0
clear
  • Funssor ZORTRAX 3D печатач hotend ГРЕЈАЧ кертриџ за Zortrax M200 3Dprinter делови грејач кертриџ
  • -20%
  • -20%
Funssor ZORTRAX 3D печатач hotend ГРЕЈАЧ кертриџ за Zortrax M200 3Dprinter делови грејач кертриџ

Funssor ZORTRAX 3D печатач hotend ГРЕЈАЧ кертриџ за Zortrax M200 3Dprinter делови грејач кертриџ

DEN 560.64
DEN 533.00

Достапност
Производот е достапен

Ние сме во потрага напред за натамошно продолжување на пријатен бизнис врска. Ако имате било quetion или треба нешто, pls контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да се направи сте задоволни. Бесплатен Превозот во светот , испрати од Кина Пост Воздухопловната. Време на испорака околу 20 -30 работни дена. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели. Ние брод стоки во рамките 2days по приемот расчисти исплата. Внимание : Ако сакате да го добиете производот итно, ние исто така може да испрати со ЕМС или UPS-от,DHL и сл. Вие треба да се обрне некои товарни повеќе . Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS,UPS-от,DHL и сл. Ако не сте задоволни со вашето купување,за било која причина,ги споделите со нас.Ние веднаш ќе го замени предметот или да ви даде повторно враќање на парите,тоа е толку едноставно. Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. Товарни за испратите назад и повторно да ја прати треба да се плати од страна на купувачот. За ваша заштита, ве молиме осигуреното вашиот пакет. Ако производи имаат каков било дефект или да се одложи, ве молиме да не се отвори случај или не остави Негативни и Природни повратни информации, таа не може да ги реши сите проблеми .Но само кажете ни, ние ќе се потрудиме да го реши.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен Фидбек и четири 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот (НСД), кои се од витално значење за растот на нашиот мал бизнис. Ние го прифатат плаќање и преку aliexpress САМО. Ако немате aliexpress сметка, ве молиме регистрирани еден за себе во (aliexpress.com). Плаќањето мора да се примени во рок од 5 дена по аукции заврши. Ве молиме бидете сигурни дека сте со намера да се купи или да се во можност да ја плати во наведениот период пред наддавање. Неплатени спорот ќе биде поднесена до aliexpress за кои не се плаќа понудувачи. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 1, 2, 3 или 4-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие се еднакви на негативен фидбек. Само 5-Детален Продавачот Рејтингот се добредојдени.

Кон својствата

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
M200
Бренд Име:
Funssor
Состојба:
Нови
UPC:
не се применува
MPN:
zortrax
Локација:
Кина

Производи во категоријата

А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја по

Новата 3 D Печатач Додатоци Синхрони Појас Макара 2 GT 20 Заби Дијаметар 5 / 8ммGT2 Синхрони Тркала T2.5 20tooth за 3

Карактеристики : Биполарно постојан струја хеликоптерВисокабрзина optocoupler сигнал изолација на текстЕле

1 PC MK9 Силикони Чорапи Грејач Розова Боја Блок Покрие Силиконска Изолација За Replicator Anet Prusa i3 MK7 / MK8 / MK9Рабо

3 DSWAY 20pcs / многу 70cm 2pin Breadboard Скокач Жици MM Машки да се Женски FF 2.54 mm Du Pont Кабел за Линија за 3 D Печатач Колек

Спецификација на производот : Модел : Алуминиум Легура Забот на теренот : 2mm За Времето Појас Одредување

Грлото дијаметар : M6Должина : 30мм / 50mmMatrial : нерѓосувачки челикЗа 1.75 mm филаментПакет листата : 5pcs / многу (А

2 парчиња 3 D Печатач Моторни Вратило Спојка 5mm Да 8мм Флексибилни Цевки За Z Оската Rep Rap Mendel Prusa CNC Опис : Кар

Подемен Плоча ОписОваа подемен плоча е направена од 6063T6 Aluminumand може да се користи со сите големини на VСл

2 парчиња 3 D Печатач Делови LJ12 A34Z / BX Индуктивен Сензор за Детекција Switch NPN DC636 V 4mm Нормално Отворен близин

Ние сме во потрага напред за натамошно продолжување на пријатен бизнис врска Ако имате било quetion или тре

JГЛАВАТА Големина : 1.75 MM ИЛИ 3.0 MMМлазници : 0.2 мм,0,3 mm,0.4 mm или 0.5 mmГрејач : 12v или 24v (ве молиме оставете порака

1pcs IgПластични линеарна имајќи LM6 LUU 6mm вратило CNC RJMPT0106 Reprap 3 D PinterОпис на производотИста големина со LM6 LUU И

2 парчиња TMC2130 Повлекува Моторни го исклучите Возачот Stepstick Моќ Цевка Изграденаво Возач Тековната 1.4 Врв

Funssor 220mm круг Borosilicate Стаклена плоча, Дебелина 3мм За DIY Делта 3 D ПечатачМатеријал : Borosilicate Стакло Тип на Ра

1 buc x калено стакло / Borosilicate Стакло дебелина 3ммНа Smartrap Reprap 3 D Печатач Borosilicate Стакло 220x220 mm Изгради Плоча к

MK10 Далечински Директни Екструдер Алуминиум Дел Истиснување 1.75 mm Право / 1.75 mm Левата Рака Целосен Метал B

Материјал : Алуминиум ЛегураВнатрешниот д1*d2 : 5x5mm или 5*8ммНадворешниот дијаметар : 14mmВкупна должина : 25mmП

10 PCS E3 D V6 3 D Печатач Изолација Розова Силикони Чорапи неофицијални Загрева Блок За E3 D V6 PT100 Hotend Топло Одрж

(10pc) Вејд Екструдер ПролетДијаметар на стринг : 1.2 mm надворешен дијаметар : 7.5 mm, Внатрешен дијаметар : 5 м В

Опис На Производот3m висока температура отпорни посебни 3d принтери палачинка хартија 3m2090 сина слој опфа

Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа...

Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се мин

Please wait...