0
clear
  • Фабриката трговија на Големо Цена RFID блокирање материјал за мобилен телефон/паричници/завеса
  • -20%
  • -20%
Фабриката трговија на Големо Цена RFID блокирање материјал за мобилен телефон/паричници/завеса

Фабриката трговија на Големо Цена RFID блокирање материјал за мобилен телефон/паричници/завеса

DEN 374.40
DEN 345.00

Достапност
Производот е достапен


Фабриката трговија на Големо Цена RFID блокирање материјал за мобилен телефон/паричници/завеса
Производ Бр. : N041
Состав : ДОМАШНИ миленици/Ni+Cu+Ni
Дебелина : 0.08-0.09 mm
Отпор : 0.03-0.05 OHM
Ширина : 108 CM
Боја : сребро сива, црна
тип : обична
Оклопна ефикасност : 70-84d B
Нега :
Машина перат со студена вода(под 30 centi-степен)
Не железо
Не белење
Без хемиски хемиско чистење
Примена на СМАРТ Заштита Ткаенини :
1. Обичен заштита од зрачење може да се користи во висока фреквенција електромагнетна оклопна проводници платно :
Како што се : индустриски висока фреквенција печка, мобилни комуникации, медицинска опрема и на други индустрии на висока фреквенција електромагнетна радијација заштита.
2. Може да се користи за висок електромагнетни оклопна.
3. Погоден за обработка на I/O интерфејс подлога, сите видови на геометријата на оклопна заптивка .
4. Може да произведе оклопна облека, анти-статички облека, завеса , електромагнетни бранови заштита на статии .
EMF Оклопна Ткаенина Детали :

Тестот !

Кон својствата

Техника:
Ткаени
Стил:
Plaid
Шема:
Обложени
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
108cm
Материјал:
никел бакар
Тип:
никел бакар
Nonwoven Техника:
Ткаени
боја:
сребро сива
Функција:
RFID блокирање/EMI EMF RF блокирање/ анти-зрачење /блокирање на сигнали

Производи во категоријата

Производителот на Проводници Ткаенина АнтиБактерии ткаенина водат ткаенина се користи за облека крпа

148cmMeterial : Rayon / Полиестерпогоден за : Троседот,Перница,Перница, табела облека,чаир подлога,DIY,doys облека,тор

145cm широк,370g тежат по метар,цената за 1 метар,ќе добиете континуирани парче доколку купите повеќе од 1 мет

Име на производ : Микс 3pcs памучна ткаенина масти четвртини пакетМатеријал : 100% памук густи и газирани по

Пинк Девојка & Печат ПреСече Zakka Памук, Лен Ватенка Ткаенина Масти Квартал Ткиво Пакет, Најдобро Одговар

Црн екран на Допир ткаенина проводници strecth ткаенина за екранот на допир, ракавици Карактеристики : Моде

108cm ширина rfid блокирање ткаенина да се направи rfid торба за лаптоп interlining платноПроизвод Бр...

метар метар метар метар метар метар метар метарширина : 140 CM; 750 g / MНајчесто поставувани ПРАШАЊА : Кога ќ

метар метар метарДеноминирани единица : Дел за 145cm (ширина) * 100cm (долго)Доколку купите повеќе од 2 парчиња

00 / многуметри / многуСлободен Испорака на Високо Квалитетни Швајцарската Voile Чипка 100% Mulberry Свила Mulberry

Следи за да Добиете Подарок"Ве молиме следете мојата продавница Така што ќе добиете 1 метар рачно израбо

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

БЛОК EMF EMI 100% сребрени влакна Електромагнетни употреба ткаенина за анти RF Костим и Капа YSILVER81#20170808Нега : М

Превозот Забелешка : 1) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања н

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Answer : ___________________________ Note : (1)Сите ткаенини и филц се скрати со рака Постои суровини работ,

Материјал : 100% Памук Пакување : Микс на 6 парчиња на различни дизајни на ткаенина колекција како слика се

метар метар метар метар метар метар метар метарШирина : 150cmТежина : 470g / mНајчесто поставувани ПРАШАЊА :

Толку Убаво Квалитет 5 боја цветаат peony цвет DIY платно памучна ткаенина пакет Име на Производ : СП256 Толку

RFID блокирање ткаенина 100% сребро ткаенина Анти Зрачење материјалМоделKSILVER1#Ширина150cmТежина90g / метриМате

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

Ширина 285cm Проводници Antistatic ткаенина памук Користите за остварување на кревет листови облекаКарактери

метар метар метарДеноминирани единица : Дел за 145cm (ширина) * 100cm (долго)Доколку купите повеќе од 2 парчиња

Please wait...