0
clear
  • Адвокатско Момчиња 316L не ' Рѓосувачки Кул Цвет Голем Црн Камен Око Вампир Черепот Pendant Синџир За Biker
  • -20%
  • -20%
Адвокатско Момчиња 316L не ' Рѓосувачки Кул Цвет Голем Црн Камен Око Вампир Черепот Pendant Синџир За Biker

Адвокатско Момчиња 316L не ' Рѓосувачки Кул Цвет Голем Црн Камен Око Вампир Черепот Pendant Синџир За Biker

DEN 732.00
DEN 586.00

Достапност
Производот е достапен


Плаќање
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин. Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни. Ви благодариме.
Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/DHL/Кина Пост воздух mail/Хонгконг Пост воздух mail.
Превозот
Ние ќе испраќање на стока од кина пост воздух mail слободно, освен ако не изберете друг превозот начини. Ние, исто така може да понуди ЕМС или DHL превозот за слободен ако цел е над 500 долари.
Превозот Услуга
Земја
Проценето Време На Испорака
Кина Пост Воздухопловната
САД
Австралија
Канада
Велика БРИТАНИЈА
САД
15-35 дена
Азија
Европски Земји
20-40 дена
15-35 дена
Други Земји
20-40 дена
Бразил & Русија
25-50 дена
Од UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ,EMS,Што е потребно за 4-12 работни дена да пристигнат.
со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Ние ќе ја испрати на производот во рок од 3 дена по вашата исплата,бесплатен превозот преку кина пост воздух mail.
Политика На Враќање
Ако ние испрати еден ред или неисправни објект за вас, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе бидат одговорни за наплата или замена. Ако со текот на 35 дена не ја добиете вашата објектот, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги провери превозот информации. Било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидеме среќни да помогнеме. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас. Ни даде можност да ги поправите грешките. Ние ќе направиме се што е можно за да го решите вашиот проблем. Ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации И Контакт ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме! Со цел да се добие навремена reponse и комуникација, ви препорачуваме да контактирате со Trade Manager .

Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
pj06
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Скелетот
Бренд Име:
Boyard
Приврзоци Тип:
Solitaire
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
5.5 cm * 2.7 cm
Pendant Тежина:
51g
синџир големина:
50cm*4mm
синџир тежина:
23g

Производи во категоријата

Се опише Состојбата : 100% Сосема Нов КОЛИЧИНИ : 10 КОМПЈУТЕРИ МАТЕРИЈАЛ : алуминиум Страна : 28*28mm Тип : тргов

Солидна 925 Сребрен Pendant Детелина Срцето Дизајн Фунта Накит Среќа Љубов Симбол 0.8 g PDДЕТЕЛИНАМетал : 925 фун

Жад,привлекување на вашите очи со своите светли смарагдзелена, розова, лаванда, портокал и браун бои...

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

Сите нарачки вкупна вредност над $150 , можеме да ви понудиме слободен DHL, или ЕМС превозот(за некои coutries, н

H093 ЗлатоБоја Кафез Шарм За 18mm Хармонија Bola Топката Ангел Повикувачот Синџир Ѓердан За Бремени Жени!Сост

50 PCS Квадратен Облик Цветен Фацетирани Конектор Pendent Кристал Рамки Конектор Кристал Шарм Висок Квалитет

Опис на производотЕволуцијата на дрвото Филогенетски дрво ѓердан Дрвото на животот Наука е изработен

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : pendant 2.Големина : п

10pcs магнет 30мм обичен дрвото на животот Ароматерапијата Етерично Масло хируршки Нерѓосувачки Челик Пар

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на харт

Ахат ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Име : Ахат Ѓердан Pendant Материјал : Ахат 3.4x2.1cm Забелешка : ако се откажат брод куп

90 / многу12 парчиња / многуБесплатен превозот на големо 12 PCS природен камен приврзоци вода капка pendant bromn

71 Цена : $05 Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор Ако не примите објект во рок од тр

ОписБисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјат

Повеќе од $100 коса DHL примени 510 дена Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или нед

Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Детал

Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или недостатоци, фотографии и набљудувачи

камен центри привезоци, со алуминиумски наоди, платина, каменГолемина : за 20mm широк, 58mm долго, 4mm, дебела,

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Нерѓосувачки Челик,Никогаш Нема Да

Добредојдовте на Ченг Pin ќе б Ние Само се фокусира на квалитетот и модата Опис на Производот : 【Име на Пр

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаUwin Кристал Круг CZ Циркони Крстот Pendant Ѓердан Рок Злат

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! 5 Бои 30мм Сјаат Нерѓосувачки Челик Завртка Лебди Locket Со Црвена Бисе

Материјал : Животната средина бакар инкрустирани Стрели ААА Циркон (производство на бакарникел легиран

Материјал : Животната средина бакар пломба ААА одделение циркон Големина : 14mm * 19mm Површината на произво

Please wait...