0
clear
  • L-e-mail перика 12inch 30cm Краток Бобо Cosplay Перики 11 Боја Директно Розова Зелена Црвена Синтетички Влакна Perucas Cosplay Перика
  • -20%
  • -20%
L-e-mail перика 12inch 30cm Краток Бобо Cosplay Перики 11 Боја Директно Розова Зелена Црвена Синтетички Влакна Perucas Cosplay Перика

L-e-mail перика 12inch 30cm Краток Бобо Cosplay Перики 11 Боја Директно Розова Зелена Црвена Синтетички Влакна Perucas Cosplay

DEN 720.96
DEN 541.00

Достапност
Производот е достапен


Размена : Ние ви нудиме да се врати за промена на услугата,Ако не ви се допаѓа бојата или големината не се вклопуваат,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе ви ги даде нашата адреса,Можете да ги испратите назад,Откако ќе ја прими,ќе ви го испратам различна боја или големина,И да ве информираме за нови следење на број. Ние сме задолжени за одговорноста задржи стоката лево Кина непречено, откако стоката да ја напушти Кина, тогаш купувачот ќе биде задолжен за сите на одговорност.
Вашето мислење е многу важно за нас,Ако сте задоволни со производот,ве Молиме оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации.(враќање на превозот надомест исплатен од вас.81 инчен
Стил : Cosplay Перика
Материјал : Високо Синтетички Влакна Temp
Грижа Инструкции : Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, хлор Производ Прикажува :
Перики во Внатрешноста(Ист стил како на следната слика,Но во различна боја)
Како за користење и одржување на
L-e-mail перика се наоѓа на Yi Wu, светски познатата меѓународна трговија градот,Ние имаме свои фабрики,Ние сме посветени да ги понудиме најдобрите производи перики,Вклучувајќи : Мода перики,Чипка перики и Cosplay перики,итн.
Големина : Нашата перика одговараат за глава обемот помеѓу 58cm и 62cm.
Боја : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот,предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Температура : Нашата перики се направени со термички отпорни на синтетички,Температура опсег е 250-300°С (120-150°C) за топла песна, 160-175°F (70-80°C) за топла вода. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. Ако не сте задоволни за она што recived, ве молиме контактирајте со нас прво, ние може да го реши овој проблем, да се направи сте задоволни.Враќање назад превозот надомест исплатен од вас.
1,ве Молиме оставете точниот број на телефон и точна адреса при пополнување вашиот купувачот информации.Ако имате било какви посебни барање,ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме да се свесни.
Перика капа : Ние ќе ви испратиме еден перика капа како подарок,Но некаде магацин може да заборавајте да го стави во вашиот парцела,Ние ќе го испрати со вашата следна цел,Но ова не може да биде негативен фидбек или спор причина.
2,Тоа ќе потрае неколку дена за да пакет на објектот, адреса и да добијат до поштата(ние ќе го толку брзо како што тоа е можно),По што ние ќе го пополни следење на број,Можете да го најдете во вашата нарачка детали. Ние се стремиме да ви обезбеди со најдобри цени и најголемиот различни избори.Ако пратката е изгубена,Ние ќе ви ги даде ја или наплата.
3, Нашите превозот опции само за референца,Ние може да избере побрзо превозот начин за вашата нарачка,ве Молиме да се свесни.

Кон својствата

Протегала должина:
12inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
густина:
100%
Може Да Се Permed:
Yes
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Перики Должина:
Краток
Текстура:
Директно
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Бренд Име:
L-e-mail перика
Број На Модел На:
CB46

Производи во категоријата

(враќање на превозот надомест исплатен од вас.Големина : Нашата перика одговараат за глава обемот помеѓ

Бренд : MERISI Боја на КОСА : 3 Color Должина : 16inch Стилови : Кадрава Материјал : Висока Температура Влакна 1.Зошт

Ако сте среќни со нашите производи, ве молиме да дадете позитивен фидбек.Ако не го добиете вашиот предме

Ви благодаримеCORLOR : #ПАСТЕЛНИ ВИОЛЕТОВАCORLOR : #М СИВАтопло совети : 1.Измијте со ладна или млака вода...

Силвија се Зголеми Злато Пастелни Розова Природни Бран со Fishtail Плетенка Перики Топлина Отпорни на Синт

dianxiaobao_1dianxiaobao_201 За Боја За боја разлика : нашиот сите предмети се за вистинска снимање; За технологија, п

Додадете цртичка на Шампонот и нежно миење.Сите перики се рачно изработени од страна на професионални в

Силна Убавина Краток Мажите Перики Синтетички Кадрава Перика Боја Мешање Машки КосаКарактеристики1.Ле

Можете да го носат на страните или за секојдневна употреба.Користете го тоа во текот на годината, без ра

Feilimei Ombre Сива Перики Синтетички Долга Брановидна Famale Коса 65cm 300g Пурпурна Кафеава Боја Црна Жените Косат

Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.Сите перики се рачно изра

YiyaobessВисок Квалитет Cosplay Перика Моден дизајн и природна коса Материјал : Висока Температура Влакна Синт

Pls каже ОБЈЕКТОТ Не во коментар кога ќе го поставите цел повеќе од 10pcs Ние сакаме да бидеме задоволни со к

Трговија на големо директно од фабрика,добар квалитет со конкурентна цена,,Главните Информации : може д

Женските Перики Обурн Краток Директно Боб Влакна Синтетички Capless Целосна Перика1 Се чувствува многу как

Силна Убавина Синтетички Blong И Црна Перики Целосна Жените ПерикаОпис1.Состојба : нова влакна коса, перик

Состојба : Сите перики се сосема нови и никогаш не се носи Ако не сте задоволни со вашиот купите за било

1 Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.2 НЕТО Тежина : Околу 20 0g , можеби

à prolonger sa durée de vie, voferiez mieux де ле maintenir à високата température : 6466Боја На Коса : #613, Чиста БојаКосата Стил : Средн

Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.Трговија на големо дирек

Плаќање1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.2 Куп

ЗА НАС : Фабриката за директни продажби.Големи Акции.Добар квалитет, цена концесии.Богато искуство во пр

За Достава1,ве Молиме оставете точниот број на телефон и точна адреса при пополнување вашиот купувачот

зошто се повеќе и повеќе жени се избере синтетички влакна чипка перика?1.)Цената е разумна, ние ги донесу

Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замин

Feilimei Афроамериканец Боб Перика 10 Inch 160g Синтетички Краток Права Коса во Стилот Ombre Црна Зелени Русокоса С

Please wait...