0
clear
  • Blygirl Blyth кукла Голи кукла 30cm обичните тело 589BL0972 7 зглобовите црна кожа светло кафеава удира коса за нивната шминка
  • -20%
  • -20%
Blygirl Blyth кукла Голи кукла 30cm обичните тело 589BL0972 7 зглобовите црна кожа светло кафеава удира коса за нивната шминка

Blygirl Blyth кукла Голи кукла 30cm обичните тело 589BL0972 7 зглобовите црна кожа светло кафеава удира коса за нивната шминка

DEN 2400.00

Достапност
Производот е достапен


САД$ 45.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 46.00 US$ 46.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 45.00 US$ 47.00 US$ 45
Добредојдовте во мојата продавница Кукла : Blyth голи кукла (не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) боја на Очите : четири стилови може да се менува прашува : кукла е панел е мат. Кукла тело е обичен тело, од вкупно 7 зглобовите. На Blyth Кукла се состои од четири делови : скалпот (вклучувајќи ја мека и скалпот и косата), маската, телото на окото, телото. функција : Секоја кукла има четири пара очи, два пара на strabismus два пара, ние им даде четири кукли очите четири-колор фотографии, зад јаже во кукла, секој може да го користат само еден пар на очите, наместо на телото можат да се наведнуваат на коленото

Кон својствата

Големина:
30cm
Тип На Објект:
Кукли
Димензии:
30cm
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Карактеристики:
diy играчка
Возраст Опсег:
> 6 години
Бренд Име:
Blygirl
Форма:
1/6
Тип:
Моден Кукла
Mfg Серија Број:
Моден
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
ништо
Пол:
Девојки
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Производи во категоријата

Добредојдовте на Blygirl продавница Кукла е очи може да се промени во четири бои, главата школка по јаже, оч

Рачно Изработени Раѓа Бебе Кукла 20 Инчи Силикони Бебе Девојка Се Смешка Новороденче Кукли Девојки Се Иг

Нови 23" Целосна Силикони Раѓа Бебе Кукла Lifelike Игра Куќа Новороденче Bebe Момче Бебиња Brithday Подарок Искапа

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купит

55 CM Lifelike Силикони Раѓа Бебе Кукла трговија на Големо Бебе Кукли Мода Кукла Деца Образовни Играчка за Бож

Почитувани купувачот * Ние само го продаде голи кукла, ги опфаќа : глава, бојд, Акрилик очи (Случаен Боја)

Добредојдовте во мојата продавницаОва е нова боја на кожата на телото, оваа кукла е нашата продавница е

917198855999381 Повеќе парче парче парче парче парче парче парче парче55cm Винил Раѓа Бебе Кукла симпатична Деца

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купит

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Коса : пејст перика...

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купит

Кукла е екстремитети може да активност, можат да седат и лагата; не Може да се зборува или стојат, може да

50cm Гол Раѓа Бебе Кукли Силикони Бебе Кукла Играчки Мало Девојче Момче Туш Кукли Дете Playmates Роденден на Б

Ова бебе е 100% рачно изработени craftwork со рака сликарствоМатеријал : Висок квалитет со Силиконска винил Гл

Почитувани купувачот * Ние само го продаде голи кукла, ги опфаќа : глава, бојд, Акрилик очи (Случаен Боја)

Тен на кожата имаат жица линија ,тоа не може да се избегне .тоа е нормално , ако умот ве молиме не цел тен н

ABWE Симпатична Кадифен Velour Животни Рака Кукли Елегантни Дизајни Дете Дете Учење Помош Играчка (Лав)Голем

Спецификација : Големина : Како што е прикажаноМаксимална е за 91mm високи, најмалата е за 15mm високиРака вр

20"Манекен Главата КосаФункција : Перика Боја : КафенаШефот на Турнеја : 52cmВисина : 26cmМанекен Лице : Со Шми

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купит

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купит

22 Инчен Силикони Раѓа Бебе Кукли, Играчки за Деца Девојки Колекционерски Мек Винил Кукла Бебе Жива Кукл

Име : Етнички куклиБренд : CutebabyЗемјата : ПолскаMeterial : Пластика,ТекстилГолемина : 19cm (7.5 инчи)Пакет : ПВЦ кут

Ова е за продавање на празно кукла за полнење,Заврши кукла ГОЛЕМИНА : околу 23inches со свиткани нозе Матери

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Структура : 1 PP коса2 Lifelike лице3 ABS очи4 ПВЦ тело5 Памучна облекаКукла екстремитети може да б

девојка куклаГолемина : околу 56 cmТежина : околу 1.4 kgМатеријал : Направени од увезени силикони, мека , бот н

Опис : RBL Серија 1 PC Голи BL кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) Можете да ги купит

Рачно Насликани Fiberglass Манекен Главата За Перика И Капа ЕкранотВе молиме Имајте предвид дека Бои Изглед

Опис : RBL Серија 1 PC кукла со коса (Не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци)Кожа : ТранспарентнаМоже

Please wait...