0
clear
  • Новиот Дизајн на Жените рачно изработени Цветни Круна Свадба Венец Булчински Headdress Headband од парче
  • -20%
  • -20%
Новиот Дизајн на Жените рачно изработени Цветни Круна Свадба Венец Булчински Headdress Headband од парче

Новиот Дизајн на Жените рачно изработени Цветни Круна Свадба Венец Булчински Headdress Headband од парче

DEN 240.00

Достапност
Производот е достапен


Материјал : полиестер,зрнца,монистра
Пакување : цената е за 1piece.
Боја : како на сликата шоу ,ако Треба друга боја што може да направи за вас, премногу.Само да не контактирате за слободни
Исто така, Ако треба да се купи свадба/вечер фустан ткаенина,ве молиме да појдете на нашата ткаенина продавница линк е :
Начин На Плаќање
(1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
(2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Превозот И Ракувањето Со
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 3 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.
Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
Прибл. време на испорака
Австралија, Сад,Велика Британија
10-15 дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија
15-25 работни дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка
25-60 работни дена
Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси.
Се Враќа & Гаранција
Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.
Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
За Повратни Информации
Јас се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Star-резултати се многу важни за нас.
Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД),
ве молам дозволете ми да знам, и јас ќе се обидам во моја моќ за да се поправи тоа.

Кон својствата

Тип На Производ:
Други

Производи во категоријата

1 Производ ширина : 70cm2 Боја : 8 Бидејќи снимањето на камерата и светлината различни,можеби diffence на слика и

Добредојдовте На Нашата Продавница,Се Надевам Дека Ќе Има Добар Шопинг ИскуствоСтакло Мазна Топката Мо

Цената е за сет 1Големината е дупка големина ,3мм значи 3.0 ,4mm значи 4.03.0 дупка 4.0 дупки Умре K10 универзална д

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап

Кинески 6mm 1000pcs / торба Кристално Стакло Топка во Облик на Монистра ,Накит Accessary Круг Топката Wolesale& RetialБил

Добредојдовте На Нашата Продавница,Се Надевам Дека Ќе Има Добар Шопинг Искуство7203600pcs 4 X6 / 6 X8mm со кои се

Материјали : ДрвоБоја : Боја како сликаКоличина : 50 компјутери / многуОколу Големина : за 27x32mmКонверзија :

Сосема нов ,Висок квалитетТие се одлични за scrapbooking,занает,hairband,крпа,мобилен телефон,лаптоп,торби за дек

Добредојдовте На Нашата Продавница,Се Надевам Дека Ќе Има Добар Шопинг ИскуствоЦирконот Сина 7203600pcs 4 X6 /

Големина : Како описБоја : 6 боиПакет : 10 компјутери / setAnswer : ___________________________ Note : Сите ткаенини се мери со ра

Добредојдовте На Нашата Продавница,Се Надевам Дека Ќе Има Добар Шопинг ИскуствоТрговија на големо 8 X10mm

8мм Трева Зелена Боја Кварцен Кристал Фудбал Круг МонистраБило друго бои што го сакате ,Кликнете на слик

Сосема нов ,Висок квалитетТие се одлични за занает,hairband,крпа,торби за декорација,добро за било DIY проект.

трговија на големо hot fix кристал примена на сила : 1 Директни фабрика трговија на големо цена2...

Материјал : Кристал,монистра,sequinsШирина : 2 cmПакување : цената е за 50pieces.Боја : како на сликиИсто така, Ако

Please wait...