0
clear
  • GM112C Гас Пролет Целост Предлогот Десктоп Стегање ТВ Планината Флексибилни 15-27 LCD LED Мониторот Носителот Рака за Утовар 0-8kgs
  • -20%
  • -20%
GM112C Гас Пролет Целост Предлогот Десктоп Стегање ТВ Планината Флексибилни 15-27 LCD LED Мониторот Носителот Рака за Утовар 0-8kgs

GM112C Гас Пролет Целост Предлогот Десктоп Стегање ТВ Планината Флексибилни 15-27 LCD LED Мониторот Носителот Рака за Утовар

DEN 3306.24
DEN 2315.00

Достапност
Производот е достапен


15-27" Гас Пролет Целост Предлогот Десктоп ТВ Планината Флексибилни LCD LED Мониторот Носителот на Арм
Модел Бр. : ДС-GM112 C Материјал : Алуминиум Легура големина на Екран : 15-27" Вчитување : 0-8kgs Навалите Главата : -85°~ +90° Гас пролет рака навалување : -45°~ +45° Вртливата : 180° Ротација : 360° VESA : 75*75mm/100*100mm Боја : бела Инсталација : десктоп стегање Боја : Црна
Ве молиме љубезно да се провери : Оваа врска е за Црна боја.

Кон својствата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
ДС-GM112C-Б
Бренд Име:
AVUP
Апликацијата Лаптоп Големина:
>20
Тип:
десктоп стегање
боја:
црна боја

Производи во категоријата

42 46 50 55 60 65 70 75 80 85 90 95 инчен full HD 3 D 4 K led ТЕЛЕВИЗОР со допир Андроид Целосна smart wifi криви 1080 P LED TVFull HD 3 D 4 K 90" led

led tft lcd hd видео надзор monitor display signage 55inch, 65inch, 70inch, 84inch екран на допир за дигитален дисплеј со мобилен стоиГ

Предмет Бр : ДСL22 Висок Квалитет и Elegan Одговара : 13"~27" Макс Вчитај : 21kgs VESA : 7575mm / 100100mm Навалување : 15°~+15° Врт

Алуминиум Легура Слободни Кревање Следи Носителот Продолжување Рака Табела Стегање Целост Предлогот Т

Се прошири VESA од 75*75mm / 100*100mm 200*100mm / 200*200mmПогодни за : NB F80, F100, F120, F160, F180Оваа VESA адаптерот треба да се нарача

Десктоп Алуминиум Легура 1424 инчен Двоен Монитор Носителот Стојат Целосна Движење НАГОРЕ и Надолу LED LCD Д

Екранот на допир резолуција на екранот : 4096*4096; стакло дебелина : 4mm; одговор на ветер : 6000 милиони пати; ко

Монтирани се Свитка Следи Носителот VESA 10"24"TV LCD Дисплеј на Допир Стојат Име : ИздржиСОВЕТ Pls забележите ов

i Looker 31 инчен & 32 инчен LCD LED Видео Монитор Худ Sunshade Sunhood за HP Dell Viewsonic Philips Samsung, LG EIZO NEC ASACER BENQ AOC ЛЕНОВООдгова

Поддршка функција Прво, интелигентните електрични контрола Може да се користи далечинскиот управувач,

Екранот на допир резолуција на екранот : 4096*4096; стакло дебелина : 4mm; одговор на ветер : 6000 милиони пати; ко

4265" Тешки Ѕид Агол ТВ Планината Флексибилни Целосна Движење Замав Рака ЗаградатаМодел Бр : ДСпроектот з

ПОС База на Следење на Екранот База Заградата Стои LCD LED Мониторот Планината Биро се Залагаме За Пос След

55 65 инчен Led lcd hd tft Паметни "табли" мулти IR екран на допир интерактивни сите во еден компјутер киоск за на

Please wait...