0
clear
  • Лето вистински свила nightgowns жените шпагети рака без ракави длабоко v деколте, Секси sleepdress nightdress nightshirts жени
  • -20%
  • -20%
Лето вистински свила nightgowns жените шпагети рака без ракави длабоко v деколте, Секси sleepdress nightdress nightshirts жени

Лето вистински свила nightgowns жените шпагети рака без ракави длабоко v деколте, Секси sleepdress nightdress nightshirts

DEN 3008.64
DEN 2557.00

Достапност
Производот е достапен


Големина инструкции
Цел етикетата на Производот LL и LLL, ГОЛЕМИНА LL = XL ; ГОЛЕМИНА LLL = XXL ви благодариме за вашето големо разбирање. Плаќање
-Ќе може да плаќаат со Western Union, Moneybookers, Виза, Мастеркард кредитни картички,банкарски трансфер.
-(Ако сте треба да се обрне на друг начин,ве молиме контактирајте со нас,ние wiill понуда друг метод на плаќање,ние, исто така, го прифати плаќање од страна на e-mail адреса).
Испорака
-Сите налози се постапува во рок од 5 работни денови по добиеме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
-Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање.
-Ps : се обезбеди комбинирање на превозот, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Значи, ако сакате да го направите комбинираат превозот, ве молиме да ни даде на точка име сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот.
Прилагодување
-Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда; или ако се стави некоја ГОЛЕМА цел.
-Ние сме фабрика, може да понуди нешто што сакате!
Политика На Враќање
-Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена.
-Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да се обезбеди целосно враќање на средствата.
Повратни информации
-Се надеваме дека за 5 ѕвезди повратни информации многу. Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации. Трпение и разбирање се доблести. Ние ќе им даде на VIP членство на добра клиенти врз основа на нашата соработка рекорди!

Кон својствата

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
mialucce
Материјал:
Свила
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Колено-Должина
Јака:
V Деколте
Материјал Состав:
100% Свила
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
2017-12-21 12
Декорација:
Никој
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns

Производи во категоријата

големина на табелата : У : ВО ГРАДИТЕ : 94 CM ДОЛЖИНА : 84 CML : ГРАДИТЕ : 98 CM ДОЛЖИНА : 86 CMXL : ГРАДИТЕ : 102 CM ДОЛЖИНА :

ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИГОЛЕМИНА Должина Половината ракав Биста cm cm cm cm S 102 57 96 M 103 58

За Големината : М генерално Одговара за висина 155160cm,тежина 4050kgL генерално Одговара за висина 160165cm,тежина

Жените Nightwear Лето Стил Секси Sleepwear Плус Големина 3 XL 4 XL 5 XL 6 XL Секси долна Облека за Спиење Ноќе Дама долна

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМеди

Купувачот мора да знае : ве Молиме да се осигурате дека вашиот addressee информации се точни; ве Молиме бидет

Точка Бр.A322 секси чипка жените nightgown Бесплатен превозот Состојба : 100% Сосема нов Материјал : 100% Полиестер

Сатенски Свила Жени Секси Sleepshirtsкупи 2 парчиња, се 5% попуст директноПодолу е Азија Големина, pls изберете

Чипка Шупливи надвор секси nightdress за жените кратки ракави невестата nightgown секси шпагети рака v деколте, sle

Ако сè уште имаат проблем за плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене.Fdfklak Жени Секси дол

Лето Дами Секси Чипка nightdressГолемина на предлогМ код за губење на помалку од 50 kgL закон за губење на помал

М Одговара За Тежина Подолу 80kg L Одговара За Тежина Подолу 115kg

Известување : Почитувани купувачи, ова е нашата нова продавница отвори, за сите производи направен огра

S Одговара За Тежина Подолу 45kgМ Одговара За Тежина Подолу 52kgL Одговара За Тежина Подолу 57kgXL Одговара За Т

 Ние нудиме на големо услуга!!!    Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете

D33112 Големо на Нова Мода Лето Жените nightgown 100% Свила Condole Појас Секси Пижами

ДестинацијаБесплатен Превозот ПолитикаПлати повеќе товар цена да се добие побрз за испорака методСадц

Големина информации : ГОЛЕМИНА Должина Биста Рамо Половината Ракав S 103 110 38 38 M 105 116 39 39 L 107 120 40 40 XL 109 124 41 41

Please wait...