0
clear
  • 10A DC-DC чекор надолу напојување на модулот, DC прилагодливи buck модул, LCD екран, дигитален дисплеј модул, напонски регулатор модул
  • -20%
  • -20%
10A DC-DC чекор надолу напојување на модулот, DC прилагодливи buck модул, LCD екран, дигитален дисплеј модул, напонски регулатор модул

10A DC-DC чекор надолу напојување на модулот, DC прилагодливи buck модул, LCD екран, дигитален дисплеј модул, напонски регулатор

DEN 624.00

Достапност
Производот е достапен

65 V во тоа време, напонот е прилагодена на 12.5-35 V Притисок разлика : 1.

Кон својствата

Тип:
Клима Уред Делови

Производи во категоријата

Материјал Метал Модел GX204 Конектор Тип Задник Заеднички Тип Pin Количина 4 Pin (Машки) Номинална Струја / На

A / C поправка алатка за поставување1.Метрички и Кралскиот полнење цевка 80см 2 парчиња2.1 pc адаптер од царск

Ве молиме имајте во предвид ние ќе празни масло како авион забрани било течност.

На термичка експанзија вентил (често скратено како TEV, TXV, или TX вентил) е компонента во ладење и климатиз

Клима уред Делови A / C отворено фан мотор capacitor со 2 игли 2umцел default 2um,ако ви треба друг вид на,ве молиме заб

modname=ckeditorОдборот за користење на STM32 F107 VCT6 чип како главен контролор, интерфејсот е богата, проширување н

има 2 изберете тип за1.долниот електрични ниво NPN надвор2.Високи електрични ниво PNP надворве молиме имајт

Главната перформанси на ветер : * На мерен сигнал тип : струја, напон, rheostat; * Внесување преоптоварување : д

Прирачник presetting вентили (статичка рамнотежа вентил) е изедначување на протокот на греење, ладење и дома

Ние секогаш се обидуваат да им понуди на клиентите најдобра услуга и висок квалитет на производите.(6) ве

220 V / 240 V 30 W / 40 W / 60 W / 80 W / 100 W / 150 W Метал Греење на Елемент Лемење Лемење Железо Core Грејач 10pcs

Сите налози,Без разлика што разумот предизвикува враќање на нас, клиентот треба да плати ЕМС се врати тр

Please wait...