0
clear
  • 9006 HB4 12V 24V Бела LED Автомобил Сијалица 4X10W XHP Алуминиум Вентилатор за Ладење Дизајн за Замена за Светлата за Магла Светлина (Пакување од 2)
  • -20%
  • -20%
9006 HB4 12V 24V Бела LED Автомобил Сијалица 4X10W XHP Алуминиум Вентилатор за Ладење Дизајн за Замена за Светлата за Магла Светлина (Пакување од 2)

9006 HB4 12V 24V Бела LED Автомобил Сијалица 4X10W XHP Алуминиум Вентилатор за Ладење Дизајн за Замена за Светлата за Магла Светлина

DEN 3936.00
DEN 3149.00

Достапност
Производот е достапен

Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Боја : 6500 K Природна бела, 12000 LM/пар
4. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.
Сите објектот може да се врати за размена на само.
Бразил / Јужна Америка
Нормално, 14-28 работни дена, но понекогаш тоа трае до 45 дена поради Сопствени Инспекција.
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Контрола на квалитет : IQC, PQC, Стареење тест
6.КУТИЈА , ве Молиме оставете ни валидна Адреса & Поштенски Код. Ние ќе брод тоа во рамките во 1 или 2 дена по плаќање потврдена .Номинална напон : 12 V/24 V
3.
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месеци Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Адресата ние ќе брод објектот е изведен од информации.Купувачот треба да се плати превозот надомест за враќање во секоја ситуација, освен нашите грешки.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Долг живот, стабилни работни перформанси.
Ние разбираме дека се однесува и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.Примена : светла, светло за магла
8.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.Ние обезбедуваме 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Купувачот има одговорноста за сите врати превозот, вклучувајќи DOA или неисправни се врати. Ние нема да бидат одговорни за купувачот било какви штети и загуба над цел износ дека купувачот има вистински платената нас
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Време на испорака
Сад
8-15 работни дена
Обединето Кралство / Австралија
10-21 работни дена
Канада /Европа / Русија
Нормално, 14-21 работни дена, но понекогаш тоа трае до 30 дена поради Сопствени Инспекција. Ние не бродот за да PO. Ние Не Го Поправи Или Да Го Замени Предмети Со An Expired Гаранција.

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Бела
Тип Socket:
9006/HB4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Чип Собранието Тип:
КОЧАН
Напон:
12V
Wattage:
9006 80w
Бренд Име:
Yadasatuna
Автомобил Марка:
Сите Автомобили
Led Чип Производител:
SumSung
Автомобил модел:
За Сите автомобили

Производи во категоријата

Јасна граница,Подобрена безбедност без скитници светлина,нема блескавите светлина за спротивниот воза

FSYLX H7 Автомобил Светла Светилки со H7 адаптер држачот за АУДИ А3 A4 L A6 L H7 LED светлата светилки сијалица за NIS

Опис : Fitment : оваа светлина се вклопува H1 LED Type : Две XBD ДОВЕДЕ и Осум 3535 LED Работен напон : 12 V30 V Моќност : 50 W Л

2 парчиња 7 S CANBГРЕШКА СЛОБОДНИ H4 9003 HB2 H / L зрак 160 W 16000 LM Philips Lumileds ZES Висока Моќност Автомобил Авто Камион Led

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШИОТ ги ЧУВАТЕ Вашите задоволни е нашиот најдобар задоволство,pls контактирате дирек

Функција : Состојба : 100% нов Сијалица Тип : H8 H11 Напон : 12 V Моќ : 4.5 W / Парче, 9 W / Пар Lumens : 450 LM / Парче, 900 LM / Пар

ПревозотA : 25 дена за обработка за да се испрати својата стока по исплата е расчисти и имаме големи залих

Спецификација на производот : (1)Тип : D2 S Xenon светилки (2)Материјал : УВНАМАЛУВАЊЕ на кварц стакло за светла

Авто LED Светлата Конверзија Комплет CanbДекодер Оптоварување Отпорник Грешка Слободни Предупредување Canc

Ве молиме да проверите дали вашиот автомобил треба декодер пред купување, Автомобил Фарови H8 H9 H11 LED Све

2 парчиња D1 / D2 / Д3 / D4 D2 S D2 R D2 C D4 Автомобил Авто Камион LED Светлата Конверзија Комплет 110 W 10400lm 6000 K Белата Led

H4 Автомобил Светилки 6500 K 2 парчиња Висок / Натопена Зрак LED Светлата Колекции 2 WD 4 WD Auto Главата Светилки SUV

Ние сме customer serviceoriented, ако имате какви било прашања или проблеми во врска со оваа точка, ве молиме контак

така вистинските излезна моќност е помала од теоретски моќ ние не сме одговорни за било обичај должност

Спецификација : 1) Моќност : 40 W / сијалица2) Прозрачна : 4800 LM / сијалица3) животниот век : 30000hours4) Работна темп

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прв

Ви благодариме Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Или ве молиме контактира

10pcs / многу 2 W E10 КОЧАН LED 6000 K Белата Светла МИНИСТЕРСТВОТО за образование и наука многу мала Завртка Сија

Што се КРИЕШЕ светилки? Се КРИЕШЕ светилки се најсветлиот автоматски светла околу денес Се КРИЕШЕ се за

10pcs 23mm 9 W Тенок 500Лумен Водоотпорен Eagle Eye LED Дневни Работи Светлина Предмет Тип : 23mm LED светла Hawkeye Материја

Pari Најновиот Автомобил Автомобилот H1 КРИ Чипови LED Светлата Ниска Зрак Конверзија Комплет 6000 K 4000 LM 40 W H1

H4 Супер Светло Бела LED Мотор HiLo Зрак светлина го замени Мотоцикл Светлата Сијалица Headlamp Мото Додатоци 18 W

На халоген светилка може да се управува на повисока температура отколку на стандардниот гасисполнет св

2 парчиња Со CSP Чипови!H7 472 Автомобил Магла Светилки Возење Дење Работи Xenon Светла Бела 6000 K За Hyundai Genesis, Sonat

Техничка Функција : Приклучок Тип : 9004, H4,9007 (HiLo Зрак) H1,H3,H7,H8 / H9 / H11,H13,9005 / HB3,9006 / HB4 (Еден Зрак) Моќ : 72 W / Set (36 W

Спецификација на производот : (1)Тип : D3 S Xenon светилки (2)Материјал : УВНАМАЛУВАЊЕ на кварц стакло за светла

Please wait...