0
clear
  • Нови 100pcs/многу 125KHz T5577 RFID Wristband,LF Rewritable Хривнија за настани,контрола на пристап,пливање,фитнес,концерти
  • -20%
  • -20%
Нови 100pcs/многу 125KHz T5577 RFID Wristband,LF Rewritable Хривнија за настани,контрола на пристап,пливање,фитнес,концерти

Нови 100pcs/многу 125KHz T5577 RFID Wristband,LF Rewritable Хривнија за настани,контрола на пристап,пливање,фитнес,концерти

DEN 6048.00

Достапност
Производот е достапен


Белешки : сликата е само за референца.Доколку имате посебни барања за Бои и Големина, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да испратите порака до нас пред цел. Ви благодариме!
100pcs/многу 125 KHz T5577 RFID Wristband,LF Rewritable Хривнија за настани,контрола на пристап,пливање,фитнес,концерти
RFID ПВЦ wristband-snap копчето
Производ Бр. : WR8302
Име на производ : RFID ПВЦ Wristband
Материјал : ABS
Големина : 180x30x14mm
Чип : T5577
Енкапсулација : обликувањето на едно време
Работа температура : -50'C~240'C
Сертификат : ROHS ISO9001
Боја : Сина,Црвена,Бела,Црна,Жолта,Зелена,Розова и сл или во прилагодено боја
Достапни Занает : Логото свила печатење, ласерски нумерирање или UID број, кодирање и сл.
Pls контакт со нас за дополнителни трошоци T5577 Хотелски Клуч за Бесконтактни Smart Картичка / Пасивни Rfid Картичка Со Магнетна Лента T5577 е безконтактни Читај/пишувај идентификација IC за апликации во 125 KHz фреквентен опсег. Антената и чип заедно формираат transponder или ознака. На-чип 330-малку EEPROM (10 блокови, 33 битови секој) може да се прочита и писмена блок-мудро од читател. Блок 0 е резервирана за поставување на работата режими на T5577 ознака. Блок 7 може да содржи лозинка за да спречите неовластен пишување. Податоците се пренесуваат од IDIC користење на оптоварување модулација. Чип параметри : Чип Тип : T5557 / T5567 / T5577 Фреквенција : 125 KHz Снабдувач : Atmel Режим : Читај/пишувај Протокол : ISO11785 Меморија : 330 битни Оперативни Растојание : До 50mm (во зависност од антена геометрија) Anticollision : не Апликации Високо ниво на безбедност за контрола на пристап системи, Време присуство системи, Приложениот апликација, Лојалност програма, Масовен превоз цените, Персоналот идентификација Опис : 1. Чип : T5577 2. Фреквенција : 125 KHz 3. Меморија за корисникот : 363 4 бита. Протокол Стандард : ISO11785 5. Прочитајте опсег : 0-5cm 6. Читај/пишувај Издржливост : 100,000 пати 7. Податоци го оценувате : 106 kb/s 8. Оперативен Температура : -20°C до + 55°C Факултативна Чип LF(125 KHz) : TK4100,EM4102,EM4200,T5577,и др HF(13.56 MHz) : FM11 RF08,Mifar1 s50 на унодц, Mifar1 S70, Mifar Ultralig,I-CODE2,и др UHF(860 MHz-960 MHz) : UCODE GEN2,ТУЃО H3,IMPINJ М3,итн

Кон својствата

Број На Модел На:
rfid wristband wr8302
Бренд Име:
EETSENG
MOQ:
100pcs/многу
Име на производ:
RFID ПВЦ wristband
Материјал:
ПВЦ
Големина:
180x30x14mm
чип:
T5577
Фреквенција:
125KHz
Сертификат:
ROHS ISO9001
боја:
Сина Црвена Бела Црна, Жолта Зелена Розова и сл или во прилагодено боја
Достапни занаети:
Логото свила печатење ласерски нумерирање или UID број кодирање и сл.
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

RAYKUBE RID6 100 Pcs / Многу 125 Khz СМАРТ Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА 0.8 mm За Контрола на Пристап И Користење на Време

Водоотпорен ID Ознака 125 KHz RFID ISO EM4100 и компатибиленСпецификацииRFID TypeEM4100Фреквенција125 KHzСтандардISO EM4100 и к

