0
clear
  • 2x Bateries Sjcam Sj4000 Батеријата +LCD Двојна USB Полнач за SJCAM Sj 4000 SJ5000 Sj5000x SJ6000 Sj7000 Sj8000 Sj9000 Wifi SJ M10
  • -20%
  • -20%
2x Bateries Sjcam Sj4000 Батеријата +LCD Двојна USB Полнач за SJCAM Sj 4000 SJ5000 Sj5000x SJ6000 Sj7000 Sj8000 Sj9000 Wifi SJ M10

2x Bateries Sjcam Sj4000 Батеријата +LCD Двојна USB Полнач за SJCAM Sj 4000 SJ5000 Sj5000x SJ6000 Sj7000 Sj8000 Sj9000 Wifi SJ

DEN 719.52
DEN 648.00

Достапност
Производот е достапен


2 парчиња SJCAM sj4000 Замена на Батерии Batteria +j 4000 sj 5000 sj 6000 LCD Двојна USB Полнач за SJCAM Sj4000 Sj5000 Sj6000 Sj7000 Камера Aaccessories Карактеристики : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот SJCam Камери Спецификација за Полначот :
Текст : 5 V 2 A 10 W
Излез : 4.2 V 0.6 НА 5 W*2
Тежина : 36g Пакетот вклучува : 2 X SJ4000 Замена на Батерии 2 X Батеријата за Чување 1x LCD USB Полнач за батерии 1x Двојна Полнење преку USB Кабел 1x Упатство За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Се Враќа & Гаранција 1. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. 3. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. ДОБРЕДОЈДЕ

Кон својствата

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Batmax
боја:
Црна
Број На Модел На:
sj4000
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Тип На Батерија:
Батерија Li-ion Батерија
Капацитет:
900mAh
volts:
3.7 V
Campatible со:
sjcam sj4000 батеријата

Производи во категоријата

ДОЛАРИ 18.00 Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве

NPBX1 Замена на БАТЕРИЈАТА за Sony Камери3.7 V 1600m Ah / LiionКомпатибилен Модел : За Sony HDRAS100v AS30 AS15 DSCRX100 HX400 WX350Каракт

Литар енергија на батеријата JHCY S1 види мобилен телефон батеријата / JHCY S1 / smart watch батеријата JHCY S1Батер

★ Ви благодариме за вашата поддршка !☞ W orking часа ☺ ☺ ☺ ☺ ☺* Понеделниксабота : 9 : 00 ЧАСОТ18 : 30ЧАСОТ* Напо

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата голем

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Tectra 4pcs ЛПE17 ЛП E17 Дигитални Liion камера батеријата +USB Двојна Полнач за Canon EOS 200 D 750 D 760 D 800 D 8000 D М3 М5 Бунтовни

1 Pcs 4200m Ah BNVF823 VF823 U Батеријата + Полнач за JVC GZHD7 MG575 MG555 HD3 MG255 MG155 MG135 MG130 MG175 MG150 ГРD750 D760Главната Тема : * Премиу

Компатибилен Камера Модели : За Xiaomi Yi 2 AZ161 4 K Спорт Акција Камери Карактеристики : 1 Премиум Литиум јонска

12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за

производот одговара на описот.★ Ви благодариме за вашата поддршка !☞ W orking часа ☺ ☺ ☺ ☺ ☺* Понеделникс

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Информации за Батеријата : Батерија Тип : Liion Напон : 7.4 V Капацитет : 7000 m Ah Тип на Производ : Замена на Батер

Литар енергија на батеријата 4.8 V 900m Ah Вистински фабрика директни батерија на пакет далечински управува

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата голем

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата голем

Зошто да изберете нас1.2 mm (H)* 45 mm (W)* 145 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5.2 M

CGAS006 CGR CGA S006 E S006 S006 A DMWBMA7 DMW BMA7 Двојна Полнач за Panasonic DMC FZ7 FZ8 FZ18 FZ28 FZ30 FZ35 FZ38 FZ50 Камери Компатибилни Модели : З

Информации за Батеријата : Батерија Тип : Liion Напон : 7.4 V Капацитет : 7000 m Ah Тип на Производ : Замена на Батер

Please wait...