0
clear
  • Деца Девојки Муслиманските Арапски Костим За Капење Скромни Бански Исламската Целосно Покриени Beachwear
  • -20%
  • -20%
Деца Девојки Муслиманските Арапски Костим За Капење Скромни Бански Исламската Целосно Покриени Beachwear

Деца Девојки Муслиманските Арапски Костим За Капење Скромни Бански Исламската Целосно Покриени Beachwear

DEN 346.56
DEN 281.00

Достапност
Производот е достапен


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.
Ви благодарам многу!!! ^-^
100% сосема нов и висок квалитет.
Едно Парче Костими За Капење.
Отпорен На Вода /За Брзо Сушење.
Пакет се вклучени : 1 X Муслимански девојки Swimwears костим за капење
Големина : S M L XL
Големина На Табелата
Големина S M L XL
Должина(cm) 75 80 85 90
1/2 Chest ширина(см) 32 34 36 38
Погоден Висина(cm) 90-110 100-130 120-145 135-160
Соодветна Тежина(kg) 15-25 20-35 30-45 40-50
Големина се референтни само.Таму ќе биде 1-2cm разлика поради прирачник за мерење.
'

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
имајте нуркање
Материјал:
Lycra,Најлон
Број На Модел На:
дете девојка костим за капење
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки

Производи во категоријата

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.

Вклучува : 1 buc бански*Можеби одговара за 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 години мало девојче.Девојчето е бански постави ед

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО Купувачот треба да се обиде да поднес

Факултативна превозот начини : Aliexpress Стандард Превозот,Кина Пост Воздух Mail, e Packet, EMS, DHL, итн...

Ве молиме прочитајте ја големината на табелата внимателно,ви благодариме!Големина на табелата е за пов

добредојде!!!Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за дол

2016 година Топла Нови Девојки Бански Polka Точка Мики Мода Лето Деца Костим за капење Карактер Бикини Поста

Врз основа на досегашното искуство.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе

Бебе Девојка Костим За Капење, Со Флорални Лето Плажа Едно Парче БанскиДеца Костим за Капење Розова Жол

Многу Важна Забелешка : Драги пријатели,кога ќе се земе цел,ве молиме бидете сигурни дека вашата достави

Најновите Модата Бебе Деца Девојки Облека Костим За Капење !!!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Б

ние ќе ја испрати вистинската големина на вас по ред поставени Заради stockout и празници, некои наредби мож

Вашето дете треба здрава костим за капење.& Бидете креативни.25 стилови неколку бански костуми perfect за Де

Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна / потврди Pay Pal сметка пред наддавањеСите Pay Pal Плаќања мор

Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок на долниот при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' /

Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 23cm се разликува поради различни мерење метод.2.Според разли

Please wait...