0
clear
  • Мотоцикл Dirt Bike Гума Кочница Рака костец За Kawasaki KLX150S KLX250 KLX250S KLX250SF KLX300 KLX400R имаат Kawasaki Логото
  • -20%
  • -20%
Мотоцикл Dirt Bike Гума Кочница Рака костец За Kawasaki KLX150S KLX250 KLX250S KLX250SF KLX300 KLX400R имаат Kawasaki Логото

Мотоцикл Dirt Bike Гума Кочница Рака костец За Kawasaki KLX150S KLX250 KLX250S KLX250SF KLX300 KLX400R имаат Kawasaki Логото

DEN 383.04
DEN 325.00

Достапност
Производот е достапен


Производ Descprition
-Име на модел : motorcycle се справи со бар костец
-Боја : како на сликата покажа
-Материјал : Висок Квалитет на Гума и Пластика
-Количина : 1 пар (Лево и Право)
-Состојба : 100% Сосема Нов
-Лесен за инсталирање
Fitment
За Сите Мотор Kawasaki
Пакет lnclude
1 Пар на мотоцикл handlebar костец (лево и десно)
Известување
* Ве молиме да се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел
Одговара за Kawasaki Dirt bike.
Земјата Време на Испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 10-12 13-16 17-19 20-24 25-30 Работни Дена + сабота + недела 12-14 15-18 19-21 22-26 27-32 сад го Оценувате (Точка Пристигна) 5. 1% 50. 1% 29. 6% 10. 5% 4. 7% Велика Британија Го Оценувате (Точка Пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија Го Оценувате (Точка Пристигна) 21. 4% 50. 0% 14. 3% 7. 2% 7. 1% Франција Го Оценувате (Точка Пристигна) 10. 5% 28. 6% 43. 8% 10. 1% 7. 0% Германија Го Оценувате (Точка Пристигна) 11. 1% 22. 2% 30. 3% 20. 9% 15. 5% Канада Го Оценувате (Точка Пристигна) 0. 0% 47. 1% 31. 4% 17. 6% 3. 9% Шпанија Го Оценувате (Точка Пристигна) 3. 5% 25. 0% 47. 9% 12. 9% 10. 7%

Кон својствата

Бренд Име:
YOWLING
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
HB-036
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
11.8cm
Објектот Ширина:
6.2inch
Објектот Висина:
11.8inch
Објектот Тежина:
0.08kg
Објектот Дијаметар:
3.1inch
Материјал Тип:
Гума
Специјални Функции:
Имаат логото
Motobike Направи:
Kawasaki
Име:
Motorcoss Dirt Bike Рака костец
meterial:
Гума
ОДГОВАРА ЗА:
За Kawasaki KLX150S KLX250 KLX250S KLX250SF KLX300 KLX400R

Производи во категоријата

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни

ЗА DUCATI Нов Дизајн Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спо

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Kawasaki ZZR600 19902004 За Kawasaki ZX6 19902004 За Kawasaki ZR7

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона 12 месеци Производителот е ограничена Гар

Производ DescpritionИме на модел : motorcycle се справи со бар костецБоја : како на сликата покажаМатеријал : Висок

Гас за Домување Убие Прекинувач Кочница Лост Собранието Одговара за Јамаха PW50 ФОТОНАПОНСКИ 50 PY50 Нови *Г

Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Линии Црево Или Спојки Црево 500mm900mm боја опција : црна,сребрена,црвена,си

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на highend, висококвалитетни Кочница Спојки Држе

Висок Квалитет на Алуминиум Hanlebar Држела Лесна инсталација! Кочница лост инсталира со користење на ваши

Универзален Мотор Спојки Кочница Господар Цилиндар за Полнење Резервоарот Држела Поставите ОЕМ.Нивоат

Овој Вид на CNC Стожерот Држела е целосно дизајниран за нечистотија велосипеди, флексибилен подвижен диз

ЗА BMW НОВ СТИЛ Прилагодливи краток Кочница Спојки Држела (две прст) се Фокусира на highend, висококвалитетни

Сосема нов и многу лесно за инсталација Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед мн

Универзален Мотор Спојки Кочница Господар Цилиндар за Полнење Резервоарот Држела Поставите ОЕМ.Нивоат

Висок Квалитет на Алуминиум Hanlebar Држела Лесна инсталација! Кочница лост инсталира со користење на ваши

Fitment : ве Молиме проверете ја големината пред да ја купите Одговара За Речиси Сите Мотор Со 7 / 8" ( 22mm) Handlebar

Без Инсталација Настава се вклучениПрепорачуваме инсталиран од страна на стручно лице.Висока класа на

Овие трошоци се на купувачот одговорност Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за

Мотоцикл Паркинг Сопирачка Лост Опис Кол : Едно Парче Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За Јамаха ТMAX

Производот е слика е за боја референца само Ве молиме следете го линкот на мотоцикл модел и година под ц

Универзален Мотор Спојки Кочница Господар Цилиндар за Полнење Резервоарот Држела Поставите ОЕМ.Нивоат

Please wait...