0
clear
  • Headband Удобност Перница Подлога со Snap Брави / Замена Надградба Headband Одговара GRADO SR60 SR80 SR125 SR225 слушалки
  • -20%
  • -20%
Headband Удобност Перница Подлога со Snap Брави / Замена Надградба Headband Одговара GRADO SR60 SR80 SR125 SR225 слушалки

Headband Удобност Перница Подлога со Snap Брави / Замена Надградба Headband Одговара GRADO SR60 SR80 SR125 SR225 слушалки

DEN 551.52
DEN 524.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на Нашата продавница!
Убаво е да се имаат оваа можност да ги доставуваме нашите услуги за вас.
Нашата цел е да се обезбеди добар сервис, со висок квалитет и најнови производи, убаво и
safe превозот пакет, со најдобри цени за сите наши клиенти од целиот свет.
Посакуваме да имате пријатен шопинг време! Опис
Оваа headband се направени од мека пена и вештачка кожа, што го прави вашиот носат пријатно и удобно. Со тоа, вие може да уживате во вашата музика стерео во потполност. Тие се навистина добри замени за GRADO SR60 SR80 SR125 SR225 слушалки . Боја : Црна Направени од вештачка кожа и пена Висока еластичност, трајни и sofe Повеќе confortable за вашите уши
Нарачана,не оригинали
Компатибилен со :
GRADO SR60 SR80 SR125 SR225 слушалки
Пакет Се Вклучени :
Дел од Headband Подлога

Кон својствата

Функција:
За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Спорт
Чувствителност:
123dB
Поддршка СТАН:
No
Vocalism Принцип:
Други
Безжичен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Стил:
приклучок за слушалки
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Зачестеност Одговор Опсег:
8-25000Hz
Безжична Тип:
Никој
Конектори:
Никој
Линија Должина:
4.0 m
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
За GRADO SR60 SR80 SR125 SR225 слушалки
Бренд Име:
Шик Tuant
комуникација:
Жичен
Со Микрофон:
No
Контрола На Копчето:
Yes
Отпорот:
Приклучок Тип:
Линија Тип

Производи во категоријата

Silent Disco се натпреваруваат систем1 Совршен систем за Партија, Дома, во Училиште, на Работа и AV...

Silent Disco се натпреваруваат систем1 Совршен систем за Партија, Дома, во Училиште, на Работа и AV 2.Брза конекц

Plsмејл мене за детали.Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни нудат со пре

Silent Disco целосен систем1 Совршен систем за Партија, Дома, во Училиште, на Работа и AV 2.Брза конекција со ТВ,

000 Hz Напојување на слушалки : 2*ААА батерииНапојување за предавателот : DC12 V адаптер за снабдување со енер

Silent Disco целосен систем со led трепка светлина1 Совршен систем за Партија, Дома, во Училиште, на Работа и AV...

Пријателски СоветиЗдраво, пријател:Добредојдовте на нашата продавница Има нешто треба да се напомене

Silent Disco целосен систем со led трепка светлина1 Совршен систем за Партија, Дома, во Училиште, на Работа и AV...

Слушалки Слушалките Гејмер 2.2 M жичен Гејмерски Слушалки Слушалките Pc Гејмер 7.1 dj Бучава Поништување на

Најдобра Цена GORSUN Слушалки со Микрофон и Контрола на Јачина на звук 3.5 mm Стерео Опкружувачки звук Слушал

NUOXI N1 Gaming Headphone casque Компјутер, Стерео Длабок Бас Игра Слушалка Слушалки со Микрофон LED Светлото за PC Гејме

Silent Disco се натпреваруваат систем1 Совршен систем за Партија, Дома, во Училиште, на Работа и AV 2.Брза конекц

3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се п

100% ОРИГИНАЛНИG2000 Стерео Слушалка Гејмерски Слушалки Длабок Бас со Микрофон ПРЕДВОДЕНА од Бучава Поништ

Silent Disco целосен систем со led трепка светлина1 Совршен систем за Партија, Дома, во Училиште, на Работа и AV...

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!FREEBOSS HF2010 HiFi ПолуОтворен во Текотуво Headband HeadponesЗАБЕЛЕШКИ за УКРАИНА

3.5 mm Игра Гејмерски Слушалки Слушалките Слушалка Headband со Микрофон LED Светло за Лаптоп, Таблет Мобилни Те

Главни Карактеристики : 3,5 mm приклучок, лесно да се спарите со повеќето аудио уреди.DSP намалување на шумо

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот уред има IR пренесување на функцијата пред да се купи!1) Инфрацрвени

Опис : Предмет тип : Деца Главата Монтирани СлушалкиПриклучокот дијаметар : 3.5 mmПриклучок тип : директно

Sades sa810 Гејмерски слушалки игра слушалки над увото headband со Микрофон за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп PS4 Xbox

Жешка ! Нови Пристигнувањето 3,5 мм Цртан филм Слушалка Розова Слушалки Dj приклучок за Слушалки За Девојк

Please wait...