0
clear
  • Philips Zoom Заби Белење Гел DayWhite 6 шприцеви 9.5% 14% ACP Заб Белење на заби Комплет ден бела избелуваат забите стандарден комплет
  • -20%
  • -20%
Philips Zoom Заби Белење Гел DayWhite 6 шприцеви 9.5% 14% ACP Заб Белење на заби Комплет ден бела избелуваат забите стандарден комплет

Philips Zoom Заби Белење Гел DayWhite 6 шприцеви 9.5% 14% ACP Заб Белење на заби Комплет ден бела избелуваат забите стандарден

DEN 2639.52

Достапност
Производот е достапен

И бидејќи вашиот стоматолог треба препорачува тоа, можете да бидете сигурни дека вашиот резултат ќе биде конзистентен и безбедно на било пломби или реставрации може да имате. Ако постои било каква физичка штета или други разумни demage на нашиот производ, тоа е 30 дена снабдување 's гаранција.
Клиент : 1.

Кон својствата

Тип На Објект:
Четка за заби
Материјал:
Заби Белење Гел
Бренд Име:
Philips
Големина:
9.5% ,14%
Возрасна Група:
Возрасни лица
Количина:
1 кутија има 6 шприцеви
Број На Модел На:
Daywhite
Материјал:
Други

Производи во категоријата

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус Toothrbrush4 Парчиња / многу Бамбус Четка за заби Purple Fiber Четка за заби

Избрани Бамбус Toothrbrushlimpiador raspador lengua deдецата четка од 3 на 6бамбус четка за забичетки за заби за слободниЕ

limpiador raspador lengua deдецата четка од 3 на 6бамбус четка за забичетки за заби за слободниЕлектрична Четка За За

Материјал : Природни бамбус Боја : Природна Боја На семејството двајца љубовници сакаат бамбус се справ

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус ToothrbrushЕколошки бамбус мека четка за забинаежвам бамбус Црни вла

Материјал Функција : BPA Free,Латекс Слободни Функција : Teether Пакување : Еден натоварени Материјал : Силикон

Функција : Природни emery во прав, висока цврстина, може да бидете сигурни дека bur острината Труп кој се кор

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус Toothrbrushприродни бамбус четка за заби четка за заби ниска употреб

Спецификација : Име на производ : 30 Дупки Отворање на Алуминиум Стоматолошки Burs Носителот Кутија (20 за ви

Препорачаните ПроизводиИзбрани Бамбус Toothrbrushјазик почистачистење на јазикотбамбус четка за забијазик

limpiador raspador lengua deдецата четка од 3 на 6бамбус четка за забичетки за заби за слободниЕлектрична Четка За За

limpiador raspador lengua deдецата четка од 3 на 6бамбус четка за забичетки за заби за слободниЕлектрична Четка За За

6633Seago Деца Деца Електрична Четка за заби Водоотпорен Батеријата Напојува Музика Деца Sonic Четка за заби С

1 Set=10 PCS Материјал : Природни бамбус Боја : Природна Боја На семејството двајца љубовници сакаат бамбус с

Please wait...