0
clear
  • 20pcs Deep Blue Патент Повлекува Силни Најлон Кабелот Не се лизга со Гума Gripper се Повлече за Да Одговара на Било каков Патент Материјали-Патент Fixer
  • -20%
  • -20%
20pcs Deep Blue Патент Повлекува Силни Најлон Кабелот Не се лизга со Гума Gripper се Повлече за Да Одговара на Било каков Патент Материјали-Патент Fixer

20pcs Deep Blue Патент Повлекува Силни Најлон Кабелот Не се лизга со Гума Gripper се Повлече за Да Одговара на Било каков Патент

DEN 177.12

Достапност
Производот е достапен


· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа.
Лесно да се прикачи, добар квалитет на производот. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош. Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа. Ако сте задоволни со предмети што ги добив, ве молиме да не?т заборавајте да ни остави позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка. Ве молиме вклучуваат пакување се лизга.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка.
Политика На Враќање
·Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот.
· Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.
Идеален за облека, спортски, кога за шиење за деца или како замена.57 инчен
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS. Idela за надворешна кампување ранец, кеси. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена откако ќе го поставите цел. На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас!
· Вашето задоволство е наш врвен приоритет!. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
100% Сосема нов и висок квалитет. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба.
· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен.
Количини : 20pcs
боја : Види слика
Со рефлексивни дизајн, лесно да се користат во темница.
· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни, употребливи или оштетен, но не сте задоволни со нив, да се дозволи да се врати предметите во нивните оригинални пакети и добри услови за 100% враќање на парите, со исклучок на трошоците за превозот и ракувањето со такси. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина.

Кон својствата

Големина:
20pcs
Бренд Име:
WKXFJJWZC
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
Најлон
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил
Тип На Производ:
Патентите

Производи во категоријата

Забелешка : Ако ви треба за да се утврдат боја ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници, ви

100% Сосема Нов Материјал : Чипка Големина : Вкупната големина на 20 инчи(околу 50 CM),но нето патент големинат

100% Сосема Нов Материјал : Смола Боја : Портокал Големина : 70cm Количина : 20 компјутери

· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост.· Ние може да се испрати на предме

Точка Име : 5 патент метал патент високоодделение багаж надолу јакна јакна кожа посебни бакар ring ring пате

Прикажи Повеќе5pcs / многу Multicolor 5#, 40cm Најлон Серпентина Патентза Облека Долго палто Надолу Јакна за Шиење

wyприклучокstartЖешка Стока$17$17$17$17$1.96$1.96$3.3$3.5wyприклучоккрај3# 100pcs / многу 25cm Зелена серија невидливи Најлон

Материјал : ПлатноГолемина на : Ефективната должина е 56 cm= 22.04 инчи .Вкупната должина е 60 cm=23.62 инчи.конвер

Ве молиме ни email и ние ќе комуницира со конкретна компанија.· Откако се врати била примена, ќе испрати на

100% Сосема Нов Материјал : Смола Боја : Светло Жолта Големина : 70cm Количина : 20 компјутери

· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост.· Ние може да се испрати на предме

Нашата атрактивна : (1) Висок квалитет и прифатлива цена (2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа

Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош .99 ДОЛАРИ 4 4),ве Молиме да се чувствув

Количина : 50pcs Боја : Црвено вино3 Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго

Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош Со ЕМС, тоа ќе потрае 58 дена да вашио

100% Сосема Нов Материјал : Смола Боја : Црна Димензии : 70cm Количина : 20 компјутери

Материјал : ПлатноГолемина на : Ефективната должина е од 146 cm= 57.48 инчи .Вкупната должина е 150 cm=59 инчи.конв

Нови Производи Бои : Мешани Димензии : 40cm Количина : 20pcs

Материјал : ПлатноГолемина на : Ефективната должина е 96 см= 37.8 инчи .Вкупната должина е 100 cm=39.37 инчи.конве

Опис на производот : Име на Производ : Чипка Патенти Патент Тип : близок крај Големина : 3# Должина : 35cm Бој

Име : YKK 5 # метал бакарникел двојноотворете патент ДАГ DAHL главата Боја : Црна 580 Достапни Должина : 60120cm Пре

100% Сосема Нов Материјал : Смола Боја : Жолта Големина : 70cm Количина : 20 компјутери

l големинапатент е 60см долги и 3cm широкпатент бојацрна и AB каменПревозотCPAM СлободниКористат заОблека, д

Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница!Боја : исто како на сликата подолуИспорака : Бесплатен превозо

Име : YKK5 # метал злато, бакар двојно отвори патентБоја : светло каки боја црнаДостапни Должина : 60120cmПредм

Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење Во цел дека ќе може да се добие испорака норма

Please wait...