0
clear
  • Домот 3d цвет зелена tulle чипка африкански нето чипка ткаенина со монистра 2017 најновите дизајн за вечер dresse 5yard/многу К-005B
  • -20%
  • -20%
Домот 3d цвет зелена tulle чипка африкански нето чипка ткаенина со монистра 2017 најновите дизајн за вечер dresse 5yard/многу К-005B

Домот 3d цвет зелена tulle чипка африкански нето чипка ткаенина со монистра 2017 најновите дизајн за вечер dresse 5yard/многу

DEN 4358.40
DEN 2397.00

Достапност
Производот е достапен

52
/дворот US $ 5.
Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови.12
/дворот US $ 6. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
П 3 : Како за минимум цел количество?
5 дворови ,за една боја.
Услуга
Ние ја прифати продажба на Мало, трговија на Големо, се Меша цел и Пад Брод. ние не'ntaccountable било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место.
ДАНОК&ДОЛЖНОСТ
Јас n најмногу време, купувачот n eed не плаќаат никакви царински.3
/двор
Добредојдовте На
KYF Професионални Чипка Продавница
Сите производи вистински фотографии
Опис на производот : Состојба : Сосема нов и unworn Материјал : 100% Полиестер Ширина : 50"/51" Минимум цел количество : Минимум цел количество е 5 YD.Ние не нудиме дополнителни порака за полно име откако ќе поставите цел . Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови.61
/дворот US $ 6. Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани наредби. тие повторно DHL , E-пакет и Кина Po st Воздух Mail(DHL како прв логистика испорака, оддалечените области default Кина Пост Воздух Mail и E-Пакет)
П 2 : Колку долго може да добиете мојот стоки по продавачот мора брод?
Тоа обично трае околу 3-7 бизнис d ays да пристигне од DHL, И за 15-30 дена да пристигне по e-Пакет или Кина Пост Воздух Mail. Можете да не контактирате за било какви прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања во рок од 24 часа.
9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 6. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.3 килограм/5yards Големина : 5 метри во должина
Пакување : 5 дворови/polybag,15 метри/пакет
Квалитет : Премиум Квалитет Загарантирана
Превозот време : Ние ќе организира пратка со 3 до 7 работни дена по испративме на вашата исплата.3
/дворот US $ 6.
Производ Слика
Висок Квалитет И Добра Цена За Вас.
Q&A
П 1 : Што е вашиот превозот начин?
Ние обезбедуваме бесплатен превозот и три начини на транспорт во вкупниот број. Во секој случај ние ќе се потрудиме да се избегне.Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро.99
/дворот US $ 8.99
/дворот US $ 5. Дизајн Тежина : околу 1.Ние веруваме дека не постои разумно решение.12
/дворот US $ 3.6
/дворот US $ 3. DHL Express превозот обично се потребни околу 3 до 7 дена. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.
Повратни информации
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас.61
/дворот US $ 6. Благодарам многу! Имајте пријатен Шопинг ден!
Внимание : Бидејќи Русија пост нова политика за полно име , ве молиме секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса .

Кон својствата

Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Монистра
Ширина:
120cm-130cm
Број На Модел На:
К-005
Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина Тип:
tulle чипка
Чипка тип:
3d цвет чипка
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Бесплатен превозот :
Yes
MOQ:
5yard
Ширина:
51 inch
Големина:
5 yards in length
Употреба:
Мода фустани,да се облекува,облека,Забава,Свадба,Свадба
Тежина:
About 1.5 kilos
боја:
како Слика

Производи во категоријата

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : бела морнарица Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

1)име на Производ : Чипка Ткаенина / Чипка Јака2)Големина : Како фотографија3)Боја : Црна / Бела4)Материјал :

Функција : чипка намали.Големина : 27cm.Количина : 2yards.Потекло : произведено во Кина.Имаме и други слични пр

може да се користи за завеса / бебе облека / облека / , торба / Headdress декорација / home текстил и така натаму Па

1.Мешани цел е добредојден ,секој дизајн копчето MOQ 2.Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 15cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакување : 5 дворови / pack (1 Yar

Име на производ : 9 см ширина Embroid ЧипкаМатеријал : памук и најлонПроизводот НЕ : 1804Чипка ширина : 9.5 cm(најм

дворот метар метар метарматеријал : памукширина : 130cm / 51.22 инченбоја : белаколичина : 1yards1inch=2.54 см 1cm=0.394 ин

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, embellishmen

Добредојдовте Виножито Мала КуќаДимензии : Ширина : 39*16cmБоја : Избелени бела,Бела,ЦрнаСе користи за свад

Ткаенина Материјал : Вода растворлив Мрежа чипка Ткаенина Ширина : 2.5 cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакува

Добредојдовте на нашата продавница,Уживајте во вашата шопинг !Описи : 1.Материјал : 100% полиестер2.Ткаенин

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

Ткаенина Материјал : Mesh чипка Ткаенина Ширина : 0.8 cm Ткаенина Боја : златна Пакување : 10 јарди / pack (1 Yard=91cm)

Функција : Чипка Намали .Ширина : 10cm .Количина : 15yards.Потекло : произведено во Кина .дворот дворИмаме и друг

1 Материјал : памук 2 Боја : бела+розова 3 Големина : прибл 4cm / 3.15" широк , 1 lot = 10 дворот (1yard=91cm=0.91 метар)...

Широк : 13 cmКоличина : 5 метри / многуБоја : Црна, БелаПрирачник за мерење на големината, не може да биде мал

Можете да не контактирате за било какви прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши пра

Добредојдовте на ourshop уживаат во шопинг!Misaya 1pc Лист Цвет Мрачно Црна Јака Работ Guipure Чипка Ткаенина DIY рач

Ние веруваме дека не постои разумно решение.Повратни информацииНие сме некоја онлајн продавница, вашио

Добредојдовте на нашиот магазин (Сон Чипка) Цената е за 2yards Wideh : 6.7 инчи (17cm)Доколку купите повеќе од 1 кол

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

3 / дворот Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани наредби.9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот

Функција : Чипка Намали Applique.Големина на : A : 21x49cm;B : 96x36cm .Количина : 1 Pc или 1 Сет .Потекло : произведено во К

Цена за 1 парчеГолемина : 35 X45 CMМатеријал : Полиестер,sequinsБоја : црнаАко ви треба други бои, ние може да нап

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем со вашиот пред

Please wait...