0
clear
  • 2017 Висок квалитет на Африкански guipure чипка ткаенина камења везени кабелот чипка / домот вода растворлив ткаенина за свадба dressKR669
  • -20%
  • -20%
2017 Висок квалитет на Африкански guipure чипка ткаенина камења везени кабелот чипка / домот вода растворлив ткаенина за свадба dressKR669

2017 Висок квалитет на Африкански guipure чипка ткаенина камења везени кабелот чипка / домот вода растворлив ткаенина за свадба

DEN 4800.00
DEN 3504.00

Достапност
Производот е достапен

Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро. Благодарам многу! Имајте пријатен Шопинг ден!
Внимание : Бидејќи Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса .3
/дворот US $ 9.61
/дворот US $ 6.12
/дворот US $ 6.3
/двор
Добредојдовте на нашиот магазин
Уживајте во вашата шопинг момент
Q&A
П 1 : Што е вашиот превозот начин?
Ние обезбедуваме бесплатен превозот и три начини на транспорт во вкупниот број.63
/дворот US $ 5.
Услуга
Ние ја прифати продажба на Мало, трговија на Големо, се Меша цел и Пад Брод.61
/дворот US $ 6.
П 4 : зошто повремено се појавуваат боја неусогласеност?
Разликата во бојата можеби предизвикани од страна на некои повторно ason s, како што се светло во позадина или боја одраз на мониторот, и така натаму.99
/дворот US $ 8.Ако има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ја напушти која и негативни повратни информации, Тоа е многу вид на вас да ни даде можност да го реши проблемот пред да остави негативни повратни информации. ние не'nt одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место.61
/дворот US $ 4. Во секој случај ние ќе се потрудиме да се избегне. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови.
9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 6.Ние веруваме дека не постои разумно решение. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Се надевам дека ќе се разбере и соработка. Ви благодарам многу.3
/дворот US $ 6.
ДАНОК&ДОЛЖНОСТ
Јас n најмногу време, купувачот n eed не плаќаат никакви царински. Можете да не контактирате за било какви прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања во рок од 24 часа.78
/дворот US $ 6. Ви благодариме за вашиот одлична соработка !
.Ние не нудиме дополнителни порака за полно име откако ќе поставите цел .52
/дворот US $ 5.12
/дворот US $ 3.99
/дворот US $ 5.6
/дворот US $ 3.57
/дворот US $ 9.
Повратни информации
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас.
П 3 : Како за минимум цел количество?
5 дворови ,за една боја.
П 5 : Зошто не можам да добијам производот должина помала од descrip рање?
Нашите производи се треба да боја или да ги печатите, со цел да се обезбеди вашето здравје ова е направите ne во висока температура процес ,високата температура ќе се направи ткаенина намалување, така што ткаенината е пократок од актуелната, но не грижете се, ние ќе се стремиме да јас mprove процес на производство.

Кон својствата

Техника:
Извезена
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Rhinestones
Ширина:
120cm-130cm
Број На Модел На:
К-R669
Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина Тип:
вода растворлив чипка
Чипка тип:
кабелот чипка со камења
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Бесплатен превозот :
Yes
MOQ:
5yard
Ширина:
51 inch
Големина:
5 yards in length
Употреба:
Жените,Мода фустани,да се облекува,облека,Забава,Свадба,Свадба
Тежина:
About 2.0 kilos
боја:
како Слика

Производи во категоријата

Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет МОДА чипка.Спецификации : Ширина : 3.5 смC olors : како се покаже

1)име на Производ : Чипка Ткаенина / Чипка Јака2)Големина : Како фотографија3)Боја : Црна / Бела4)Материјал :

Добредојдовте Виножито Мала КуќаДимензии : Ширина : 39*16cmБоја : Избелени бела,Бела,ЦрнаСе користи за свад

Да бидам искрен, јас сум навистина среќен што ти се во посета на мојот продавница, и јас сум подготвен да

61 / дворот П 5 : Зошто не можам да добијам производот должина помала од descrip рање?Нашите производи се треба

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

52 / дворот Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или не

Ние ќе се потрудиме да се решавач на проблем однапред под светлината,полн со модни чувствоМатеријал : 100%

Цена за 1 парчеГолемина : 35 X45 CMМатеријал : Полиестер,sequinsБоја : црнаАко ви треба други бои, ние може да нап

Име на производ : 9 см ширина Embroid ЧипкаМатеријал : памук и најлонПроизводот НЕ : 1804Чипка ширина : 9.5 cm(најм

може да се користи за завеса / бебе облека / облека / , торба / Headdress декорација / home текстил и така натаму...

дворот метар метар метарматеријал : памукширина : 130cm / 51.22 инченбоја : белаколичина : 1yards1inch=2.54 см 1cm=0.394 ин

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем со вашиот пред

Функција : Чипка Намали .Ширина : 10cm .Количина : 15yards.Потекло : произведено во Кина .дворот дворИмаме и друг

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 0.8 cm Ткаенина Боја : златна Пакување : 10 јарди / pack (1 Yard=91cm)

COUNTACT НАСМожете да Контактирате со Оставање на Порака , Трговија со датотеки, или email .Ние ќе се обидеме по

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

Можете да не контактирате за било какви прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши пра

Црна Готски Beaded Чипка Намали за Headband костим булчински облека бебе се облекуваат 4cm Ширина 10yards / МногуШир

Исто така, ако сакате да DIY свој уникатен проект, ние снабдување со разни на Скратува, Ткаенини и Appliques...

Добредојдовте на ourshop уживаат во шопинг!Misaya 1pc Лист Цвет Мрачно Црна Јака Работ Guipure Чипка Ткаенина DIY рач

Ткаенина Материјал : Вода растворлив Мрежа чипка Ткаенина Ширина : 2.5 cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакува

Добредојдовте на нашата продавница,Уживајте во вашата шопинг !Описи : 1.Материјал : 100% полиестер2.Ткаенин

Please wait...