0
clear
  • Бесплатен Превозот!злато Боја африкански кабелот чипка висок квалитет на хемиски чипка вода растворлив guipure чипка ткаенина Бела боја 5yards KR650
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот!злато Боја африкански кабелот чипка висок квалитет на хемиски чипка вода растворлив guipure чипка ткаенина Бела боја 5yards KR650

Бесплатен Превозот!злато Боја африкански кабелот чипка висок квалитет на хемиски чипка вода растворлив guipure чипка ткаенина

DEN 4080.00
DEN 2570.00

Достапност
Производот е достапен

3
/дворот US $ 9. Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани наредби.
9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 6.99
/дворот US $ 5. тие повторно DHL , E-пакет и Кина Po st Воздух Mail(DHL како прв логистика испорака, оддалечените области default Кина Пост Воздух Mail и E-Пакет)
П 2 : Колку долго може да добиете мојот стоки по продавачот мора брод?
Тоа обично трае околу 3-7 бизнис d ays да пристигне од DHL, И за 15-30 дена да пристигне по e-Пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ви благодариме за вашиот одлична соработка !
.99
/дворот US $ 8. Во секој случај ние ќе се потрудиме да се избегне. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Се надевам дека ќе се разбере и соработка.
Повратни информации
Ние сме некоја онлајн продавница, вашиот фидбек е многу важна за нас. Можете да не контактирате за било какви прашања, Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања во рок од 24 часа.3
/двор
Добредојдовте на нашиот магазин
Уживајте во вашата шопинг момент
Q&A
П 1 : Што е вашиот превозот начин?
Ние обезбедуваме бесплатен превозот и три начини на транспорт во вкупниот број.
Услуга
Ние ја прифати продажба на Мало, трговија на Големо, се Меша цел и Пад Брод. Благодарам многу! Имајте пријатен Шопинг ден!
Внимание : Бидејќи Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . ние не'nt одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место.3
/дворот US $ 6.78
/дворот US $ 6.Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и активни повратни информации,ние ќе го направи тоа подобро. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.12
/дворот US $ 6.52
/дворот US $ 5.
ДАНОК&ДОЛЖНОСТ
Јас n најмногу време, купувачот n eed не плаќаат никакви царински. Ние НЕ може да го контролира можно застои предизвикани од вашиот поштенски обезбедувач или непредвидени временските услови. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се у nderstand оваа ситуација. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.
П 5 : Зошто не можам да добијам производот должина помала од descrip рање?
Нашите производи се треба да боја или да ги печатите, со цел да се обезбеди вашето здравје ова е направите ne во висока температура процес ,високата температура ќе се направи ткаенина намалување, така што ткаенината е пократок од актуелната, но не грижете се, ние ќе се стремиме да јас mprove процес на производство.
П 3 : Како за минимум цел количество?
5 дворови ,за една боја.
П 4 : зошто повремено се појавуваат боја неусогласеност?
Разликата во бојата можеби предизвикани од страна на некои повторно ason s, како што се светло во позадина или боја одраз на мониторот, и така натаму.

Кон својствата

Техника:
Извезена
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
120cm-130cm
Број На Модел На:
К-R665
Тип На Производ:
Чипка
Ткаенина Тип:
вода растворлив чипка
Чипка тип:
кабелот чипка
Место на Потекло:
Гуангжу во Кина
Бесплатен превозот :
Yes
MOQ:
5yard
Ширина:
51 inch
Големина:
5 yards in length
Употреба:
Жените,Мода фустани,да се облекува,облека,Забава,Свадба,Свадба
Тежина:
About 2.0 kilos
боја:
како Слика

Производи во категоријата

Широк : 13 cmКоличина : 5 метри / многуБоја : Црна, БелаПрирачник за мерење на големината, не може да биде мал

дворот двор_______________________________________________________ Купувачот Забелешки : 1 Ве Молиме Не Го Отвори Спорот Директно.

Функција : Чипка Намали Applique.Големина на : A : 21x49cm;B : 96x36cm .Количина : 1 Pc или 1 Сет .Потекло : произведено во К

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

2yards / Многу Нови Пристигнување Пчела везови Чипка Ткаенини Мода француски Жени, Девојки Фустан Африканс

Добредојдовте на нашиот магазин (Сон Чипка) Цената е за 2yards Wideh : 6.7 инчи (17cm)Доколку купите повеќе од 1 кол

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и активни повратни информации,

Ние веруваме дека не постои разумно решение.Повратни информацииНие сме некоја онлајн продавница, вашио

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

Ткаенина Материјал : Вода растворлив Мрежа чипка Ткаенина Ширина : 2.5 cm Ткаенина Боја : Бела / црна Пакува

Исто така, ако сакате да DIY свој уникатен проект, ние снабдување со разни на Скратува, Ткаенини и Appliques Ве

Име на производ : 9 см ширина Embroid ЧипкаМатеријал : памук и најлонПроизводот НЕ : 1804Чипка ширина : 9.5 cm(најм

дворот име на Производ : Памук, везени чипка ткаенини боја : беж бела Ширина : 130cm Пакување : 1yard / pack(1yard=91cm)

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба

Спецификации : Димензии : околу 30cmC olors : како фотографија покажаPls забелешка : Поради фото светлина, висти

Цена за 1 парчеГолемина : 35 X45 CMМатеријал : Полиестер,sequinsБоја : црнаАко ви треба други бои, ние може да нап

Please wait...