0
clear
  • 2017 Нов Отпор Бендови Тренингот Вежба Пилатес Јога Crossfit Фитнес Цевки Се Повлече Јаже
  • -20%
  • -20%
2017 Нов Отпор Бендови Тренингот Вежба Пилатес Јога Crossfit Фитнес Цевки Се Повлече Јаже

2017 Нов Отпор Бендови Тренингот Вежба Пилатес Јога Crossfit Фитнес Цевки Се Повлече Јаже

DEN 663.36
DEN 624.00

Достапност
Производот е достапен


боја : розова зелена портокал
прашање :
розова : 20 фунти
зелена : 30 килограми
портокалова : 40 килограми
тежина : околу 0.25 кг

Кон својствата

Бренд Име:
kylinfit
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Примена:
Се Повлече Јаже
Одделот За Името:
Унисекс

Производи во категоријата

Нуркање се Нурне Прашка Spearfishing Пиштол Вежба Гумена Цевка надвор / внатре Φ14 / 3мм Надворешниот дијаметар

тежина : 0.175 kgбоја : црвена, розова, зеленадимензии : должина 221cm*ширина 3.8 cm*дебелина 0.6 mmматеријал : полиес

Унисекс Фитнес Еластична Бендови Crossfit Отпор Латекс Бенд Тело Се Повлече До Пилатес Тренингот Exersice Опре

Еластична Бендови за Фитнес 2.08 м Crossfit Отпор Латекс Бенд Тело Кревање Powerlifting се Повлече До Пилатес Трени

Материјал : храна одделение силиконски Големина на : 32*3.5*1.5 cm Тежина : 0.08 кг пакет : 1 * Силикони Митинг Кара

35cm Отпор : 50lbsПакетот Вклучува : 2 x Глуждот Ремени 2 x Латекс Цевки (Отпор Бендови) Со Најлон Надворешниот Р

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет.Одлично за сила за обука.Ви овозможува да го тонот и sculpt сек

Материјали : Најлон + Памук Спецификација на Производот : 2.5 M Производ Тежина : 420g Боја : Црна, Сина Пакува

Салата Отпор Бендови Вратата Сидро Crossfit Јога Моќ Обука Еластична Бендови Пилатес Латекс Цевки Bodybuilding Ф

2.5 m Портокал отпор бендШирина од 3,5 см, 5мм дебелинатаПоврзани инструкции : Квалитетот на Сите производи

Карактеристики : Направени од врвен квалитет гума латекс и нема да надпротега Силна cushioned пена справува

Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет.Одлично за стартбазирани сила за обука.Направени од врвен

Должина : 30cm Ширина : 1.3 см(Црвено) / 1.9 cm(Виолетова) / 2.9 cm(Зелена) Дебелина : 4.5 mm Моќ Опсег : 1525 LBS(Црвено) / 1545 LB

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Долготрајната употреба може да се подобрат човечкото те

Професионална обука отпор бендAnswer : ___________________________ Note : Драг пријател,ние испрати бојата на случаен избо

Добредојдовте на Lucamino3.283.30 СПАСИ ГОЛЕМ НА ГОДИШНИНАТА ПРОДАЖБАСе стави на вашиот омилен производ во кол

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

метар метар метар метар метар метарНуркање се Нурне Прашка Spearfishing Пиштол Вежба Гумена Цевка надвор / вн

100% Нови Високо Гумени Бендот За Slingshots и Завој Еластична Бенд.. Материјал : Висок Квалитет на ЛАТЕКС Моде

1 Име на производ : Bungee Бенд Специјално Дизајнирани за Абдоминална ролери2 Материјал : природен латекс це

Фитнес Отпор Бенд Јаже Цевка Еластични Вежби за Јога Пилатес Тренингот Топла Продажба Карактеристики :

100% Нови Високо Гумени Бендот За Slingshots и Завој Еластична Бенд.. Материјал : Висок Квалитет на ЛАТЕКС Моде

1 Пар Фитнес Вежби Отпор Бенд Глуждот Ремени Ткаенината Crossfit Тренингот Нога Обука Bodybuilding Фитнес Опрема

100% Сосема новМатеријал : Природна Гума ЛатексБоја : Црвена / Сино / Црна / Зелена / ЖолтаРашири : 2233 LBS1, По ц

Please wait...