0
clear
  • 2017 флуоресцентно зелена spandex лето се водат twill, мали свежи дигитални ситни ткаенина, twill ткаенина
  • -20%
  • -20%
2017 флуоресцентно зелена spandex лето се водат twill, мали свежи дигитални ситни ткаенина, twill ткаенина

2017 флуоресцентно зелена spandex лето се водат twill, мали свежи дигитални ситни ткаенина, twill ткаенина

DEN 1728.00
DEN 1417.00

Достапност
Производот е достапен


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic | Микро еластичност |Еластична |Добра еластичност
Ширина : 105cm
Тежина : 65 г/м
Состојки : Свила
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел. ccf
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c-s.w4002-16292149009.35.u Axkmu&id=550586784587

Кон својствата

Материјал:
100% Свила
Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Ширина:
105cm
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Производи во категоријата

* Материјал : 100% Полиестер*Ширина : 4cm* Минимум Цел Количество : 25yard / ролнаако сакате други бои, ве молиме о

Пинк Девојка & Печат ПреСече Zakka Памук, Лен Ватенка Ткаенина Масти Квартал Ткиво Пакет, Најдобро Одговар

1 Име На Производ : Print Божиќ Модел Памук, Лен Ткаенини2 Големина : 150x50cm3 Тежина : 135g / ЕЕЗ4 Материјал : памук

метар метар метарДеноминирани единица : Дел за 145cm (ширина) * 100cm (долго)Доколку купите повеќе од 2 парчиња

108cm ширина rfid блокирање ткаенина да се направи rfid торба за лаптоп interlining платноПроизвод Бр...

започнетекрајотРачно изработени Декорација Свила Chiffon Фустан Облека Текстил, Ткаенини за Шиење Plaid Ripstop

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

дворот дворот дворот дворот дворот дворТип : Американски стил 3 D врежана флорални жакард brocade ткаенина з

50cm*50cm 5pcs Прекрасен Цвет Печатени 100% памук комбинација ткаенина quilting текстилни масти квартал крпа матер

00 / многуметри / многуСлободен Испорака на Високо Квалитетни Швајцарската Voile Чипка 100% Mulberry Свила Mulberry

метар метар метар метар метар метар метар метарШирина : 150cmТежина : 470g / mНајчесто поставувани ПРАШАЊА :

Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична инд

Производителот на Проводници Ткаенина АнтиБактерии ткаенина водат ткаенина се користи за облека крпа

Дише антибактериски сребрени влакна Проводници бамбус ткаенина за антибактериски облека / home текстилН

Превозот Забелешка : 1) мало боја разлика може да постои поради светла, камера и различни прилагодувања н

метар метар метар метар метар метар метар метарширина : 140 CM; 750 g / MНајчесто поставувани ПРАШАЊА : Кога ќ

Трговија На Големо Еластична 100% Сребрени Влакна Emi Rf Shield Проводници ТкаенинаМоделYSILVER 9#Состав100% сребре

црна боја проводници ткаенина Електромагнетни Оклопна Ткаенина EMF блокирање ткаенинаПроизвод Бр...

Име на производ : Микс 3pcs памучна ткаенина масти четвртини пакетМатеријал : 100% памук густи и газирани...

метар метар метарДеноминирани единица : Дел за 145cm (ширина) * 100cm (долго)Доколку купите повеќе од 2 парчиња

метар метар метар метарколичина : 5yardsголемина : 150cm / 59.1 инчен1yards=91cmwhats App : +86 15167976322Превозот и испоракание

Please wait...