0
clear
  • Децата играчка модерна Креативна детска соба таванот момчиња цртан филм девојки спална соба расадник led децата соба НЛО светилки ЗА
  • -20%
  • -20%
Децата играчка модерна Креативна детска соба таванот момчиња цртан филм девојки спална соба расадник led децата соба НЛО светилки ЗА

Децата играчка модерна Креативна детска соба таванот момчиња цртан филм девојки спална соба расадник led децата соба НЛО светилки

DEN 11424.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : ABS хардвер + акрилик
[Извор на светлина] : led
[Главната технологија] : боја
[Употреба] : дневна соба, ресторан, спална соба, студија и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : како што е прикажано
..

Кон својствата

Wattage:
D32CM, D48CM
Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
WINZSC
Напон:
90-260V
Место:
Хотел, Сала,Салон
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Абажур Боја:
Зелена,Црна,Бела,Жолта
Техника:
Перфориран
Материјал:
acryl
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Број На Модел На:
22
Тело Материјал:
ABS
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тело Материјал:
acryl
База Тип:
LED

Производи во категоријата

Други купувачи, исто така, како што се : Најновите E14 Турција етничка царинската рачно изработени светил

Добредојдовте да ја посетите TOPTO електронска продавница ,купи повеќе заштедете повеќе ,ние професионал

Модерната Шарени Ресторан, Кафе Спалната соба Осветлување Железо+Цврсто Дрво E27 Носителот Pendant Светла т

Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Youhave 7 дена да контакт

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Гаранција1 Вашата цел адресата МОРА да MATCHyour Превозот адреса.8 CM Тела Ширина 33.Плаќање1) Weaccept Alipay, Запад Ун

Модерна Уметност Pendant Led Светилки Насликани Алуминиумски Класичен Pendant Трпезарија Светлина Модерна Pendant

Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Неисправни предмети

wongshi Ретро ЛОФТ Американската држава Цврсто Дрво Pendant Светлина Гроздобер Стакло Покрие Фенер Кафе Облек

ЛОФТ Гроздобер Pendant Светла Abajur Суспензија Luminaire Лофт Ретро E27 Светилка Lamparas Colgantes Индустриски Дома Освет

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА 12 месеци Производителот е ограни

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Тип на светлосен извор : E27(не се вклучениТехнологија : Спреј боиСветилки и фенери дали со извор на светл

2) Кина Пост Воздух Парцела превозот е најевтин, но најмал превозот начин Западна Европа, Северна.Превоз

Опис На Производот : Име : Модерна Минимализам Сјај Led Luminaire Pendant Светло Обоен Бела Алуминиум Led Суспензиј

Известување Во Aliexpress.com не може да пребарувате клучен збор "тифани" сега Бидејќи вебсајт мора да се зашти

Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите м

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите andholidays.2)Плаќањето мор

Бесплатен Превозот Модерна K9 Кристал Pendant Светилка Суспензија Кристал Ја Ротирате Вила Скалите Pendant Осв

4) Ние ќе рефундирање на НАШАТА ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната сос

Кликни Тука за Да се Добие Повеќе Избори Опис : Оваа Виси Droplight со одлична светлина и уникатен стил, може

Ние само брод да се потврди цел адреси Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) н

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ANEXPIRED ГАРАНЦИЈА За да ги заштитите вашите интереси, вашата

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пр

Please wait...