0
clear
  • Надвор од 50mm, Големи Прстени,леене 6.0 mm линија 1-1/2 инчен домашно милениче рака о прстен,кеси' додатоци метален цинк легура заварени прстен о
  • -20%
  • -20%
Надвор од 50mm, Големи Прстени,леене 6.0 mm линија 1-1/2 инчен домашно милениче рака о прстен,кеси' додатоци метален цинк легура заварени прстен о

Надвор од 50mm, Големи Прстени,леене 6.0 mm линија 1-1/2 инчен домашно милениче рака о прстен,кеси' додатоци метален цинк легура

DEN 1247.04

Достапност
Производот е достапен


Внатре 1-1/2 инчи (38mm) ширина,круг работ Заварени Моќен О прстен за кеси чанти домашни миленици, додатоци

Кон својствата

боја:
светлината злато, сребро, злато, пиштол црна, четка антички месинг
Број На Модел На:
висок квалитет O прстен за кеси дел додатоци
Тип:
прстен
Тежина:
Other
Бренд Име:
nolvo светот
Материјал:
Метал
Бои:
Злато,сребро,светлина злато,пиштол црна,четка антички месинг
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
Цинк Легура
Име:
О прстен за DIY додатоци
користат за:
DIY торби,паричници,облека,панталони,чевли,итн.
Персонализација на вашата нова боја:
500 парчиња по боја
Го прилагодите датумот на породување :
околу 2-3 недели
боја мешано:
Работен

Производи во категоријата

12 x 56 mm Злато Активирањето на Вртливата Куки со Круг O прстен крајот.Да нарачате повеќе ве молиме да се чу

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите...

69341.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени .2.За царина ?Обично ние ќе се изјасни на

Информации за производот Име : кука Количина : 30 парчиња Внатре дијаметар : 10мм,18mm,25мм,32милиметри,38mm Мате

Информации за производот Име : закачалка трговија на големо Количество : 100 парчиња Материјал : Цинк легу

Опис : 1.100% сосема нов и висок квалитет 2 Цел : 2 страна кутија Боја : црна Материјал : воланот користење на з

Драги пријатели , добредојдовте на нашата продавница , убаво да ви се исполнат во толку голем свет , било

3pcs / многу Метал Свитлива Торба Чанта Кука Торба Закачалка / Чанта Кука / Чанта Носителот Школка Торба Ви

130 mm Половина Круг Чанта рачка ,Отворот се Справи соShippment1 Купувачот е должен да ја напушти точна превозо

2 парчиња / многу НОВИ отворено пешачење камп ранец mochila водоотпорен покритие жени човек ранци торба пок

2017 Нови Пристигнување Мода keychain doughnut крофна копче синџир копче прстен подарок за деца девојки дух emoji бр

Ако било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние не гарантира испорака време на сите Ме

1 парови=2 парчиња,16*10см црна правоаголна дрво рачка за торба изработка на материјали,Дрво ефект жена тор

Внатрешни димензии : 430*330*140 ММНадворешни димензии : 450*373*153 MMТежина на празно случај е 1700 Gтежината на пен

Ве молиме чувајте го производот во неговата оригинална состојба и да ги преземат фотографии како доказ

Куфер : БОЈА : ЦрнаТежина со надеж : 5 KGSPLS СЕ ЗАБЕЛЕЖИ ТОА.Пена обвивка има два слоја.

100 КОМПЈУТЕРИ x 7mm 10мм Стакло Боја Солза Капка Фацетирани Стакло НакитИнформации За ПроизводотQuatity : 1000 к

Големина : # 3 Количина : 100pcs / Многу Добар квалитетПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Ние се вр

Метал О Прстен, Oпрстени ,Unwelded Прстен Антички Месинг Позлатен Избра големиниФункција : 1) Боја : Антички

Ние не гарантира испорака време на сите Меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Ние ќе ја испрати на предмети побрзо откако вашата уплата е завршен.Враќање & Наплата1 и ние би сакале да

Драги пријатели , добредојдовте на нашата продавница , убаво да ви се исполнат во толку голем свет , било

30pcs / многу круг гроздобер торба кука чанта закачалка Виткање свитлива Чанта / Чанта / Торба Табела Кука В

Please wait...