0
clear
  • Жените Облечи Гроздобер Геометриски Печати Краток Ракав А-Линија Фустани F6501
  • -20%
  • -20%
Жените Облечи Гроздобер Геометриски Печати Краток Ракав А-Линија Фустани F6501

Жените Облечи Гроздобер Геометриски Печати Краток Ракав А-Линија Фустани F6501

DEN 2592.00

Достапност
Производот е достапен


Основни Информации Материјал : Полиестер Големина : S, M, L, XL XXL Боја : Како Слики Големина Детали ГОЛЕМИНА на Градите (cm) Половината (cm) S 83 69 M 87 73 L 91 77 XL 95 81 XXL 100 85 1. 1-3 заеднички разликата е дозволено.
2. Бојата може малку поинаква, бидејќи на различни следи поставување.
Ставка Детали
Пратката DHL/Федекс/ПАТАРИНА 4-10 Дена ЕМС 10-25 Дена Epacket 10-25 Days Пост воздух 15-60 Дена друга држава времето за испорака, исто така, се различни, Како политика на земјата на дестинација Како Да не падне на превозот (1)може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа
(2) Напишете детали во коментар кога го направите нарачка
(3) ми Испрати вашиот клиент е превозот адреса, кога се направи цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно)
(4) јас брод надвор предмети по Пошта (ЕМС) според вашето барање, пакет патеката број и песна веб-сајт се обезбедени
(5) Тоа е лесно и брзо , врвот погодно за вашиот бизнис Замени&Наплата Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис.
Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата.
Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во.
Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот и не му ја надомести за превозот назад до мене

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
yangshengda
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
F6501
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Декорација:
Обвиткан
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни

Производи во категоријата

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата про

Големина Информации>>>ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина на Биста Ракав Должина ПоловинатаХип cm инчен cm инч

Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав Слободни 3238 75100 102 56Мерење Во Инчи Големина Рамо Гради

Плус Големина Луксузни Патент Дизајн Долго Повик Облекаголемина(cm)XL : рамо 41, биста 100, ракав 16, должина 103

ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам тука Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме кликнете тука : .П

Големинадолжина БистаРамоСтомакот(ви препорачуваме тежина) cm cm cm cm M 83 98 39 128(90115g) L 85 102 40 133(115135g) XL 87 106 41 138(1

ГОЛЕМИНА БИСТА должина ПОЛОВИНАТА рамо ХИП РАКАВ S 84 102 70 36 90 44 M 88 103 74 37 94 45 L 92 104 78 38 98 46 XL 96 105 82 39 102 47 2 XL 100 106

Големина Должина Градите Рамо ракави Ракав Дното должина S / / / / / / M 112cm 96146cm 38cm 45см 31cm 202cm L 113cm 100150cm 39

ГолеминаAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете го

Големинатмаица Должина(cm)Градите(*2cm)панталона Должина(cm)половината(cm)Соодветна возраст 80 12 M 90 24 M 100 3 T 110

ГолеминаРамоБистаSleeveДолжинаS33865587М35905779L37945991Ве молиме овозможи 13cm разлика ви благодариме.

Моден Макси Тексас Фустан Лето Дами Подвезици Дупки Фармерки Фустани Женски Лабава Плус Големина Лигав

2)Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе б

Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како

ГолеминаБистаПоловинатаДолжинаРамоSleeveS8864+150М9268+151L9672+152XL10076+153Големина на ЗАБЕЛЕШКА : Големина на Табела

V Деколте, Сина Девојки Фустан Без Ракави Деца Формално Фустани Бал Vestidos Свадба Облечи1 Ве молиме да напр

Danjeaner Макси Backless Партија Се Облекуваат Жените Бонбони Бои СексиКрстот Назад Заврши Висок Шлиц Летни Фус

Малку девојки облечи есен зима бебе девојки долг ракав Сомотски туту фустан деца деца vestidos 14 Yrsголемина

Може исто така да како што се : Жените Макси Фустан 2018 Висок Квалитет на Пистата Овратот Целосна Ракав Пе

Димензии : cm Должина Биста Рамо Ракав За Тежина (KG) L 88 96 38 57 52.560 XL 89 100 39 57.5 6067.5 XXL 90 104 40 58 67.575 XXXL 91 109 41.5 58.5 7585 4

Please wait...