0
clear
  • различни ролери големина восок рамен лист притискање на машина
  • -20%
  • -20%
различни ролери големина восок рамен лист притискање на машина

различни ролери големина восок рамен лист притискање на машина

DEN 29520.00

Достапност
Производот е достапен


различни ролери големина восок рамен лист притискање на машина Опис на Производот
Фактори на различни ролери големина восок рамен лист притискање на машина :
пчели восок машина лесен за користење : прирачник / електрични / автоматски вид;
Алуминиум легура се тркалаат;
Висок efficience.
1. Восок фондацијата машина е еден вид на восок coining мелница машина, со ролери ширина на 310mm, 250mm, и 195mm. Ролери е направен од високо квалитетен алуминиум.
2. Восок фондацијата машина се користи т о се произведуваат природни и издржливи восок фондацијата лист.
3. Во текот на 20 години извоз искуство, нашата восок фондацијата машина е извезуваат во САД, Canda, Азија, Австралија, Египет, Северна Африка, итн. и доби голем углед.
Технички параметар на различни ролери големина восок рамен лист притискање на машина :
Модел
BM-450
BM-310
BM-250
BM-195
Ролери должина
450 mm
310mm
250mm
195mm
Бруто тежина
50kgs
45kgs
44kgs
43kgs
Капацитет
1000 компјутери/час
1000 компјутери/час
1000 компјутери/час
1000 компјутери/час
Пакување големина
65x26x28cm
65x26x28cm
65x26x28cm
65x26x28cm
Слики од различни ролери големина восок рамен лист притискање на машина :
Пакување & Испорака
електрични модели :
Нашите Услуги
Други пчеларството алатки што можат да обезбедат :
пчела коприва , мед extractor , пчела рамка , пчеларството опрема , пластична основа , beehive , пластични пчела
коприва ,3 рамки мед extractor , пчеларството , пчела алатки , фондацијата машина , пчела опрема ,
електрични мед extractor ,пчела одговараат , дрво beehive , пластични пчела рамки , пчела пушач ,восок машина ,
beekeeper алатки , кралицата excluder ,
пчели восок машина , пчели
Компанијата Информации
Купувачите мора да се изврши увид на пакет / стоката внимателно пред потпишување на приемот на стоки! Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со нас
и мора да се испрати штетата е сликите во рок од 24 часа, ние ќе се обидеме да ви помогнеме да се поврзеш со шпедиција да се направи на правото.
Во спротивно, тоа значи дека купувачот се откажат од правото да се направи на правото. Ние ќе одбие да ги сноси било каква штета одговорност! Ве молиме
забележа оваа точка пред место ord er!

Кон својствата

боја:
450 алуминиумска легура, 450 нерѓосувачки челик, 310 алуминиумска легура, 310 од не ' рѓосувачки челик
сертификација:
CE
Капацитетот на Работа, Чаша (Чаша):
восок рамен лист на машина
Напон (V):
6V
Број На Модел На:
bm серија
Моќност (W):
1w
Функција:
no
Додатоци:
no

Производи во категоријата

Комерцијални Електрични месо slicer мелница за месо од Нерѓосувачки Челик Површина Тип на Месо Машина Сеч

1pc 220 V Домашна тестенини машина за автоматска и тестенини возен површинапритискање на машина нерѓосува

нерѓосувачки челик атарот атарот / samosa атарот машина машина за правење за продажба 220v / 110v JGT60 1pcСликата

брза храна мобилен кујна приколка велосипед храна количка мобилни брза храна приколка / мобилни храна

Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жал

220 V 15 L комерцијални колбас stuffer екструдер додатен машина колбас производителМашина за функција : 1...

Производ параметри Парче дебелина : 110мм Производ тежина : 1.73 кг Производ големина : 415*170*220mm, големина на

Нерѓосувачки Челик Половина Рамен Половина Линискиот Плоча Електрична Griddlepricture покажуваDescribtion

Топла продажба Кинеска медицина; Состојки дробилката прав миксер вода мелницаултрафини мелница машина

Комерцијални Домати SlicerТежина : 3.1 kgМашина со големина на : 370*180*200mmМатеријал : Алуминиум рамка,од не ' рѓо

60kg / h сечкање зеленчук машина / пипер машина за сечење / лук ѓумбир сечење машинаТехнички параметриМодел

2kg / време комерцијални домаќинство месо тепање машина / месо мешајќи машинаТехнички параметри за модел

Електрични Памук Кенди МашинскоСпецификација : ИмеПамук кенди машинскоМоделЧАСОТ01Моќност1.2 kwНапон220v50

UDZK3 печурки врзување машина супермаркет храна врзување машинаКарактеристикиТаа е погодна за развивање

UDMJ140(Со мотор)Путер од кикиритки мелница / путер од кикиритки машина / сусам паста мелење машина​Парам

нерѓосувачки челик атарот атарот / samosa атарот машина машина за правење за продажба 220v / 110v JGT60 1pcСликата

220 V Мулти шпорет Тава Автоматско Готвење Машина Интелигентни готвење тенџере автоматскиготвење робот T

Ние ќе ги реши сите проблеми за вас.2) Ако ние се онлајн, ве молиме контактирајте со нас директно и да се н

Француски Помфрит Машина за Сечење Сечење компирот машина намали ротквица краставицаСликата покажува

Рака Управувана масло притиснете машина за семејствофотографијата покажува : Функција : 1.потрошувачка

1003000g голем капацитет храна и прав weighter и додатенКарактеристики : Правила / честички / ликвидноста на о

Ако било кој дел да е скршен, ќе се поправи или ќе ви испрати нова делови по корисници испрати назад скрш

1pc 220 V 370 W др1 V Комерцијални Нерѓосувачки Челик Пица Дното ПритиснетеМашина 315 инчен Пица Тесто Машина Ле

Компир Чип WorkbenchСпецификација : Актуелни : 220 VМоќност : 0.85 k WTemperture : може да 80degreeголемина : 560*600*670mmМашина з

Вакуум Sealer Висока Ефикасност Комерцијални Вакуум Машина за Мокра и Сува Автоматско Запечатување Машин

Топла продаде економски Соја бомбардирањето машина грав shellerТехнички параметриМоделUDXMD150UDXMD200Тежина64kg7

10kg најголемиот капацитет зрна&медицина& пластични дистрибутер и додатенразлични приклучокКарактерист

110 V220 V / 240 V топла продажба на акции на комерцијална употреба новиот дизајн QH месо slicer машина за сечење 250

Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 304 Капацитет на Производство :

ЕУ / САД / БС приклучок адаптер е предвидено одза секој plugin производи .Било какви други интереси, ве моли

Please wait...