0
clear
  • Kseniya Деца Девојка се Лизга Фустан Plaid Слатки Деца, Бебе Облека Девојки Памук Лето 2-6 Години Дизајнер Плажа Одмор Фустан Sundress
  • -20%
  • -20%
Kseniya Деца Девојка се Лизга Фустан Plaid Слатки Деца, Бебе Облека Девојки Памук Лето 2-6 Години Дизајнер Плажа Одмор Фустан Sundress

Kseniya Деца Девојка се Лизга Фустан Plaid Слатки Деца, Бебе Облека Девојки Памук Лето 2-6 Години Дизајнер Плажа Одмор Фустан

DEN 403.20
DEN 383.00

Достапност
Производот е достапен

-9.90 -12.90 -12.90 -15.90 -15.90 -9.90 -17.50 -15.90 -17.50 -17.90 -12.99 -15.90 -15.90 -18.70 -15.90 -16.90 -9.50 ДОЛАРИ 7.90-9.50 ДОЛАРИ 7.90-9.50 ДОЛАРИ 7.90-9.50 ДОЛАРИ 7.90-9.50
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Плажа
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Декорација:
Лак
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
Shoulderless
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Kseniya Деца
Број На Модел На:
01310517
Шаблон Тип:
Plaid
боја:
сина,зелена,портокалова,жолта,црвена
Е Прилагодена:
Yes
Број На Модел На:
2T,3T,4T,5T,6t,7t,8t
Материјал:
Памук
Име:
kseniya kdis
Стил:
Мода,активни,streetwear,новина,лолита стил
Должина На Ракав:
Без ракави
Материјал Состав:
Памук

Производи во категоријата

Големина S M L XL XXL НИ 46 68 1012 1416 1820 велика БРИТАНИЈА 6 8 10 12 14 AU 6 8 10 12 14 ЕУ 36 38 40 42 44 Должина / cm 78 80 82 84 Здолниште

1.100% Сосема нов.2 .Достапни бои : жолта,црвена,црвено вино,зелена,црна,плава.3.Големина : S M L XLВе молиме овоз

Нормално, ние ќе ги прогласи како подарок со ниска вредност на пакетот Нормално пратката ќе ви стигне во

Може исто така да како што се : Жените Макси Фустан 2018 Висок Квалитет на Пистата Овратот Целосна Ракав Пе

2018 лето Нова мода chiffon Жените Cheongsam долг Фустан Црвено Црн половина ракав Фустани женски лето лабава обл

ГОЛЕМИНА БИСТА должина ПОЛОВИНАТА рамо ХИП РАКАВ S 84 102 70 36 90 44 M 88 103 74 37 94 45 L 92 104 78 38 98 46 XL 96 105 82 39 102 47 2 XL 100 106

Вашето Задоволство, Нашите Извршување!.Aliexpress треба 24 часа за да ги проверите вашите пари безбедно 3.Сове

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата про

Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав Слободни 3238 75100 102 56Мерење Во Инчи Големина Рамо Гради

Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како

V Деколте, Сина Девојки Фустан Без Ракави Деца Формално Фустани Бал Vestidos Свадба Облечи1...

Плус Големина Луксузни Патент Дизајн Долго Повик Облекаголемина(cm)XL : рамо 41, биста 100, ракав 16, должина 103

Големинатмаица Должина(cm)Градите(*2cm)панталона Должина(cm)половината(cm)Соодветна возраст 80 12 M 90 24 M 100 3 T 110

2)Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе б

ПлаќањеНие прифаќаме Зачувам тука Ако имате било каков проблем на плаќањето,ве молиме кликнете тука : .П

Големина На Насоки 1 Ве молиме погледнете нашите големина на табелата пред да го купат Бидејќи облека ве

Моден Макси Тексас Фустан Лето Дами Подвезици Дупки Фармерки Фустани Женски Лабава Плус Големина Лигав

Please wait...