0
clear
  • 40mm PARNIS Sapphire Кристал Јапонски Автоматски машини движење мажите се види зелена rotateing Керамички рамки 302a
  • -20%
  • -20%
40mm PARNIS Sapphire Кристал Јапонски Автоматски машини движење мажите се види зелена rotateing Керамички рамки 302a

40mm PARNIS Sapphire Кристал Јапонски Автоматски машини движење мажите се види зелена rotateing Керамички рамки 302a

DEN 4752.00
DEN 4467.00

Достапност
Производот е достапен

Во различни земји, различни поштенски Кина Пост Воздух Mail(Кина Пост Воздух) : 15-39 Дена да пристигнат.Колку што е можно со цел да се избегне дестинација царина,ние може да го прогласам за ниска цена.ние само ќе одговорен за Кина царинската проблем .Во принцип,ние прогласи цената е $20.Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Напомена : 1.Ние може да транспорт на сите делови на светот. Превозот : 1).Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година.Кога ќе примите вашата нарачка, плаќање по успех, ние гарантираме во 1-3 дена, превозот,Следење на броеви и превозот информации ќе бидат испратени веднаш по испорака.
Ние само го продаде добар квалитет часовници!!!
Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на услуга!!!
Вие сте добредојдени да ги купуваат нашите часовници!!!
Ви благодариме !!!
ДВИЖЕЊЕ : MIYO ТА автоматски машини движење
СЛУЧАЈ ДИЈАМЕТАР : 40 мм без круна
ДЕБЕЛИНА : 14mm
БИРАТЕ БОЈА : зелена dial
СЛУЧАЈ МАТЕРИЈАЛ : Брусен 316 L не ' рѓосувачки челик случај со зелена rotateing Керамички рамки
ПРЕД СТАКЛО : сафир стакло
НАЗАД МАТЕРИЈАЛ : 316 L не ' Рѓосувачки челик полирање на дното
Затворач тип : Виткање Затворач со Безбедноста
Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер.Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Во различни земји, различни поштенски ЕМС : 7-15 Дена да пристигнат. Ако не примите објект по 29 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши проблем испорака.  - Тоа е Бесплатен превозот услуга!!! 1.) Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Ви благодариме! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress. Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Ние ќе ви вратат за предмети вратени во рок од 14 дена на примање на нив, за било која причина.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Dial Дијаметар:
40mm
Функција:
Шок Отпорни,Авто Датум
Бренд Име:
Parnis
Број На Модел На:
parnisylls302
Случај Дебелина:
14mm
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Должина:
20cm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот

Производи во категоријата

Карактеристики на производот : 42mm полиран случај со транспарентните назад мрежа од не ' рѓосувачки чел

Опис Движење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 40mm без

LIGE Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Автоматски Механички Види Мажите Целосна Челик Бизнис Водоотпо

Опис ●Движење : miyota 821 A automatic (само ликвидација) movment ●Бирање : Црна dail ●Случај дијаметар : 44mm●Случај деб

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои дру

Опис●Движење : miyota 8215 Automatic (автоликвидација) движење ●Бирање : сива dail со светлосен makrs ●Случај дијамет

Во различни земји, различни поштенски Кина Пост Воздух Mail(Кина Пост Воздух) : 1539 Дена да пристигнат...

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои дру

Слободно време за Автоматско Механички Вистинска Кожа Водоотпорен се Види со Рим Дигитални Бизнис за Р

ОписДвижење : 21 скапоцен камен miyota Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail Случај дијаметар : 43mm

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригина

Опис Движење : 21 накит Автоматско MIYOTA (автоликвидација) движење Бирање : црна dial Случај дијаметар : 41mmСлу

Опис : не ' Рѓосувачки челик види случај и да се види бендот ја прави види повеќе издржливи Скелет dial диз

Опис : Големина : 41mm*12.7 mmБирате : Црна dialСлучај Материјал : Полиран солидна 316 L не ' рѓосувачки челик случа

Опис : Вистинска Кожа ви дава нова класична дефиниција Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка н

sВе молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои дру

Опис●Движење : automatic (само ликвидација) мореgull 2552 движење ●Бирање : црна dail ●Случај дијаметар : 43mm●Случ

ОписДвижење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : црна dail Случај дијаметар : 45mm без крунаСлучај дебе

Опис : Вистинска Кожа ви дава нова класична дефиниција Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка н

ОписДвижење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : браун dail со светлосен makrs Случај дијаметар : 40mm без

Карневалот Луксузен Бренд Tourbillon Спортски Мажите Часовници Постојана Календар Мултифункционален Механ

ОписДвижење : Automatic (автоликвидација) движење Бирање : зелена dail Случај дијаметар : 40mm без круна (завртка

Новиот дизајн војска види Agelocer машки часовници бела табла улога автоматско движење моќ резерви се прик

2017 KINYUED Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Автоматски Механички Види Мажите Спорт Водоотпорен Tourbillon В

Опис : Големина : 50mm*16mmБирате : Бела dialДвижење : automatic ДвижењеФункција : Час, минути, мал вторСлучај Матери

Please wait...