0
clear
  • 4pcs/многу Бесплатен Превозот Гардероба, Кабинет, Чевли Кабинет, Фиока Рачка, Рака-насликани Градина, Модерен Едноставен Кинески Керамика
  • -20%
  • -20%
4pcs/многу Бесплатен Превозот Гардероба, Кабинет, Чевли Кабинет, Фиока Рачка, Рака-насликани Градина, Модерен Едноставен Кинески Керамика

4pcs/многу Бесплатен Превозот Гардероба, Кабинет, Чевли Кабинет, Фиока Рачка, Рака-насликани Градина, Модерен Едноставен Кинески

DEN 650.88

Достапност
Производот е достапен


4

Кон својствата

Тип:
Рачки На Вратите
Број На Модел На:
63
Име:
фиока рачка
Делокруг на примена:
На фиока кабинет
DIY Материјали:
Дрво

Производи во категоријата

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

Античкиот Вратата Рачки за Мебел Кујната Кабинет Рачки и Копчиња Гроздобер Фиока Вади Вратата KnobПРОИЗВ

Испорака деталиНие ќе ги испрати вашите нарачки во 17 дена(во зависност од вашите нарачки количество) по

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно и

започнетекрајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете

) се направени од не ' рѓосувачки челик и бакар.Една Рачка Задните Fix1.2 mm дебелина на ѕид.Според производо

Крај : полски и Брусен3.^_^ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Пари

ОписПорите од 96mm кафе древнитеДупка 128mm кафе древнитеДупка од 160mm кафе древнитеДупка од 192mm кафе древни

Добредојдовте на нашата продавница Ако купите 2 парчиња или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст; пове

Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, тоа се смета како се користи и ние нема прашање ш

^_^ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансф

Материјал : Нерѓосувачки челикДолжина : 600 / 800 / 1000mmC C (растојанието помеѓу дупки) : 400 / 600 / 800mmФотографијат

12710 Препорачувам за Материјал : кристално стакло + цинк електро плоча Дијаметар : 30мм Висина : 27 мм Боја : т

големина на : 96mm дупка проред, должината на 120mm128mm дупка проред , должината на 149mmбоја : сребрена со црн раб

Нашата фабрика во foshan градот, во провинцијата guangdong, Кина, тука беше направен хардверски производи за об

Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат д

ОписЕдна дупка 41g тежина 30.9 22.3 30.9 долго висока ширина[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

Поправи внатре рачка над месинг монтажа буш и се зацврсти со копачка завртки.12mm;стаклени врати : кол.Вле

цената е за едно парчееден една рачка и една кукадвоен две рачки и една кука

Се обезбеди соодветен простор е предвидено за царинење од стави на запалената на врата jamb.^_^ПлаќањеНие

Please wait...