0
clear
  • Пиштол Играчка Прибор Електрични Снимање Постигна Целта 3S Автоматски Врати за Електрична Прснува на Вода Пиштол на Децата на Отворено
  • -20%
  • -20%
Пиштол Играчка Прибор Електрични Снимање Постигна Целта 3S Автоматски Врати за Електрична Прснува на Вода Пиштол на Децата на Отворено

Пиштол Играчка Прибор Електрични Снимање Постигна Целта 3S Автоматски Врати за Електрична Прснува на Вода Пиштол на Децата на

DEN 2544.00
DEN 1297.00

Достапност
Производот е достапен


Пиштол Играчка Прибор Електрични Снимање Постигна Целта 3 S Автоматски Врати за Електрична Прснува на Вода Пиштол на Децата на Отворено
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот 's ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Мини,Се Огласува,Електронски,Надувување,Трепка,Diecast
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Тип:
вода пиштол
Предупредување:
Мермерните не може да се јаде
Број На Модел На:
YKqiangba

Производи во категоријата

Топла Продажба : Опис на Производот : Овие Елита Пикадо се специјално дизајнирани да работат со новата Е

Опис : Кука клуч тупаница ќе popup за да Ох! Исто така можете да ги споделите со вашите childwith првиот пиштол м

8 за следење на број на трошоците Било какви други прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со на

Ви благодариме за посетата на нашата Продавница! Убава повеќе, здрава повеќе! Стоката никогаш нема да ги

Деца Воена Играчка Тактички Опрема Пиштол Додатоци ЕВА Куршум Складирање Кеси За Nerf ПиштолДалеку од ан

Ве молиме бидете сигурни дека касети на вашиот пиштол се со иста големина со овие пред цел.се разбира .100

Топла Продажба : Опис на Производот : Овие Елита Пикадо се специјално дизајнирани да работат со новата Е

Опис : 100% Сосема Нов и со висок квалитетИзработени од квалитетна пластикаантишок и издржливовој клип сп

100% сосема нов и висок квалитет 1.Материјал : ЕВА 2.Тоа Погоден за повеќето NERF пиштоли 3.Големина : стан.7.2cmx1.

Сосема нов и висок квалитет Преносни и лесен за употреба Мека Пикадо за Nerf пиштоли / Retaliator Серија Blasters На

(Освен некои земји и APO / FPO) 2 НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на пол

за Yi Tai G36 вода пиштол играчки ИзменетаБоја : црнаМатеријал : пластикаКоличина : 1pc списание ( не се вклуче

Please wait...