0
clear
  • Мини Силикони Мека Тенок водоотпорен Виткање Тастатура Жичен Флексибилен USB Расклопна Teclado за Лаптоп
  • -20%
  • -20%
Мини Силикони Мека Тенок водоотпорен Виткање Тастатура Жичен Флексибилен USB Расклопна Teclado за Лаптоп

Мини Силикони Мека Тенок водоотпорен Виткање Тастатура Жичен Флексибилен USB Расклопна Teclado за Лаптоп

DEN 1318.56

Достапност
Производот е достапен

Жичен Силикони Тастатура
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет. USB Кабелска универзална виткање тенок силикони qwerty тастатура. Ултра тенок & преносни простор за заштеда на енергија дизајн,лесно да се носат и складирање. Мек материјал овозможува дискретна молчи пишување. Доаѓа со USB приклучок и користи пријателски. Едноставно користете влажна крпа за да ги избрише до истури течности како што е вода,кафе или чај. Погоден за патување,училиште,канцеларија,бизнис патување и која било средина. Нема потреба да код,поддршка plug & play.
Спецификации : Тип : Wired Силикони Тастатура. Број на модел : LXK-84 B. Јазик : Англиски. Интерфејс : USB. Напојување : USB интерфејс. Клуч : 84 копчиња. Водоотпорен : Поддршка. Материјал : Силикон. Боја : Црна,Сина,Зелена,Виолетова.
Пакет Се Вклучени : 1 X Жичен Силикони Тастатура.

Со нетрпение очекуваме да ви ја посетите нашата продавница повторно !

Кон својствата

Бренд Име:
SOONGO
Стил:
Мултимедијални,Мултифункционални Тастатура,Водоотпорен,Ергономија,Игри,Тенок,За Таблет,Стандард,За Лаптоп,Виткање,Мини
Тастатура Стандард:
Мини Тастатура
Јазик:
Англиски
Примена:
Десктоп,Лаптоп
Полна Големина тастатура:
Yes
Пакет:
Yes
Тип:
Жичен
Врвка За Околу Поддршка:
No
Интерфејс Тип:
USB
Работата Стил:
Мембраната
Број На Модел На:
LXK-84B
Дали да се поддржи plug and play:
Yes
Е водоотпорен:
Yes
Имаат мултимедијални копче за функција:
Yes
Поддржува Човечки Инженеринг:
Yes
Механички Тастатура:
No
боја:
Црно/Сино/Зелено/Виолетова

Производи во категоријата

Tinhofire 104 USB Игри на Тастатурата за ДЕСКТОП КОМПЈУТЕР, Лаптоп Компјутер Тастатура Q19Функција : Специјални

2 во 1 Безжична Bluetooth Тастатура Покрие Случај Мода Тенка Алуминиумска F8 Алуминиум Шарени позадинско осве

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.4 G англиски руската Верзија на Воздухот Глувчето Tou

Yakee i8 Безжична Тастатура 2.4 GHz руски букви Воздух Глувчето Далечински Управувач Touchpad За Андроид ТВ Кутиј

Интерфејси :PS / 2 или USBДолжина на линија :1.5 Мголемина :140x102x25mmConnecor Копче:ESC ,Ф1F6Клучни удар:2.2 mm+0.5 mmКл

Ултратенок Тастатура Случај За apple ipad 2 Таблет КОМПЈУТЕР за apple ipad 2 тастатура случај за apple ipad 2 тастатура

Нови Пристигнување Силикон Bluetooth Тастатура Кожа Случај Покрие QWERTY Тастатура За Samsung Galaxy Tab 3 10.1" P5200 P5210 P5213

Bluetooth Тастатура Случај За Леново Табот 3 10 Бизнис (TB3X70 F / TB3X70 L) Таблет КОМПЈУТЕР за леново табот 3 tb3x70l таст

Bluetooth Тастатура за 8 инчен Acer Iconia Еден 8 Б1850 One8 Б1 850 Таблет КОМПЈУТЕР за Acer Iconia Еден 8 Б1850 One8 Б1 850 тастатура

4 mm keyswitch животниот век : повеќе од 10 милиони операции Keyswitch технологија : злато на злато метална купола и

Пред купување, ве молиме проверете за да се осигурате дека вашиот таблет КОМПЈУТЕР има вграден Bluetooth за

Моден Приклучните Тастатура случај за само 11,6 инчен Teclast X16 Про Таблет КОМПЈУТЕР за Teclast X16 Про Тастатура

детали за производотГлавни Карактеристики : Сина прекинувач : Доаѓа со познатиот Сини прекинувачи кои

7 Боја на Осветлување Игри Тастатура Гејмер Teclado Игри Поврзаниот USB Тастатура со Слични Механички се Чув

Детали За Производот : Keycap ! Keycap! Keycap ! Не Тастатурата !!!Цреша mx вклучите профилот keycaps за механички keybaords.PB

Кога се направи исплата користење Зачувам , Вашите париставањето сигурно во вашата сметка .Сепак за ори

XD60 / XD64 / GH60 Нерѓосувачки челик Свиткана Случај, две издание : 2 X Lshit и 2.25 X Lshift, pls бидете сигурни која layout тр

ZIENSTAR руски јазик / англиски Игра Тастатура со Три Бои позадинско осветлување , Слични Механички се Чувс

Монтажни Безжична Bluetooth Тастатура Случај За Sony Xperia Таблет Z2 10.1 Безжична Bluetooth Тастатура Случај Покрие Бе

Жичен Силикони ТастатураКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет USB Кабелска универзална виткањ

Тоа е компатибилен со повеќето ОЕМ Цреша MX прекинувачи тастатура Ќе добиете : 1 104 Keycaps + 1Puller (дар)Ние приф

Please wait...