0
clear
  • Професионални Рака Алатки DIY Оштетени Сјај Plug Отстранување Set - Engine/Дизел 16PCS
  • -20%
  • -20%
Професионални Рака Алатки DIY Оштетени Сјај Plug Отстранување Set - Engine/Дизел 16PCS

Професионални Рака Алатки DIY Оштетени Сјај Plug Отстранување Set - Engine/Дизел 16PCS

DEN 3792.00
DEN 3602.00

Достапност
Производот е достапен


Професионални Рака Алатки DIY Оштетени Сјај Plug Отстранување Set - Engine/Дизел 16 PCS
Дизајниран за отстранување на оштетени или тешко сјај приклучоци од главата на цилиндерот.
За отстранување на скршени или оштетени сјај приклучоци.
Ги отстранува 8мм и 10мм сјај приклучоци.
Произведени од Одбрани челик.
Основна алатка.
Спакувани во еден удар случај.
Ако се купат повеќе производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви помогне да ги најде најдобрите испорака за вас.Ние, исто така, направи wholesales! Се надевам дека може да биде најдобра услуга за вас!
Царинските Надоместоци
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме
проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија. Ако мора да го плати царинските давачки,
тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Повратни информации
Pls контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме
за да го решите вашиот проблем.
Уште еднаш, ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде. Вие коментар е многу важно во нашите бизнис
успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга, pls се земе една минута за да ни остави позитивен фидбек
со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5.
Враќање&Размена Политика
Ние се обидуваме да бидат фер и точни со сите мои аукции и описи. Ве молиме прочитајте секоја аукција внимателно.Ако оваа информација
не е точно, ве молиме да ни ме.Ние не нудиме наплата на било кој објект, освен ако е грубо погрешно. Ако наплата е дадена
тоа ќе биде само за трошоците на објектот. Превозот и Ракувањето е не се враќа.
Ние им овозможи размена други модели ако клиенти се задоволни со производот, сепак клиенти се да ги сноси
freightage на враќање и замена. Исто така, купувачот треба да се врати предметот на нашиот магацин во рок од 7 дена по приемот.
Ако постои проблем, ние ќе можеме да работиме заедно за да го решат проблемот. Јас отсекогаш биле крајно фер и секогаш се трудам да
се работи со мојот разумен клиенти. Јас се стремат за позитивни повратни информации, на хармонични односи, и дури и некои пријателства.

Кон својствата

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Тежина:
2.2kg
Објектот Волумен:
како на слика
Бренд Име:
UTOOL
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Челик
Објектот Должина:
30cm
Објектот Висина:
5cm
Име На Модел:
UT
Специјални Функции:
Сјај Plug Отстранување

Производи во категоријата

Опис на производот Црево Големина се Движи : Мали Crimper : 11mm19mm Медиум Crimper : 22mm42mm Големи Crimper : 22mm60mm Мазна, за

ЗА ПОСТАВУВАЊЕ НА ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА МЕРЕЊЕТО НА 2.5 CRD & 2.8 CRD МОТОРИ ЗА УПОТРЕБА НА : CHRYSLER VOYAGER, ГОЛЕМАТА VOYAGER...

Ако се купат повеќе производи,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Јас ќе ви помогне

Производи Детали : 1 .Ние брод на нашите алатки за целиот свет.Ако вашата земја не е одобрена на системот

Модел : S60 / V60(11) / XC60 / V70(00) / XC70(00) / S80 / XC90Добредојдовте на нашата продавница! Ние ќе направиме најдоб

Моторот Времето Алатки за Позиционирање Camshafts Поставување Заклучување Алатка Поставите 1.2 / 1.4 WT за FIAT / "

Радијатор Притисок Тестер Производи Детали : Универзална Coolling Систем Радијатор Притисок Тестер & Вакуу

Опис на производот 131pcs Оштетени Тема Поправка Алатка за Поставување Пресврт Вежби за Полнење M5 M6 М8 M10 М12

Опис На ПроизводотЗаклучување на camshaft и вратило;Отстранување и монтажа на системи за вбризгување на го

Господар алатка сет содржи сеопфатен сет на алатки за да се изврши camshaft мерењето на M60 мотори и camshaft + VANOS

7%1) Објектот се испраќаат во рок од 3 работни дена откако уплатата се населиле.6Содржина : Flywheel заклучувањ

Производи Детали : Camshaft Времето Алатка за Полнење За Landrover Evoque 2.0 Т На Моторот Времето Алатки Оваа задржу

Опис на производот T10066 Масло Филтер Клуч 46mm за Halex Спојки Филтер Услуга Алатка За "ФОЛКСВАГЕН" АУДИ СЕДИШ

Обезбеди синџир tensioner е целосно повече и се одржа во повече позицијата со употреба на погоден pin...

Вклучува : 26 PCS / set Погоден за Тојота Хонда Nissan "Фолксваген" Audi Мерцедес BMW Фу и други модели Може да биде н

за мерењето појас замена на 1.8 и 2.0 бензинскиот 'EW код' мотори.Карактеристики flywheel / диск плоча, tensioner мака

Цел ќе бидат обработени навремено плаќање по верификација.Ние ќе ја испрати својата парцела надвор што

1 / 2 Влијание Torx TRXЅвезда Штекер Малку Сет T20 T25 T27 T30 T40 T45 T35 T45​1 .Ние брод на нашите алатки за целиот свет.Ак

Тајван Професионални Печат Врвот Воздушна Суспензија Кочење Алатка за БЕНЦ (W220)Е Применливо : W220.Добред

Производи Детали : Прилагодливи грбБез ризик од оштетување на wiper рака.Помага да се спречи оштетување на

Производи Детали : Camshaft Макара Инсталирате Отстранување Алатка За Субару ШумаротДа се користи за одред

Вратило & Camshaft Печат на Смена и Инсталерот за Полнење.Брз и лесен за работа и за отстранување на инсталац

Производи Детали : 28pcs Господар Притиснете & Puller Ракав Комплет Лежишта Грмушки Печати Отстранување Алат

погоден за VAG мотори 1.2 литарски TSI и TFSI мотори со мотор код CBZA, CBZB и CBZCНа пример, во Ауди А1, А3, A3 Sportback и A3 Cabr

Добар квалитет! Заеднички Железнички Инјектор Контрола Вентил F00 VC01334 F 00 V C01 334 вентил ззп / вентил седишт

Опис на производот Овозможува retraction на клипот како опремени да Collette тип кочница callipers дозволувајќи им н

Please wait...