0
clear
  • Велика БРИТАНИЈА Драма Филм д-р прстен Кој 1pcs лекар, кој bronw линија накит месинг мажи жени прстени мода гроздобер steampunk нова свадба бендови
  • -20%
  • -20%
Велика БРИТАНИЈА Драма Филм д-р прстен Кој 1pcs лекар, кој bronw линија накит месинг мажи жени прстени мода гроздобер steampunk нова свадба бендови

Велика БРИТАНИЈА Драма Филм д-р прстен Кој 1pcs лекар, кој bronw линија накит месинг мажи жени прстени мода гроздобер steampunk

DEN 100.80
DEN 76.00

Достапност
Производот е достапен


Прстен Големина : Прилагодлив Прстен
Боја : антички месинг
Основните прстен е направен од бакар.
Овој модел е рачно изработени со помош на убаво печатени дела поставени во 15 mm рамки. Уметничкото дело е затворен под стакло да се заштити и унапреди сликата.
Вашиот прстен доаѓа во прекрасен подарок торба, подготвени за давање на подарок.
Секој објект е направен за да цел - Листата фотографии претставуваат она што вашиот случај ќе изгледа. Ве молиме да се свесни може да биде благо, бојата, контрастот, или други variances поради монитор settings. Јас се обидувам да одговара на нив како тесно е можно.
повратни информации-ве Молам да ми кажете дали нешто не е во ред со вашата e-mail порака пред си замина повратни информации.

Кон својствата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Метали Тип:
Метални Легури
Бренд Име:
QiYuFang
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
прстен
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
Дувачкиот

Производи во категоријата

Големина : 6.75 , 5.3 g, Камен Големина : 11 x 5 mm

Метал : Стерлинг Сребро 925 Плоча Бело ЗлатоПечат : 925Вкупно Грам Тежина : 1.9 gПрстен Големина : 6.5 (променлив

Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бо

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:4.7 g Прстен Големина:6.5 Поставување:Рамк

Место на Потекло : Кина (Копно)Должина : 78 смГроздобер : ЃерданPendant : Подарок СинџирЖените : LadyМажи : види Џ

Белешки : цената е за празно материјали,ако сакате да печатите сликата,ве молиме контактирајте со нас,ни

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.39 во Пакет тежина : 10g

Место на Потекло : Кина (Копно)Должина : 78 смГроздобер : ЃерданPendant : Подарок СинџирЖените : LadyМажи : види Џ

Место на Потекло : Кина (Копно)Должина : 78 смГроздобер : ЃерданPendant : Подарок СинџирЖените : LadyМажи : види Џ

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:2g Прстен Големина:6.5 Поставување:Prong Пос

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит...

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:8.3 г Прстен Големина:10 Поставување:Отво

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА6pcs / многуширина : 7mmПрстен Големина : 17 / 18 / 19 / 20 / 21 / 22 mm внатре дијамет

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Враќање на средствата ќе биде донесена во рок од 7 работни дена од денот на приемот назад Вашата цел во ф

П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи к

нерѓосувачки челик, титаниум челик прозрачна флуоресцентни светлина на змеј squama тетоважа прстен【Спец

Бренд : ДВОЕН ПРСТЕНПредмет Тип : ПрстениМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу.6.46 gГлавниот Камен

доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме кликнете тука за да додадете мојата продавница до ваш

Please wait...