0
clear
  • 1Piece Bling Кристал Метал Декорација 16 Боја Лак Вратоврска Пеперутка Куп во машка Додатоци Свадба Партија Банкет Бизнис Клуб
  • -20%
  • -20%
1Piece Bling Кристал Метал Декорација 16 Боја Лак Вратоврска Пеперутка Куп во машка Додатоци Свадба Партија Банкет Бизнис Клуб

1Piece Bling Кристал Метал Декорација 16 Боја Лак Вратоврска Пеперутка Куп во машка Додатоци Свадба Партија Банкет Бизнис Клуб

DEN 167.52

Достапност
Производот е достапен

Сите фотографии се предмет на материјалните објекти.Постои разумна боја разлика, бидејќи на светлост,резолуција,контраст,итн. Напомена : не кајгана.Не машина за миење.Прозорецот прикажан на сликата е само за преземање на слика,не за пакување. Лак вратоврска големина : Прирачник за мерење,постои мерење толеранција(околу±1cm). Должина : околу 12cm Ширина : за 6cm
Максималната должина на прилагодливи рака е околу 45см.

Кон својствата

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
лак вратоврска
Пол:
Мажи
Големина:
One Size
Бренд Име:
COTREAM
Број На Модел На:
T190
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Plaid

Производи во категоријата

Трошоците за превозот се неповратни Ние внимателно ја испита секоја цел да се обезбеди тоа е токму она ш

RBOCOTT Mens Мода Слаби Вратоврска 6cm Флорални Точка И Шарени Вратоврска Секојдневен Стил Тенок Врски За Парт

И ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.Повратни информацииВаше

JEMYGINS Нов Дизајн Вратоврска Поставите Свила Жакард Ткаат Мажите Вратоврска Gravata Handkerchief Cufflinks Поставите Џ

Материјал : ВолнаСостојба : Brand New & Рачно ИзработениВратоврска Големина : 58" (148 cm) со 2.76" (7 см)Поради тоа шт

2017 Домот Мажите 5 CM Тенок Вратоврска Моден Дизајнер Бренд Црна Карирани Вратоврска Дипломирањето Работ

Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа зад

Димензија опис Материјал : 100% увезени Јужна кореја свила Големина : долго 145 CM * голема стрелка 5.5 CM*, мала

Добредојдовте!!Можете да се меша со различни дизајн врски во нашата продавница Ве молиме, известете го о

2% Наплата САД Точка Пристигна Сооднос 8.Јас би ви разбирање на меѓународните време на испорака.== превозо

Материјал : 100% Свила Жакард ТкаениСостојба : Brand New & Рачно ИзработениВратоврска Големина : 57" (146 cm) со 3.15" (8

големина : 23x23cmпакување : opppls остави порака во забелешка за боја бројот у треба,ако не,јас ќе се измеша бо

100% гаранција за квалитет! Купи со доверба!Вистински слики на вистинската стока!ПАКУВАЊЕ : Заштитна и едн

Состојба : Brand New Со ОзнакиМатеријал : 100% Жакард Ткаени СвилаCravat Големина : 110 CM*15 CM (43in*5.9 во 02 CM ГРЕШКА)Handkerch

2017 новодојдени Мода 6cm Слаби Патент Врски за Мажи Дизајнери Брендови Шарени Вратоврска Gravatas Свадба Gravata

2016 година Нови Врски за Мажи 5.5 CM Neckties Мажите Свила Вратоврска Мода за Мажи Свила Вратоврска Мода Солидн

Западен Боло Вратоврска Pendant Ѓердан Танц Родео Bola Боло Вратоврска Метал за Жените Каубој Кожа Вратоврск

Материјал : 100% Свила Жакард ТкаениСостојба : Brand New & Рачно ИзработениГолемина : 59" (150 cm), со 3.35" (8.5 cm)Поради

Гаранција & Наплата : Пред испорака на објектот , ние мора да се провери големината и потврди точка соврш

Ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.политика на враќање : Бидејќи сите фустани се напра

Please wait...