0
clear
  • Maiyubo Тиркизна Перница Покрие Нордиските Стил Декоративни Фрли Автомобил Перница Бохемија Луксузни Памук, Лен Перница Случај за Каучот PC555
  • -20%
  • -20%
Maiyubo Тиркизна Перница Покрие Нордиските Стил Декоративни Фрли Автомобил Перница Бохемија Луксузни Памук, Лен Перница Случај за Каучот PC555

Maiyubo Тиркизна Перница Покрие Нордиските Стил Декоративни Фрли Автомобил Перница Бохемија Луксузни Памук, Лен Перница Случај

DEN 216.00
DEN 181.00

Достапност
Производот е достапен


Опис :
Материјал : Супер Лен
Големина : прибл. (30x50 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакетот вклучува : 1 buc на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Известување : i
1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела .
2. Тоа е дигитален печатени, перница маска може да имаат малку боја отстапување со слика
3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.
Се грижи инструкциите :
Машина за миење, топло 40°C.
Не кајгана.
Не собори сува.
Пегла на обратна, средна температура.
Не dryclean.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме.
Објектот Се Покаже
Ставка Детали
Клиентите Се Покаже
Функција и Совети
Препорачувам

Кон својствата

Бренд Име:
Maiyubo
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
PC555
is_customized:
Yes
Материјал:
Памук, Лен
Големина:
About 30x50cm
Работни Техника:
Ткаени
Место на Потекло:
Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)
Број На Модел На:
PC555
Примена:
Дневна Соба ,Спална Соба ,Hotel,Кревет,Троседот,Автомобил
квалитет:
Висок
цена:
евтини
Трговија на големо:
Поддршка
Ознака На Производот:
Ткаени Перница Маска,Лен Перница Маска,Фрли Перница Опфаќа

Производи во категоријата

вклучени 1 x Перница Капак( Перница не е вклучена Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве мо

Ние само брод да се потврди цел адреси Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме конт

Внимание : Бидејќи различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разли

Божиќ цртан филм Снешко Thown pillowcase троседот декоративни перница ги покрие Божиќ Ева цртан филм бројки Фе

[xlmodel][фото][0000]Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен МешавинаГолемина : 18x18 инчи (45x45 см)Answer :

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте

Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на в

Големина : Приближно ( 40cm*40cm ) Сите перница покрива прирачник за шиење, може да имаат грешки за 12cm Пакет : 1p

Нордиските Едноставен Модерен Дом Декоративни Рака Боја на Дрвото Цвет Пеперутка Перница Покрие 45см Пл

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ЛенГолемина : прибл 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 12cm от

Секси Вештерка и Волшебник за ноќта на Вештерките Декоративни Перница Мотивационо Писмо за Печатење I lo

Зелени Растенија Дланка Лист Зелени Лисја Monstera Ирис Перница Покрие HibiscЦвет Перница Покрие Декоративни

Точка Име : Жакард Ткаени Перница Случај Ткаенини : Многу Мека Текстура & мала Тежина Жакард Ткаенина Сти

Нова Креативна Фантазија Цвеќиња се Зголеми Лен Перница Покрие Фрли Кактус Перница Случај Опфаќа Роман

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број На сликите кои се прикажани не се вистин

вклучени 1 x Перница Капак( Перница не е вклучена (Освен некои земји и APO / FPO) 2 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ќе добиет

Стара Шик Круна Перница Перница Случај Гроздобер Марки Печатени Цртан филм Геометрија На Кралот Дијама

Како прирачник за мерење,ве молиме овозможи 12cm грешки во мерењето (Освен некои земји и APO / FPO) 2...

Meterial : Памук, лен Тежина : Околу 90g Големина : 45*45см Пакет се Вклучени : 1 перница покрие ве Молиме овозможи 1

Европски Стил Жолта Позадина Акварел 3Д Печатење на Сопствено Троседот Перници Дома Декор Фрли Перница

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само Ние само брод да се потв

Ќе добиете парцела содржи како што е подолу 2 : перница поклопецот е 1 страна печатење Ако објектот е во в

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови з

Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА Тоа не е само многу удобна, но, ис

Please wait...