0
clear
  • 4PCS 3.7 V 2200mAh 16340 CR123A Батерија Li-ion Батерија + 1PCS 2-слот за Патување Батерија Полнач,Фенерче Литиум Батерија
  • -20%
  • -20%
4PCS 3.7 V 2200mAh 16340 CR123A Батерија Li-ion Батерија + 1PCS 2-слот за Патување Батерија Полнач,Фенерче Литиум Батерија

4PCS 3.7 V 2200mAh 16340 CR123A Батерија Li-ion Батерија + 1PCS 2-слот за Патување Батерија Полнач,Фенерче Литиум Батерија

DEN 762.72

Достапност
Производот е достапен

100% сосема нов висок квалитет CR123 A 3.7 V литиум батерија Модел : CR123 A (16340) Материјал : литиум железо фосфат Капацитет : 2200m Ah Напон : 3.7 V Без меморија ефект, ја дополните до 1000 циклуси се Применуваат за : LED светилка, камери, далечински контроли, играчки и други електронски производи За Полначот : 100% сосема нов и висок квалитет. Пренослив дизајн. Висок квалитет и добри перформанси. Приклучокот стандард : НАС Текст : AC 100 V - 240 V50 / 60 Hz на Max150m A. Излез : DC4.2 V650 м-р. Компатибилен со 1 или 2 × 16340 CR123 A акумулатори. Димензии : 8.5 × 4.8 × 3.8 mm

Кон својствата

Номиналниот Капацитет:
2200MAH
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Број На Модел На:
CR123A
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
SHSEJA
Батеријата Број:
4pcs
Тип:
Li-Ion
Големина:
16340

Производи во категоријата

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :351420Димензија : Дебелина(± 0.4)

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :397095Димензија : Дебелина(± 0.4)

Liito Kala Оригинални 21700 4000mah LiNi Батеријата 3.7 V 40 A за Електронска Цигара Mod / Комплет 3.7 V 15 A моќ 5 C го Оценуват

Liitokala lii 500 откривање на вистински капацитет : (32003300mah)Спецификација : Име на производ : NCR1865034 B Батерија

Ве молиме изберете ја вашата големина и оставете порака на вашиот налог,или ние ќе ви ја испратиме нашат

Оригиналниот 3.7 V 2600m Ah 18650 VTC5 висока потрошувачка 30 A батеријата electonic цигара моќ алатка Бесплатен Превоз

Батерија тип : 4 / 5 A NiМЗ Батеријата 1.2 V 2100m Ah Батерија За Лемење Рамен ВрвБренд : PKCELLМодел : 4 / 5 A 2100m Ah 1.2 V Ni MH

características del artículoMarca : Liiito Kala (Hecho de INR 18650 MH1 3200 m Ah)modelo : Lii32 Atipo : LiIon 18650Capacidad Номинална : 3200 mah (30503350 mah)Voltaje Номин

Спецификации : Големина : 9 Volt(6 F22) Напон : 8.4 v (МНОГУ Важно да се знае ова,тоа значи нормален работен напон

NiМЗ 2.4 V 800m Ah Батерија Mitusmi2 P BT1008 NIMH ААА*2 2.4 V 800m Ah PK0053 Пакет на 5Бренд : PKCELLМатеријал : НуМЗКапацитет : 800m AhНап

парчеОпис на производот Клетка : Liion Батерија Тип : NCR18650 B Батеријата Направени во Јапонија Капацитет : 3400

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :504760Димензија : Дебелина(± 0.4)

1 Батеријата Објект спецификите :(1pcs)Бренд Име : Liiito KalaМодел : VTC6Тип : LiIon 18650Номиналниот Капацитет : 3000ma

спецификација : ncr18650b не се имуни клетки батерија 18650 3.7 V 3400 m Ah Батерија + Бесплатен Превозот, 100% автентич

Модел : ЕЛ 5570100Димензија : Дебелина(± 0.3)x Width(± 2)x Length(± 3)(mm)5.5×70×100Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 3900m AhОко

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :505860Димензија : Дебелина(± 0.4)

Производ Вовед : Предности на Ниско самоотпуштање на батеријата : 1, Висока обвинет за задржување на стап

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :316167Димензија : Дебелина(± 0.4)

LG висок квалитет со голема моќ празнење да 30 A 18650 HE4 2500 m Ah Повеќе информации за производот : Модел : LGDBHE41865

​Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 1000m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V ААА 1000m AhГолемина : AAAНапон : 1.2 VНормалн

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеМодел :522365Димензија : Дебелина(± 0.4)

Ако производот (s) е (yes) не е објавен, ние ќе го носи целиот превозот цена.

Please wait...