0
clear
  • TOPQUEEN S337 Brial Ремени Булчински Sash Коктел Фустани Ремени Булчински Дијамант и Кристално Мушка Половината Појаси за Вечер Партија
  • -20%
  • -20%
TOPQUEEN S337 Brial Ремени Булчински Sash Коктел Фустани Ремени Булчински Дијамант и Кристално Мушка Половината Појаси за Вечер Партија

TOPQUEEN S337 Brial Ремени Булчински Sash Коктел Фустани Ремени Булчински Дијамант и Кристално Мушка Половината Појаси за Вечер

DEN 431.52

Достапност
Производот е достапен


TOPQUEEN S337 Brial Ремени Булчински Sash Коктел Фустани Ремени Булчински Дијамант и Кристално Мушка Половината Појаси за Вечер Партија
Ние знаеме како пофини детали направи вашата свадба дека дополнителните малку посебни и тоа е со тоа на ум дека сите наши булчински sashes/венчаница ремени и додатоци се рачно изработени. Нашата убава свадба sashes понуда стилски начин да се донесе целиот изглед заедно на вашиот голем ден. Нашата палета на свадба додатоци се произведуваат во нашите креативни-работилница, со иста љубов грижа и внимание како нашата свадба се облекуваат ремени, така што мал детал што го барате тука ,ние можеме да ви помогнеме да ги остварите вашите соништа да стане реалност. Опис : 1.Совршен за дами, деверуша, домаќин и други формални прилики. 2.Булчински sash може да ги красат вашиот венчаница или формална облека. 3.На sash изгледа домот и може да се одрази на вашиот сопствен стил. 4 : Можат да бидат врзани во лак во задниот дел на gown или изменети за да вашиот gown да се носи како булчински појас Карактеристики : 1.Тип : Појас 2.Декорација на големината : 3*11.5/1.18*4.52 ВО 3.Лента : 2*275cm/0.78*108.26 ВО 4.Бои : 16 бои може да биде избран за панделка како боја опции или слики. Пакет се вклучени : 1x Sash појас

Кон својствата

Тип На Објект:
Свадба Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
TOPQUEEN
Декорација:
Дијаманти
Број На Модел На:
S337
Материјал:
Полиестер
боја:
16 боја
Appliques Големина:
3*11.5/1.18*4.52 ВО
Повод:
Свадба
лента големина:
2*275cm/0.78*108.26 ВО

Производи во категоријата

~Превозот ~ ве Молиме овозможи 35 дена за да се заврши цел Доброто, женски и гламурозна со долга насоки на

Добредојдовте на Miss RDress продавницаМило да ви се исполнат тукаИмаме работено во булчински додатоци мног

Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете Позитивни повратни информации.~Превозот

TOPQUEEN жените S198G рачно изработени Свадба вечер фустан sash Ремени Свадба невестата Појас Sashes за партијатаН

НАПОМЕНА : Фабриката Продава Директно, да ни Даде 1 chane, да се врати назад тебе 100% Задоволствове молиме из

TOPQUEEN S05 Ремени со Дијамант за Жените Abiye Ноќ се Облекуваат Ремени венчаница Појас за Деверуша Свадба Дод

TOPQUEEN жените S01 рачно изработени Кристал Свадба вечер фустан sash Ремени Свадба невестата Појас Sashes за пар

TOPQUEEN жените S215 рачно изработени Свадба вечер фустан sash Ремени Свадба невестата Појас Sashes за партијатаН

TOPQUEEN Модата Жените Прекрасен Цвет Свадба Невестата Деверуша Sash Појас S226 За Вечер Партија Свадба, Свадба

Добредојдовте на Miss RDress продавницаМило да ви се исполнат тукаИмаме работено во булчински додатоци мног

TOPQUEEN жените S164 рачно изработени Свадба вечер фустан sash Ремени Свадба невестата Појас Sashes за партијатаН

Купувачот треба да не контактирате во рок од 7 дена по добивањето на објектот ,предмети мора да се врати

Ние брод на нашата стока со DHL / UPS / ТНТ / ФЕДЕКС / EMS и Кина Пост / Хонгконг Пост / Сингапур Пост / Швајцарс

Ве Молиме Имајте Во Предвид : Ние ќе брод на објектот од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ко

Добредојдовте на Miss RDress продавницаМило да ви се исполнат тукаИмаме работено во булчински додатоци мног

Боја : слик боја на продажбаГолемина : Нашата појас со Една ГолеминаДолжина : Околу 270 см , Ширина околу 4 с

Добредојдовте на Miss RDress продавницаМило да ви се исполнат тукаИмаме работено во булчински додатоци мног

НАПОМЕНА : Фабриката Продава Директно, да ни Даде 1 chane, да се врати назад тебе 100% Задоволствове молиме из

НАПОМЕНА : Фабриката Продава Директно, да ни Даде 1 chane, да се врати назад тебе 100% Задоволствове молиме из

Добредојдовте на Miss RDress продавницаМило да ви се исполнат тукаИмаме работено во булчински додатоци мног

TOPQUEEN жените S273 Rhinestones Бисери Свадба вечер фустан sash Ремени Свадба невестата Појас Sashes за партијатаНие з

TOPQUEEN жените SH1124 рачно изработени Свадба вечер фустан sash Ремени Свадба невестата Појас Sashes за партијата

Please wait...