0
clear
  • Златен Метал Албуми Книга Менија Папки Агол Заштитници Пакување од 100
  • -20%
  • -20%
Златен Метал Албуми Книга Менија Папки Агол Заштитници Пакување од 100

Златен Метал Албуми Книга Менија Папки Агол Заштитници Пакување од 100

DEN 331.20
DEN 308.00

Достапност
Производот е достапен


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Функција :
Издржливи и не е лесно да се добие rusty
Заштити вашите Скапоцени книга ,албуми,дневник од оштетување
Материјал : Железо
Големина : 15x15x2.5mm/0.6x0.6x0.1in(Dxšxv)
Тежина : 31g
Боја : Златна, како што е прикажано во слика
Пакет се вклучени :
100 x Златен Метал Агол Заштитници

Кон својствата

Тип:
Агол Загради
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
GH2005

Производи во категоријата

3030 Алуминиумски Профил Агол Е Фитинг Аголпредметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете

6pcs 125mm x 19mm Директно Заградата 201 од не ' Рѓосувачки Челик 2.3 mm Дебелина Mending Поправка Плоча Приклучок Рамн

Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутерДодат

Транспарентен Дебел Најлон Заградата за Мебел или КабинетМатеријал : ПВЦБоја : ТранспарентнаГолемина :

5pcs / многу 4080 агол е фитинг агол алуминиум 78 x 38 L конектор заградата fastener натпревар употреба 40 индустриск

мебел агол,табела агол,декоративни агли,edge маска,Edge Заштитници,Гроздобер ,Бронза,метални делови,гроздо

Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваа

метар 3030 Алуминиумски Профил Агол е Фитинг Аголпредметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме б

Заштита на Вашиот Кат Анти Нула; Повеќе Тивко Кога Ќе се Движат Вашиот Мебел; Боја : Црна Дијаметар : 16mm Ма

Please wait...