0
clear
  • 52mm-127mm ,sus304 цевка обрачот супер се стега ,од не ' рѓосувачки челик водовод клип ,прилагодлив клип стеги
  • -20%
  • -20%
52mm-127mm ,sus304 цевка обрачот супер се стега ,од не ' рѓосувачки челик водовод клип ,прилагодлив клип стеги

52mm-127mm ,sus304 цевка обрачот супер се стега ,од не ' рѓосувачки челик водовод клип ,прилагодлив клип стеги

DEN 225.60
DEN 180.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Големина:
52-76mm 12pcs, 59-82mm 12pcs, 65-89mm 10pcs, 72-95mm 10pcs, 78-101mm 10pcs, 84-108mm 10pcs, 91-114mm 9pcs, 105-127mm 9pcs
Број На Модел На:
-
is_customized:
Yes
Употреба:
Цевка Менгеме
Структура:
Цевка Стеги
DIY Материјали:
Металугрија
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик

Производи во категоријата

Повеќе пргав верзија на ratcheting бар менгеме Пиштол зафат со стискаш предизвика стегната менгеме; брзкопч

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот Овие доп

2mm Овална Алуминиум Ракави Нерѓосувачки Челични Јажиња CrimpingМ2 големина На=2,5 mmле

Ние ќе процесот секоја parcelss.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.3 : Европа земјата : 1545 р

AISI316 нерѓосувачки челик око вртливата snap оковиНие сме професионални производител на местење на хардвер

Вебстраница : www.ucstage.com Тешки решетка менгеме / цевка менгеме / цевка менгеме Вчитување тежина : 100 KG Одгов

Црвената Алуминиумска Рака Менгеме Цевка ПланинатаГолемина D : 18mmA=30мм B=25mm C=24mmКоличина : 10 сета (вклучува

3"(76mm)Санитарни Три Менгеме ' Рѓосувачки Челик 304 Средината Тип Ferrule Прирабница, Санитарни Фитинг за Домаш

Предмет : Стиснете Стеги Stepless Еден Уво Тесни Печат Вибрации Отпорни, за Фирма Црева и Цевки 304 од не ' Рѓос

Црна Алуминиум Рака Менгеме Цевка ПланинатаГолемина D=40mmA=52mm B=48mm C=46mmКоличина : 4 сетови (вклучувајќи завр

Црна Алуминиум Рака Менгеме Цевка ПланинатаГолемина D : 10ммA=22mm B=17mm C=16mmКоличина : 4 сетови (вклучувајќи за

Вебстраница : www.ucstage.com 10pcs / многу фаза светлина менгеме,фаза светлина кука Вчитување тежина : 200 KG Одгова

Материјал : АлуминиумСекој обид за 2 парчиња (Опрстен и Заградата не се вклучени)

Опис : Материјал : Лист Железо Боја : Како на сликата покажува Најмалите задржете надолу за да се префрла

Опис : Вежба Притиснете Заменик Минијатурни Клупата Табела Менгеме На Назад Хоби Мали Jewelers Заменик Мен

HITech Јаглерод Co.,ограниченГрафит Мешајќи РодМатеријалВолуменска густина 1.80 g.cm3 Отпор 13 unmCompressive strength 85 MPa

Предмет : Стиснете Стеги Stepless Еден Уво Тесни Печат Вибрации Отпорни, за Фирма Црева и Цевки 304 од не ' Рѓос

4 m чист материјал најлон ремени врзани клип клип мултифункционален полигон агол клип клип машини алатк

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.Времето за испорака зависи од дестинацијат

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците

цената е за 10 парчињапогоден за 5 mm жица ( дијаметар на жица е 5мм) ,материјал : бакарако ви треба други гол

Број на модел : GH201 DIY Материјали : Металугрија Големина : КАКО на сликата прикажани Материјал : Железо по

Превозот начини : Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.

Предмет : Стиснете Стеги Stepless Еден Уво Тесни Печат Вибрации Отпорни, за Фирма Црева и Цевки 304 од не ' Рѓос

Овој оглас е за 10 Големина 100 КОМПЈУТЕРИ пролет клип стеги100% Сосема нов и висок квалитет Материјал : 65 Mn Л

Вебстраница : www.ucstage.com фаза решетка менгеме / црна tigger менгеме / стегач за 50mm цевка Вчитување тежина : 250 KG

Спецификација : Брз клип е употребата на потпора и врски механизам,како што се принципот на автозаклучу

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари10мм Црно Бела С

Предмет : Стиснете Стеги Stepless Еден Уво Тесни Печат Вибрации Отпорни, за Фирма Црева и Цевки 304 од не ' Рѓос

8 форма Алуминиум Ferrules Челичното Јаже Алуминиум Ferrules Crimping РакавГолемина : 4mmПакет : 50pcsНашите Услуги 1...

Please wait...