0
clear
  • 10мм Круг Фацетирани Craceked Оган Agat Камен Монистра Влакно 15 За Ѓердан Нараквици DIY Накит Одлуки,трговија на Големо Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
10мм Круг Фацетирани Craceked Оган Agat Камен Монистра Влакно 15 За Ѓердан Нараквици DIY Накит Одлуки,трговија на Големо Бесплатен Превозот

10мм Круг Фацетирани Craceked Оган Agat Камен Монистра Влакно 15 За Ѓердан Нараквици DIY Накит Одлуки,трговија на Големо Бесплатен

DEN 287.52

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
about
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
zzy1402
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1.5 mm
Метал:
Никој
боја:
Сина,Жолта,Црвена,Зелена,Bkack,Сива
is_customized:
Yes
облик:
Круг
Предмет Тип:
Монистра
Камен:
Ахат
Материјал:
Скапоцен камен
Стил:
Надворешниот Дијаметар:
10mm

Производи во категоријата

Материјал : стакло мушка Боја : како фотографија Надвор големина : 4mm / 6mm / 8мм / 10мм / 12mm Пакет : 1 влакно с

TYRY.HU Бебе Силикони Teether 1pc Шарм Мики Облик на Бебе Teething Играчки BPA Храна Одделение Teethers DIY Материјали Изра

50 Парче Виолетова AB Боја Леб Исечете Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Наоди 48mmСтавка Дет

50 Парче Lawngreen Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработен

Објектот Количинаизбор на вашата големина и цел количиниТочка Бр.Б.К.015Објектот МатеријалиглинаБоиИст

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои

започнетекрајотТрговија на големо Индија Agat Природен Камен Круг Монистра За Накит Одлуки Кристал Мони

Answer : ___________________________ NOTE : Случајно се Меша големини 2mm18mm,за 1000pcs,на нето тежина е 30gram ,не се брои тоа .Но, на

Име : 925 Sterling Silver Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Хривнија Приврзоци DIY Додатоци Накит Материјал : 100

50 Парче Lawngreen AB Боја Леб Исечете Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Наоди 48mmСтавка Детали100%

природата камен бисери на боја или ленти, а можеби и не е точно, како на сликата, ве молиме да се разбере 6.

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : како слики(за)Количина : 20set / многуПроизвод wieght : 650gМат

Круг Фацетирани Облачно Кварц Бисери, Природни Сива Облачен Gem Камен16 инчен / влакно 5 Насоки / многуПрои

Име : Антички Стил На Дизајн МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика / ABSГолемина : 6x16x20mm , 1.6 mm ДупкаТеж

Expresss услуга може да предизвика данок, ве молиме проверете го, ако не ви се потребни, ве молиме оставете п

* Материјал : Кристално Стакло* Големина : за 11x8mm* Облик : Копчето Овална Аспект Форма* Боја : Мулти Бои* Ква

99 / многупарчиња / многуOMH фабрика 50pcs различни боја Глина Кристал ААА++ Кристал Одговара Biagi Хривнија Ев

Teeny Заби 50pcs 10 / 12 / 15mm Круг Бонбони Бои Монистра бебе Teether Wolesale BPA Free Beads Teether Безбедно место за БебетоСилик

45 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 50g(за 150pcs) мешани сребрена / златниот Цвет Капи За Накит одл

Јасно Kam Snap T5, kam јасно кадар, T5 јасно kam snapМатеријал : безбеден за пластични бебеГолемина : T5, наречен Голе

Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата цел е да обезбеди добра предмети и задоволн

Политика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте

торба торба торба торба Meideheng Petal Проѕирен Акрил Солидна боја Матирано двојна боја школка Лист Монистра

Трговија на големо Љубов Срце Облик Природен Камен најголемиот Дел Лабава Spacer Монистра 11mm Пурпурна Кри

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит 8мм круг маслинесто зелена jades монистра jadee мушка целосна влак

Please wait...