0
clear
  • 100ml Чаша Шприцот Инјектор Лабораторија Мостра Стандард Дијаметар Калибар Прецизност
  • -20%
  • -20%
100ml Чаша Шприцот Инјектор Лабораторија Мостра Стандард Дијаметар Калибар Прецизност

100ml Чаша Шприцот Инјектор Лабораторија Мостра Стандард Дијаметар Калибар Прецизност

DEN 310.56

Достапност
Производот е достапен

Производ Објект : 100ml Чаша Шприцот Инјектор Лабораторија Мостра Стандард Дијаметар Калибар Прецизност Ware
Материјал : Стакло
Капацитет : 100ml
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Кон својствата

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Производи во категоријата

Висок borosilicate стаклена цевка,Надворешниот дијаметар 80mm,Целосна должина 200mm / 250mm / 300мм,Висока температура

Производ Објект : 50мл Лабораторија Стакло Конусна Дното Центрифуга Цевка Намалени Со Затка Хемиски Опр

Ткиво култура колба 15ml LOT2 клеточна култура колба со bevel кап заврткисекој обид за 2 компјутериГолемина на

50pcs / многу PVDF Hydrophobic Microfiltration Мембрана, millipore филтрација, MicroporoМембрана големината на Порите 0.22 um Кол 50mm1...

Материјал : КварцПрименува : 722,723,752,751,754,756,УВ1800,УВ2000,УВ2800 итн.Spectrophotometer (освен 721 тип)Внатре ширина : 10ммВн

Производ Објект : 1000ml Стакло Дестилација Колба Круг Дното со Страна Рака Дестилирани Лабораторија Колб

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Производ Објект : 500ml 24 / 29 Заедничка Лабораторија за Притисок Воедначување Капка Инка Колона Со PTFE StopcockМ

Материјал : Стакло BorosilicateЗаеднички Тип : 24 / 29Капацитет : 100mlСекој обид за 1 КОМПЈУТЕР!Ние, исто така, имаат

Одличен Квалитет 500ml Дестилација Апарати Лаб Стакло Комплет DIY Дестилација Комплет Лабораториски Матер

Стакло затка,Стакло шупливи приклучокот,Заеднички 24 / 29,Мелење топката приклучокот,Шупливи клипот

Производ Објект : 19 / 26 И Машките Заеднички Стакло Директно Поврзување Адаптер Цевка Лабораторија Стакл

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Сите големини Нагоренадолу Нерѓосувачки челик одделување на инка рек Лабораториска опрема бесплатен п

Двеnecked колба вертикален форма,со два necks стандард земјата устата,Капацитет 5000ml,Средината заеднички 29 / 32

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Производ Објект : 100ml Стакло Дестилација Колба Круг Дното со Страна Рака Дестилирани Лабораторија Колба

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

3m L пластични pipette,5pce / многу(Pls answer : ___________________________ note : ние само им понуди бесплатен превозот за комбинир

Опис : Празни, бели пластични шишиња медицина.пакет вклучуваат:1×4ml шише1×30ml шише1×50мл шише1 x 100ml шише1×150

Ние сме професионални labware снабдувач од Кина Ние сме Alibaba Злато снабдувач!Важна Забелешка Пред Да Редосл

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Please wait...