0
clear
  • Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за NEC проектор NP215+ NP216+ NP-V230+ ,проектор делови
  • -20%
  • -20%
Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за NEC проектор NP215+ NP216+ NP-V230+ ,проектор делови

Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за NEC проектор NP215+ NP216+ NP-V230+ ,проектор делови

DEN 1440.00

Достапност
Производот е достапен


И ние не мислам дека било лошо повратни информации или спорови може да ги реши сите проблеми.Ние ќе услуги со ажурирани превозот цена, како по ваше барање.
3 : Обезбедување на брендот проектор додатоци ( напојување , LCD, боја тркала , закачалка , DMD чипови, итн.
Plz контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации , ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. ако не можете да следење на вашиот пакет , ве молиме да не грижете се, и се надевам дека ќе може да го разбере.6 CM
Забелешка : Некои сликата е само за да се однесуваат . Ако стоката се оштетени поради транспорт процес,ние не имаат одговорност,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете обештетување од транспортната компанија . )
Проектор светилка , светилка обезбедува три месеци долго гаранција
Превозот
1.
Но, постојат може да се 2-3 дена одложување на логистичка компанија. Pls контактирајте со вашиот продавач пред да се вратат на производи. ние не сметаат дека со овој превозот метод како "изгубени" за 30 дена,ве молиме да ги прашате нашите клиент сервер пред да се одржи редот за други посебни превозот начини,однапред ви благодариме. и превозот од Кина пост воздух mail пораката може да ги преземе 1~од 1,5 месец за да го добијат. Ние ќе или замена или рефундирање по receupt на неисправни објект. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Стоката може да се испраќаат од вашиот избор. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од )
Повратни информации
Повратни информации е со појадок за шампион. Стоките ќе бидат испорачани во рок од 3 работни дена по потврдена исплатата.Вашето мислење е многу improtant за нашиот бизнис развој и мерач на тоа колку можеме да се прави. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас услуга. Б efore купување,ве молиме, проверете ги информациите и нашите слики, ако е сите на ист со вашиот стар еден! Исто така можете да го испратите вашиот стар производ слика и големина за нас ,се надеваме дека ќе може да се купи точниот производ! Ви благодариме !! Нашата главна следниве бизнис :
1 : трговија на Големо продажба на различни оригинални проектор светилки сијалица, и алтернатива , за да се обезбеди квалитет
2 : трговија на Големо продажба на големо бренд проектор далечински управувач.
Проектор Светлина во Тунелот / флуо цевки за NEC проектор NP215+ NP216+ NP-V230+
,проектор делови
Надворешен дијаметар : 2. Следново е проценето време на испорака за различни превозот начин. pls чувајте го во оригинална состојба и информираше во рок од 3 дена од денот на испорака. Ви благодариме!.

Кон својствата

Број На Модел На:
NP215+ NP216+ NP-V230+
Бренд Име:
XIAOMANGKI
Име:
проектор светлина во тунелот
Состојба:
Нови

Производи во категоријата

8 CMВнатрешен дијаметар : 2.Ние ќе услуги со ажурирани превозот цена, како по ваше барање Ако curiers или пошта

Опис на производот Спецификација : Параметри : 7 бои, 7 сегменти, три завртки дупки Дијаметар : 42mm; Употреб

Нашата цел е да се направи сте пријатен шопинг со нас.На следење на број, ќе бидат доставени до вас на инт

Компатибилен Голи СветилкаИмаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со н

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Компатибилен со : Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашањ

ЛИНКМИ EX21 C HDMI Extender над еден Cat5e / 6 со Јамка HDMI Излез( Локални HDMI Out)Поддршка Bidirectional IRКарактеристики : 1...

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Оригиналниот светилка со домување (OWH / GLM / OEM)3 Нашиот продажен тим ќе ви одговорат искрено за податоци на

Опис На ПроизводотНОВИ оригинални Проектор Боја Тркала fo r T oshiba T90 AЗа производи : Ние сме големо сите про

Опис На ПроизводотНОВИ оригинални Проектор Боја Тркала за pe5120За производи : Ние сме големо сите проекто

Оригиналниот DMD Чип За 10766038 B 10766039 B 10766138 B 10766139 B 10766338 B 10766339 B 1076601 AB за Ben Q NEC Остри ПроекторВе молиме бидете

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

10766038 B 10766039 B 10766138 B 10766139 B проектор DMD чип за Acer PD321 PD123 PD125 PD125 DВе молиме бидете сигурни дека вашиот модел е

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструк

ЛИНКMILMDVI116 B DVI SPLITTER 1x2 1x4 1x8 1x16 Видео Repeater за видео надзор безбедносна камера Поддршка за 1080 P dvi дистрибуте

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

ЛИНКМИ HF01 HDMI Оптички влакна предавателот и приемникот усвојува некомпресирани дигитален HD видео со 3.5 М

Проценето Време на Испорака : 3~7daysB За побрзо превозот и мазна трансакција, ние ќе го промени шпедиција м

Опис на производот нова замена проектор мечка боја тркала DLP Проектор Замена Боја Тркала За Optoma GT720 GT720 E 7

Овие трошоци се на купувачот одговорност Ако ви треба промена на адреса ве молиме ни email пред да се испра

ЛИНКМИ DVI 1x16 SPLITTER повеќе видео прикажи единици поврзани на еден DVI Извор 16x DVI излез до [email protected] HzВОВЕД ЛИНК

Please wait...