0
clear
  • Спирала Алги Geometrics Декоративни Перници Кран Птица Жолта Перница Покрива Памук, Лен Дома Декорација Троседот Навлаки
  • -20%
  • -20%
Спирала Алги Geometrics Декоративни Перници Кран Птица Жолта Перница Покрива Памук, Лен Дома Декорација Троседот Навлаки

Спирала Алги Geometrics Декоративни Перници Кран Птица Жолта Перница Покрива Памук, Лен Дома Декорација Троседот Навлаки

DEN 282.24
DEN 248.00

Достапност
Производот е достапен


Девојка Перница Покрие Цвеќе Самовила Принцеза Пинк Љубов Фрли Перница Опфаќа Цвет Pillowcase Памук, Лен Спалната Соба Троседот Декорација
1. Предмет : перница капак ( Не вклучува пополнување, внатрешен )
2. Материјал : памук, лен (машина за миење)
40% лен 30% памук и 30%полиестер
3. Големина : 45x45cm (17.5"x 17.5")
Ве молиме овозможи 2-3cm несовпаѓање се должи на рачно мерење.
4. Боја : како на фотографии (една страна печатење)
На една страна се печати, на другата страна е природен лен боја (беж, крим).
Ако треба и двете страни печатени, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
5 .Пакет : 1 перница капак (Без пополнување)
Препорачуваме 4pcs за средни троседот, 6pcs за големи димензии троседот. 2 парчиња за мала софа.
Зошто да го одберете нас? 1.Елегантен дизајн невидливи патент 2.Супериорен квалитет материјал( мие) 40% лен 30% памук и 30% полиестер 3.Напредна технологија на печатење, издржлив и не-одѕвонуваше во долго време и Зошто да не се направи свој уникатен перници/перници?? Да, може да се направи свој уникатен fatansy неверојатни перница перница покрие некогаш сте имале пред тоа.Она што треба да направите е да ни ги испратите вашите HD (high Definition) фотографии. Ние може да се направи една страна печати, два страна печати.(Промоција подароци,годишнина,реклама) MOQ : 10pcs ( Минимум за количина) . Ве молиме кликнете на сликата подолу за повеќе информации.
Руски купувачот ве молиме да се стави вашиот целосен назив ( име, средно име, презиме) и детални адреса( Стан Бр. Улица, Град,Регион и Држава) Инаку, вашиот пакет веројатно ќе се врати.
Ние ќе ги пренесе вашиот пакет по вашата исплата во 5 дена. Тоа може да потрае подолго време, ако треба да се прилагодите на вашите производи.
Се испорачуваат на руската Федерација обично трае околу 45-60 дена.Ве молиме да се свесни за долгите време пред цел.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.

Кон својствата

Големина:
450mm*450mm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Бренд Име:
moodcome
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
Алги Геометриски / Кран Птица
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Употреба:
Софа
Стил:
Концизен
Патент:
Невидливи
Фронтална Боја:
како фотографии
Грб боја:
Не Print/Природни Лен Боја

Производи во категоријата

[xlmodel][фото][0000]Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен МешавинаГолемина : 18x18 инчи (45x45 см)Answer :

Како прирачник за мерење,ве молиме овозможи 12cm грешки во мерењето (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Благодара

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Тоа не е само многу удобна, но, ис

Зелени Растенија Дланка Лист Зелени Лисја Monstera Ирис Перница Покрие HibiscЦвет Перница Покрие Декоративни

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од д

Едноставен Цртеж Шема Пејзаж Печатени Перница Опфаќа Соба Оркестарот За Троседот Стол Среќен Camper 45*45см

вклучени 1 x Перница Капак( Перница не е вклучена Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве мо

Европски Стил Жолта Позадина Акварел 3Д Печатење на Сопствено Троседот Перници Дома Декор Фрли Перница

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутр

вклучени 1 x Перница Капак( Перница не е вклучена (Освен некои земји и APO / FPO) 2 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ќе добиет

Черепот Пеперутка И Цвеќиња Перница Случај Ноќта На Вештерките NarcissPillowcase Океанот Стил Settee Подарок Фрли

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на в

Стара Шик Круна Перница Перница Случај Гроздобер Марки Печатени Цртан филм Геометрија На Кралот Дијама

[xlmodel][фото][0000]Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен МешавинаГолемина : 18x18 инчи (45x45 см)Answer :

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Ние само брод да се потв

Божиќ цртан филм Снешко Thown pillowcase троседот декоративни перница ги покрие Божиќ Ева цртан филм бројки Фе

Големина : Приближно ( 40cm*40cm ) Сите перница покрива прирачник за шиење, може да имаат грешки за 12cm...

​Miracille Памук, Лен Работи Коњ Перница Покрие Диви Животни Pillowcase Канцеларија Стол Половината Перница Слу

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Памук, Лен и Полиестер Големина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме о

Please wait...