0
clear
  • FS Кентаки Дерби Капи За Жените Гроздобер Organza Лето Шапка Широк Обод Елегантен Цвет Плажа Сонцето Gorro Ала Ancha
  • -20%
  • -20%
FS Кентаки Дерби Капи За Жените Гроздобер Organza Лето Шапка Широк Обод Елегантен Цвет Плажа Сонцето Gorro Ала Ancha

FS Кентаки Дерби Капи За Жените Гроздобер Organza Лето Шапка Широк Обод Елегантен Цвет Плажа Сонцето Gorro Ала Ancha

DEN 1200.00
DEN 996.00

Достапност
Производот е достапен


100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Главен Материјал : Полиестер, Освен Прибор
Боја : Кафена.Злато,Вино Црвено,Гери,Шампањ Розова,Бела Беж
Погоден За Обемот на Главата : 56cm до 58cm/22.04" да 22.70"
Погоден За Сезона : Летни
Пакет Содржи : 1*Шапка
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме овозможи 0cm to1.5cm/0" на 0.59" грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ум пред да ја купите.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
1.Испорака
1. Примање на време = Обработка на време + Превозот време
2. Обработка На Време : Околу 3-7 Дена
3. Превозот Време : 25-41 Дена Од Ali Express Стандард На Превозот .
ве молиме проверете со вашиот превозот адреса се точни по вашата исплата во рок од 1-2 дена!
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји.
2.Враќање
1. Ако Сте Незадоволни Со Предмети ,ве Молиме Контактирајте со Нас, По Вашите Примени Во 7 работни Денови,Кога Нашата Фабрика Добиваат Врати Пакети Ќе се Организираме Да Ви Вратат Парите.
2. Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар и такса за ракување,и објектот мора да биде во оригинална кутија, кога вашиот враќање на предмети.
Методи За Плаќање
http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Aliexpress Поддршка Виза картичка, Master Card, Western Union, Qiwi Web Money, Boleto и банкарски трансфер. Не поддржуваат paypal
1.Ако сè уште не примам предмети,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе го реши секој проблем.
2.Ако добиете предмети задоволни,ве молиме оставете ме позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди,многу благодарен
3.Ако добиете предмети незадоволни,ве молиме да не ја напушти која и Неутрални или позитивни Негативни,контактирајте со нас.
3.Ве молиме не го отвори спорот ,Тоа не е се справи со било прашање и ќе боли и срцето.

Кон својствата

Тип На Објект:
Сонцето Капи
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Број На Модел На:
свадба капи за жените домот
Бренд Име:
FS
Материјал:
Полиестер

Производи во категоријата

Стилски Жените Слама Летно Сонце ШапкаКупи 2 парчиња, се 5% попуст директно1 Детали за производот Матери

100% Сосема нов и Висок квалитетМатеријал : СламаСтил : Сонцето КапиТежина : 150 GГолемина : L=Прилагодливи Гл

DropshippingНие може да dropshipping и ние не ќе се стави било која информација од нас во пакет.За ПакетСо цел да се з

ОПИС : 1 Модерен висок квалитет, високи перформансицена сооднос секојдневен snapback капа направени од мека

добредојдовте во мојата продавницаСовет : за Пакување е здиплен со користење на пакување Не грижете се

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Специјален дизајн и единствена структура.Мода и комфорни и издржли

Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3 7days dhl.com EMS Околу 3 7 дена ems.com Кина Пост В

Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3 7days dhl.com EMS Околу 3 7 дена ems.com Кина Пост В

Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3 7days dhl.com EMS Околу 3 7 дена ems.com Кина Пост В

сите бои на продажба ,па некои боја ќе се распродадени ,ако сакате боја не е во парк,јас ќе ве известиме в

Стилски Жените Лето Плажа Сонцето ШапкаКупи 2 парчиња, се 5% попуст директно1 Детали за производот Матер

Нов Стил Лен Жените Sunbonnet Голем Отворен Sunhat Женски Сонцето Сламена Шапка Плетенка Капа АнтиУв Женски Ле

Тип : Кофа Шапка Пол : Жените Материјал : ЛенШаблон Тип : ЦврстиОддел Име : Возрасни Сезона : Летни, Пролет,

EFINNY 2018 Топла Продажба Унисекс Секојдневен Windbreak Шапка УВ Заштита Лицето Вратот Размавта Човек Полн Покр

Име на производ : нови возрасни дел крајбрежје печатење рибар шапка 27 видови на стил плажа сонцето шапка

Стилски Жените Лето Плажа Сонцето ШапкаКупи 2 парчиња, да добиете дополнителни 5% попуст директно1...

Please wait...