СТП КОЖА IC Smart Картичка Фреквенција 13.56 Mhz Со Чип FM1108 За Контрола на Пристап на СистемотМАТЕРИЈАЛ : КОЖА С

RFID таг UHF перење на висока температура отпор 915m 868m 860960 M H3 ЕПС 6 C 10pcs бесплатен превозот smart пасивни RFID PPS ко

UHF RFID таг налепница Impinj B42 EPC6 C влажни пломба 915mhz868mhz860960 MHZ Higgs3 3000pcs бесплатен превозот лепило пасивни RFID ет

ФункцијаЧип : SLE4442 компатибилен чипМагшари : HICOСтандард : ISO7816Боја : бела празноМатеријал : ПВЦ256*8битни EEPR

RFID перење на копчето со ознака UHF 915mhz 868mhz 860960 MHZ туѓо H3 200pcs бесплатен превозот пасивни RFID PPS топлина и вода

2 парчиња T5577 епоксидна ознака и други епоксидна примероци испораката од страна на DHLСпецификациичип Ти

UHF RFID метална ознака omniID EXO 600 EXO600 915mhz 868mhz Impinj Monza4 QT EPCC1 G2 6 C трајни ABS smart картичка пасивни RFID тагови

Добар квалитет на хартија спакувани се тркалаат 30мм MIFARE Ultralight ® C ознака 13.56 Mhz rfid таг(MIFARE и MIFARE Ultralight се т

10 PCS / многу RFID 13.56 mhz IC card Заштита NFC Заштитените Картичка Ракав да се Спречи неавторизиран скенирање кара

Wholesale100pcs Водоотпорен RFID13.56 MHZ MF1 K s50 на унодц Wristband Хривнија за Контрола на Пристап на Спортски Настан Огн

125 KHz RFID ABS WristbandsСпецификациичип ВидTK4100 (compitable EM4100)Оперативен Фреквенција125 KHzКапацитет64 битаТестирани П

Димензија : 86x54x1.8ммТежина : 9g+ / 0.5 gстандардна боја : белаФреквенција : 125khzВнатрешниот Чип : EM4200МатеријалТ

1000pcs бела ПВЦ MIFARE Plus® S 2К картичка 4byte UID смарт картичка празно(MIFARE и MIFARE Плус се регистрирани трговски ма

1 Висок 1 1.Материјал : ABS 2 Фреквенција : 13.56 MHz 3 Големина : 41mm x 33mm x 4.3 mm 4 Функција капацитет на Складирање : 8 K

Топла Промоција!!! TK4100 чип ПВЦ празно смарт картичка 125 Khz инкџет smart картичка за Canon 200 PCSСпецификацииИнкџ

UHF RFID метална ознака 915m 868m Туѓо H3 ЕПС ISO18000 6c 100pcs бесплатен превозот 25*25*2.7 мм основни средства Керамика па

Карактеристики : Автоинтелектуална сопственостМакс читателот спектар 6mИздржливи и трошоците effectivesСит

NFC Smart Картичка 13.56 Mhz МФ Ultralight UID Променливи смарт картичка празноКарактеристики•Димензии : 85.5 x 54mm•Дебе

Спецификација : име на Производ : T5567 картичка / T5577 картичка чип тип : Atmel T5567 / T5577 капацитет на Складирање

Бесплатен превозот 100pcs инкџет празно картичка MIFARE Classic ® 1k картичка 13.56 MHz пвц картичка(MIFARE и MIFARE Класиче

UHF RFID Ultrathin метална ознака confidex silverline 915mhz 868mhz Impinj M4 QT ЕПС 5pcs бесплатен превозот некој пасивни RFID етикетат

Ние ќе бидеме среќни да се Комбинираат превозот за повеќе од 1 предмет брод на истата адреса Ве молиме д

1000pcs / многу 125 KHz TK4100 Празно СМАРТ Картичка за Контрола на Пристап Картичка Влезот КартичкаОпис : Материј

RAYKUBE RIK4 Плоштадот Keyfob 50 Pcs / Многу 125 Khz RFID Близина Keyfobs За Врата Систем за Пристап Три Бои Боја OptionsСина,Жол

Please wait...