0
clear
  • Бохемија нараквици за Женски Шарени Камења хривнија Жените Мода Накит украси на хривнија закачам
  • -20%
  • -20%
Бохемија нараквици за Женски Шарени Камења хривнија Жените Мода Накит украси на хривнија закачам

Бохемија нараквици за Женски Шарени Камења хривнија Жените Мода Накит украси на хривнија закачам

DEN 110.40
DEN 88.00

Достапност
Производот е достапен


Бохемија нараквици за Женски Шарени Камења хривнија Жените Мода Накит украси на хривнија закачам
Материјал : Алуминиумски
Боја : како на сликата

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Тензија Планината
Број На Модел На:
26
Затворач Тип:
Лесно-кука
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
HANCHANG
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Легура
Функција:
Моден
Компатибилност:
Никој
Име на производ:
Нараквици
Функција:
накит ;подарок
Материјал:
Легура
Пол:
жените;девојка;дама

Производи во категоријата

Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит? Не ' рѓосувачки Челик Накит не оцрни и оксидираат, кое м

Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик +5mm кожа должина имаат 19.20 .21cm ,може да се изменуваат ,треба да ни остав

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1pcДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : Кубни Циркон

Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена Пост Воздух Mail на Јужна Америк

Имаме нашата фабрика се наоѓа во Foshan Градот, Guangdong Провинција, Кина.*Време на испорака на DHL / Федекс / Aramex :

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : 2016 година Топла 3 КОМПЈУТЕРИ / Set Кристал Пеперут

Зошто да изберете од не ' Рѓосувачки Челик Накит? Не ' рѓосувачки Челик Накит не оцрни и оксидираат, кое м

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1pcДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : Кубни Циркон

Мојот пријател : Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви благодариме за вашето време1 : А

Можете да изберете повеќе производи, поголема цел, поголема попуст1.Повеќе од $5, ние willl обезбеди Epacket и К

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1 PCДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : Кубни Циркон

MOQ 1pcs Големина 180mm Тежина 3.2 g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок

Добредојдовте на нашиот магазинБез Минимум Цел, Фабрика На Големо, Добра ЦенаАко цел е помалку од $180, бе

Ако вашата нарачка цена е помалку од $10, ние ќе ви испратиме парцела со обичните следење на број Кога пра

Romad Циркон Мода bileklik Жена 2018 Кубни Циркони Накит Вода Капка CZ Камен Хривнија Булчински Свадба Накит за П

Моден Хривнија 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригин

Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го и

Производ во Боја : Црвено, ВиолетовоСина, Црна, Жолта Зелена Производ Големина : специфична големина ве м

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилаг

Please wait...