2.56 / парчеСАД$ 1.99 / парчеСАД$ 1.99 / парчеСАД$ 1.99 / парчеСАД$ 1.99 / парчеСАД$ 2.56 / парчеСАД$ 1.99 / парч

И Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи Повратни инфо

Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 2040 дена да

>>>Производот ФотоГОЛЕМИНА : За 16cm еластиченМушка Големина : за 10мм(дијаметар)>>>Пакување ДеталиСите прои

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Ruberthen Моден Дизајн на Жените Заврши Хривнија Гроздобер Бела Мушка Белегзија или Ѓердан Медитациски Исц

Природни Мат Ахат Камен Монистра со 24k Злато Позлатен Лав главата Шарм Нараквици за Мажите ,2016 Нов Стил В

Прицврстување : Рашири Хривнија Накит Костими Материјал : полу скапоцен камен монистра

Оддалечена област купувачи, ве молиме контактирајте со нас за ова.7 чакра нараквици со дрвото на животот

Кул Црна Лава Монистра Нараквици за Мажите и Жените 2016 Година Топла Продажба Среќа Буда Алки Деликатна

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Handwoven Сина Семе Мониста Шарм Boho Tassel Хривнија Мода Накит Синџир

Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа Можеме да организираме на размена или нап

Се применуваат подарок прилики::Родендени, валентин, денот на вљубените подароци, подароци, подароци,

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Нараквица 2.Голем

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите пора

Боја : Како на сликата шоуМушка големина : 1012mmГолемина : Прилагодлив(1825cm)PS : Чиста рачно изработени, на ах

Повеќе производи да се избере : Роуз Црвено Ахат Монистра Нараквици DIY Природни Црвени Камења Еластична

Забелешка : Големината се однесува на дијаметарот на мушка На пример, големина : 6mm,Значи нараквици зрнца

Please wait...