0
clear
  • 10A DC-DC чекор надолу напојување на модулот, DC прилагодливи buck модул, LCD екран, дигитален дисплеј модул, напонски регулатор модул
  • -20%
  • -20%
10A DC-DC чекор надолу напојување на модулот, DC прилагодливи buck модул, LCD екран, дигитален дисплеј модул, напонски регулатор модул

10A DC-DC чекор надолу напојување на модулот, DC прилагодливи buck модул, LCD екран, дигитален дисплеј модул, напонски регулатор

DEN 624.00

Достапност
Производот е достапен

65 V во тоа време, напонот е прилагодена на 12.5-35 V Притисок разлика : 1.

Кон својствата

Тип:
Клима Уред Делови

Производи во категоријата

(3) Увозните давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност.(5) Ако ви треба други превозот метод,в

modname=ckeditor[модул име] : 4 патот еден bistable реле модул[функција карактеристики] : едно копче ја контролира изл

На термичка експанзија вентил (често скратено како TEV, TXV, или TX вентил) е компонента во ладење и климатиз

има 2 изберете тип за1.долниот електрични ниво NPN надвор2.Високи електрични ниво PNP надворве молиме имајт

Клима уред Делови A / C отворено фан мотор capacitor со 2 игли 2umцел default 2um,ако ви треба друг вид на,ве молиме заб

Прирачник presetting вентили (статичка рамнотежа вентил) е изедначување на протокот на греење, ладење и дома

(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката.Можеме да рабо

(5) Ако ви треба други превозот метод,ве молиме контактирајте со нас,ние може да обезбеди следниве превоз

Ние секогаш се обидуваат да им понуди на клиентите најдобра услуга и висок квалитет на производите.Нега

Ве молиме имајте во предвид ние ќе празни масло како авион забрани било течност.

Автоматски електрични фен / Креда за сушење машина / Билки,цвеќиња фен / 2 кутии на електрични фенКаракте

Сите налози,Без разлика што разумот предизвикува враќање на нас, клиентот треба да плати ЕМС се врати тр

220 V / 240 V 30 W / 40 W / 60 W / 80 W / 100 W / 150 W Метал Греење на Елемент Лемење Лемење Железо Core Грејач 10pcs

Известување 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебс

На термичка експанзија вентил (често скратено како TEV, TXV, или TX вентил) е компонента во ладење и климатиз

Ве молиме имајте во предвид ние ќе празни масло како авион забрани било течност.

Ние секогаш се обидуваат да им понуди на клиентите најдобра услуга и висок квалитет на производите.(6) ве

Please wait...