0
clear
  • Црна Студио Двоен Слој Микрофон Правец на Екранот ПОП Филтер Штит За Снимање - L060 нова жешка
  • -20%
  • -20%
Црна Студио Двоен Слој Микрофон Правец на Екранот ПОП Филтер Штит За Снимање - L060 нова жешка

Црна Студио Двоен Слој Микрофон Правец на Екранот ПОП Филтер Штит За Снимање - L060 нова жешка

DEN 309.12
DEN 263.00

Достапност
Производот е достапен


Опис : Ова е суштински елемент за снимање, зборување или пеење. Тоа ќе ви помогне да се осигура дека вашите песни се коишто се слушаат и лесно да се разбере. И, исто така, тоа ќе ве направи сигурни дека вашата порака гласно и јасно, и протера страшната подсвиркване и lisping звуците кои доаѓаат при изрекувањето на буквата "с" и експлозија на воздушен што следи "б" и "п" со овој микрофон поп екран Одбрана против да го нарушуваат "П" и "Б" согласници го Штити вашиот микрофон од вишокот плукаат предизвикани од над желни изведувачи 360°Флексибилни gooseneck носителот, лесен за употреба Вртливата планината за лесна инсталација Прилагодливи менгеме поправки безбедно да било микрофон стојат Goose вратот за прецизно позиционирање Тоа исто така може да се заштити микрофонот од акумулација на плунка Најчесто се користи во студио Удобен и лесен за употреба Екран Дијаметар : 15cm/5.9" Врат Должина : 37cm/14.6" Боја : Црна

Пакетот вклучува : 1 x Микрофон Правец на Екранот Поп Филтер Маска Shied

Кон својствата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
видете информации
Бренд Име:
OOTDTY
Поставете Тип:
Еден Микрофон
комуникација:
Безжичната
Трансдуцерот:
видете информации
Употреба:
видете информации
Стил:
видете информации

Производи во категоријата

САД$ 58.60 / парчеСАД$ 208.00 / парчеСАД$ 156.00 / парчеСАД$ 399.00 / парчеGym Song караоке VHF Безжичен микрофон, со ЕХО фу

3.5 mm Еден вградениот Микрофон за Безжични Оптимално дизајниран за пеење и говор апликации, 3.5 мм мали дим

EL0001809Спецификација : Бренд новиКомпактен, атрактивен изглед, висока чувствителностВисок квалитет на ди

Добредојдовте на нашата продавница! Ако ги купите овој стоки, ние ќе ви даде подарок Сакате да имате доб

Метал Микрофон и Одличен Антимешање Функција;3 Ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство и да се

KEXU МКF200 TL Професионални Микрофон USB Кондензаторот Микрофон за Снимање на Видео Караоке Радио Студио Мик

Добредојдовте На Нашата Продавница!Ако ги купите овој објект во нашата продавница, ние ќе ви испрати бе

yarmee 1 предаватели и 10 корисници безжична туристички водич систем со слушалки за посета на музејот,прево

Надворешен Микрофон Микрофон За во Автомобил DVD Радио Стерео Играч Главата ЕдинициОпис : Примена : лапто

Паркинг (Надворешен Микрофон Правец На Покрие Кожен Крзно Ветробранското Стакло Шофершајбната Muff Микр

Карактеристики• Скромна на изглед и лесни структура • Унинасочен вокал пикап за максимална повратни и

Паркинг (Надворешен Микрофон Правец На Покрие Кожен Крзно Ветробранското Стакло Шофершајбната Muff Микр

STARAUDIOSTARAUDIO " 2 CH Безжична Про UHF Двојна Рачни& вградениот Микрофон Систем DJ Клубови & Црква Настани Микрофо

Бесплатен Превозот!!Врвен Квалитет На Топката Главата Мрежа Микрофон Решетката Така вашето дете, влегл

1.Мали и исклучителна форма е многу модата 2.Изработени од АБС материјал, кој е силен, издржлив и економск

Боја : ЦрнаПрофесионални Емитува Микрофон стојатСите челична конструкција, цврсти и издржливиСтабилна

Опис Широк опсег на omniнасочен electret кондензаторот микрофон обезбедува чиста транспарентен аудио и подо

Почитувани, поради причини како што се снимање светлина и некои компјутерски екрани, може да постојат м

EACHSHOT Comica CVMVM10 II Cardioid Насочен Пушка Видео Микрофон за DJI OSMO Мобилни Плус паметен Телефон Go Pro и Микро Камер

RUU82 е вистински UHF безжичен микрофон; таа ги содржи трите основни технологии на нашата компанија, глас за

Ниско ниво на бучава, широк динамички опсег и висока осетливост.Чувајте ги вашите микрофон чисти и да по

започнетекрајотIntroduxtion : На BOYA СТРАНАV01 е стерео X / Y кондензаторот микрофон, овој микрофон овозможува по

Please wait...