0
clear
  • EMMAYA 2017 Нови Дами Pendant Ѓердани Евтини Cz Накит Капка Превозот Жените Подарок
  • -20%
  • -20%
EMMAYA 2017 Нови Дами Pendant Ѓердани Евтини Cz Накит Капка Превозот Жените Подарок

EMMAYA 2017 Нови Дами Pendant Ѓердани Евтини Cz Накит Капка Превозот Жените Подарок

DEN 210.72
DEN 188.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Метална боја:
Злато-боја, Розово Злато во Боја, Платина Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Должина:
45cm
Бренд Име:
Emmaya
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
XT-67-8
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Порака Потсетник
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Производи во категоријата

1pcs многу,opp вреќа пакувањеве молиме видете на слика photoed од себеПревозот1.Услови на Испорака : Пред да нар

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА !!Опис : Материјал : алуминиум обложено со златоБоја : како на сликата

12pcs Панк Стил Црна / Бела / Браун Главата Черепот Faux Yak Коска Pendant Ѓердан Накит за Подарок За Жена / Маж 1733inch

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+КожаБоја : како на слика

Моден Ѓердан 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинал

Име : Луксузни 18 K Злато Позлатен Циркон НакитМатеријал : Бакар+ААА Циркон Кристал+Злато Позлатен / Плати

wyприклучокstartЖешка Стока$1.67$1.33 $2.46$1.38 $1.91$1.42 $2.9$1.77 $3.62$1.82 $5.2$1.60 $3.01$1.30 $2.09wyприклучоккрај

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+ СинџирБоја : како на сл

Pitbull pendant ѓердан е рачно изработени модни животинско ѓердан,тоа се прави на цинк легура Деликатни мода н

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+КожаБоја : како на слика

Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 2.2*2.6 cm Пакет се вклучени : 1pcs

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".comEMSОк

Добредојдовте На XIAO YONG Приказна 1.Ако нарачате, ние ќе ви испратиме малку подарок 2.Кога вашата цел е пове

За Маса ред, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со НАС за повеќе попуст.Ние, исто така, ја прифати

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+КожаБоја : како на слика

2140886578238467 нови САД $ 6.00 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

Ве молиме да ги испечатите дел содржи вашите Банкарски Информации Откако заврши, вашата исплата ќе се о

WTN1099 трговија на Големо Мода ѓердан со природен камен pendant куршумформа pendant за жените накит за подарокТо

U7 Нов Рок Гитара Pendant Ѓердан За Жените Музички Накит За Подарок Нов Луксузен Злато Позлатен Музика Ѓерда

Единствена креативна, чиста рачно изработени, во вид на снимање, секој заврши парче може да биде малку р

Производ КарактеристикиМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина на : (Како што е прикажано на сликата)Гар

Романтични Ѓердани Жените Деликатна Ангелските Крилја Бисер Clavicle Синџир Ѓердан Мода Bijoux Femme Ѓердан Нак

Please wait...