0
clear
  • Naomy&ZP Бренд Ткаенината Нараквици & Алки Дами трговија на Големо Евтини За Девојки Убави Boho Прилагодливи Голема Гроздобер Бохемски Хривнија
  • -20%
  • -20%
Naomy&ZP Бренд Ткаенината Нараквици & Алки Дами трговија на Големо Евтини За Девојки Убави Boho Прилагодливи Голема Гроздобер Бохемски Хривнија

Naomy&ZP Бренд Ткаенината Нараквици & Алки Дами трговија на Големо Евтини За Девојки Убави Boho Прилагодливи Голема Гроздобер

DEN 136.32
DEN 109.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Naomy&ZP
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
манжетната хривнија
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Затворач Тип:
Никој
Материјал:
Легура
Функција:
Никој
Тежина:
16g

Производи во категоријата

Јас n мода накит индустрија, Ана Неверојатен Дизајн на Накит е уникатен.Романтични, слатка, луксузни, рет

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се емејл нашата услуга специјалис

Стандардната бесплатен превозот метод за овој производ (наредби подолу $7) е Кина пост Обичните МалиПаке

Наплата и Враќање ви Благодарам многу за избор на нас, ние се обезбеди 7 дена се врати услугата : 1.Ова сам

Ние, исто така, го прифати и други различни плаќање објекти,како на пример Банкарски Трансфер, Western Union, К

Квалитет : ААА+++Материјал : Алуминиум / КожаПредмети Состојба : 100% НовиБоја : Види на сликатаДимензии : До

Рок Стил Вистинска Кожа Мажите Хривнија & Алка Браун Заковки Хривнија Мода Накит со Алуминиумски Појас

Појавување на Објект на Располагање Ќе може да DIY како вашата желба да DIY нараквица,sanp прстен и ѓердан.Ќе

Високо квалитетен челик, титаниум кабелска мрежа синџир хривнија Магнет Затворач Нараквици Накит за же

Мешана боја или мешан стил со случаен избор.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како Наскоро Редоследот М

Објектот Се Вклучени : ХривнијаПредмет Бр : SYH022Тежина : 25g / парчеДолжина : 17cm / 6.7 воСостојба : 100% Бренднов

сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;margin

Точка БР : B0081 Z Отвори Алки боја : Златна Боја, Сребрена Боја Додатоци материјал : Алуминиумски Додатоци п

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Синџир ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 61cm*3ммТежина : 7 g;Прилик

Јас n мода накит индустрија, Ана Неверојатен Дизајн на Накит е уникатен.Романтични, слатка, луксузни, рет

ОПИС1.Материјал : не 'Рѓосувачки Челик, високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing,Антиалергија, метални избор

Item Type Нараквици парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Нараквици Вид Синџир & Линк Наракв

Тоа е само потсетник за нашите клиенти Обичајот на Германија и Шведска ќе одговорно за пратката од Март.

Добредојдовте на ЦИК Jewerly ПродавницаФабрика Директни Добредојдовте на големо и малоГолема цел : Беспла

Јас n мода накит индустрија, Ана Неверојатен Дизајн на Накит е уникатен.Романтични, слатка, луксузни, рет

можеби бојата и големината на вистински стоката е различна од сликата, поради различни компјутер, ве мо

Lenght : 15cm+6cm.Материјал : Австрија кристал,легура.Тежина : 16 g.Вид Потсетник : Почитувани клиенти, добредојдо

ПревозотНие обично превозот од регистрирани воздух mail од Кина се земе 725days или e Packet испорака од Кина 712day

Item Type Нараквици парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Нараквици Вид Синџир & Линк Наракв

Големина : 21cm*0.7 cm*0.3 цм 2016 Нов Дизајн Волфрамово Хривнија Челик Хривнија 21cm Долго Хривнија Смисли За Мажи

Please wait...