0
clear
  • DC 12V 24V 20 милиони 30m 40m лифт Дијафрагмата Пумпа Дијафрагмата Вакуум Пумпа Мини Остатоци од вода, Пумпи FL-22 серија
  • -20%
  • -20%
DC 12V 24V 20 милиони 30m 40m лифт Дијафрагмата Пумпа Дијафрагмата Вакуум Пумпа Мини Остатоци од вода, Пумпи FL-22 серија

DC 12V 24V 20 милиони 30m 40m лифт Дијафрагмата Пумпа Дијафрагмата Вакуум Пумпа Мини Остатоци од вода, Пумпи FL-22 серија

DEN 1104.00
DEN 762.00

Достапност
Производот е достапен


Примена :
Испорака
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union и Visa платежни. Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна. Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 1-2 дена. По Услуга
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Напон:
12V 30W 30M, 12V 30W 20M, 12V 30W 40M, 24V 36W 30M, 24V 36W 20M, 24V 36W 40M
Бренд Име:
SURGEFLO
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
моќност:
Електричен
Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Вода
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
FL-2203
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Примена:
Подводните
Гориво:
Електрична енергија

Производи во категоријата

Прашања кои имаат потреба од внимание : 1.Сите увоз може да пријави данок во вашата земја, така бидете сиг

220 V Домаќинство Автоматско Грејач Бустер Пумпа 100 W Вода од чешма Бустер Пумпа Модел : RGB1510Внимание : 1...

Производ Параметри : Основни материјал : чист бакар core (моќ и стабилна работа)Пумпа глава : инженерство н

Индустриски Вител Вакуум пумпа Сув Воздух Компресор : HG180

MP10 RN 60 HZ CE Одобрено Чиста Вода, Пумпа за Фотографија и Обработка Циклус на Магнетна Пумпа за Вода,Хемиски

FL100 Бустер Дијафрагмата Пумпа за Вода

5, XD тип ротари ване вакум пумпата и моторот е директно заедно да се инсталира, користи воздух за ладење,

Преносни Висок Притисок Бензински Мотор Пумпи Самоpriming Пумпа за Вода За Земјоделски Наводнување ПумпиО

48 V Подводните Градина Пумпа 1inch 180 W Електрични Наводнување Пумпа

Новиот Мини 12 V DC Brushless Мали Потопна Пумпа за Вода Моторна Пумпа 1.52 M 350 L / H За Алкохоличари Соларни фонтан

LH85 L Масло Слободни Дијафрагмата Лабораторија за Вакуум Пумпа за Притисок прилагодливиЗа оваа серија LH

ZM80 KB3 D Земјоделски наводнување Воздух за Ладење на Моторот Моќност Електрични Висок Притисок на Дизел П

250 W Микро Центрифугални Подводните Длабоко И Пумпа за Вода 220 V Електромагнетни ПумпаЦената вклучува : М

Работата упатство : 1.Користи вакуум на пумпа, ги симнат внесете лути капа на прв, се приклучат, пуштање в

Карактеристики : Голем проток, ниско ниво на бучава, висок лифт, брзо брзо, нема истекувањеПотопна пумпа,

Спектар на употребаZJ серија корени вакуум пумпа е еден вид на ротари позитивно поместување пумпа, која

100 W Цевковод Пумпа Автоматско Циркулираат Пумпа за Вода 220v / 50hz Електрични Вода Притисок Бустер Пумпа Зг

Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР 12 V 80 W Пумпа со притисок switch,6.5 метри (10x6.5mm)ПВЦ Цевки,1 КОМПЈУТЕР Висок Притисок

(ПРАТЕНИК40 R / 40 RM) ПРАТЕНИК Пластични Магнетни Диск Киселина Отпор Циркулација Центрифугални Пумпа за В

DIY 12 V DC Опрема Масло Пумпа 4.5 L / minИмајте на ум : вие не може да треба да плаќаат данок во вашата земја / ако

Материјал : ABSРаботна Температура : 0~65 степен целзиусови степениМултицел : Автомобил за перење,Воздухот

FIP3200 Морски Bilge Пумпа Автоматско Чистење на Пумпа за Вода Голем Проток Пумпа за КосењеИспирање Пумпа Мот

Опис : Карактеристики : пумпата е совршен за семејниот дом термички соларни системи или било циркулациј

Please wait...